Sparkasse - net stik

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.182
271
83
Ja, jaz sem imel tudi tole BIC napako, včeraj zvečer in danes pred 9. zjutraj, po 9. uri je pa šlo normalno. Najbrž so dobili par deset vprašanj online pa so ugotovili da so nekaj zamehurili.
 

Inquirer

Pripravnik
9. feb 2012
44
0
6
Rad bi iz transakcijskega računa (mojega) nekaj denarja prenesel v tr. račun namenskega varčevanja. Kako to narediM?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
KSZ:

Spoštovani!

V prihodnjih dneh bomo ob vstopu v elektronsko banko Net.Stik, zaradi zagotavljanja skladnosti, kakovosti in predvsem varnosti vašega poslovanja z elektronsko banko Net.Stik, ter kasnejše uvedbe storitve obveščanja preko SMS sporočil in elektronske pošte, izvajali proces obnove kontaktnih podatkov. Vljudno vas naprošamo, da potrdite skladnost vaših kontaktnih podatkov oz. jih po potrebi spremenite. Po spremembi oz. potrditvi vaših kontaktnih podatkov, se proces obnove kontaktnih podatkov samodejno zaključi. Za morebitne dodatne informacije nas lahko pokličite na telefonsko številko 01 583 66 66 in že boste v stiku z našimi prijaznimi sodelavci.

Lep pozdrav!

Banka SPARKASSE d.d.

cheer.gif
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:

Spoštovani!

V prihodnjih dneh bomo ob vstopu v elektronsko banko Net.Stik, zaradi zagotavljanja skladnosti, kakovosti in predvsem varnosti vašega poslovanja z elektronsko banko Net.Stik, ter kasnejše uvedbe storitve obveščanja preko SMS sporočil in elektronske pošte, izvajali proces obnove kontaktnih podatkov. Vljudno vas naprošamo, da potrdite skladnost vaših kontaktnih podatkov oz. jih po potrebi spremenite. Po spremembi oz. potrditvi vaših kontaktnih podatkov, se proces obnove kontaktnih podatkov samodejno zaključi. Za morebitne dodatne informacije nas lahko pokličite na telefonsko številko 01 583 66 66 in že boste v stiku z našimi prijaznimi sodelavci.

Lep pozdrav!

Banka SPARKASSE d.d.

cheer.gif

aplauz.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
hocem v net.stik pa napise

Za uporabo Net.Stika potrebujete veljavno kvalificirano digitalno potrdilo, ki mora
biti registrirano pri BANKI SPARKASSE d.d.. Za overitelja POŠTAR®CA lahko naročilo
kvalificiranega digitalnega potrdila opravite v poslovalnicah BANKE SPARKASSE d.d..

confused-1.gif
e? a slucajno nisem postarce podaljsal or what?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Verjetno ti je potekla 5-letna veljavnost certifikata. Moraš zaprositi poštarco, da ti novega pošlje. Jaz sem sicer raje kar prek upravne enote vzel certifikat, ki je brezplačen. V svojem brskalniku pojdi pod nastavitve pa poišči certifikat in poglej rok trajanja.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Tudi jaz sem spremenil cert od Postrace za cert od Sigence, jim poslal serijsko številko certa in bilo vse urejeno v eni uri. Tako, da sedaj do NetStika dostopam z certom od Sigence.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
ja certifikat je potekel
frown-1.gif


kako ze obnovim oz pridem do novega ali kaj je treba?
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.182
271
83
Najceneje (zastonj) na katerikoli upravni enoti - osebno z dokumentom, pa reci za Sigen-CA certifikat za fizično osebo, potem pa net.stik helpdesk pokličeš pa poveš serijsko pa ti zrihtajo.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Eno vprašanje za net.Stik uporabnike: a ste kdaj zamenjali geslo za net.stik preko opcije "spremeni geslo" v samem net.stiku? Sem to namreč poskusil narediti prejšnji teden, pa zdaj ne pridem noter ne s starim ne z novim geslom.
confused-1.gif
Ne pomaga brisanje kukijev, poskušanje različnih kombinacij capslocka in numlocka pri vnosu, odpiranje drugega browserja... Zato me zdaj zanima, a sem problem jaz al oni?

Seveda mi na helpdesku zatrjujejo, da ni druge pomoči kot sprehod do pošte ali Sparkasse, kjer oddam vlogo za spremembo gesla in 5€ poplačila za njihovo delo.
rolleyes-1.gif
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Jbg, pol sem pa jaz problem. Bo treba požret ponos in dat 5€. Hvala za test!
zmaga.gif