Dobre gostilne okrog letališča JP, Brnik

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Ali poznate kakšne gostilne v radiju cca. 10 km max okrog letališča Brnik, kamor bi se dalo na solidno kosilo odpeljat poslovnega partnerja iz tujine? (Brnik, Cerklje, Naklo, Kranj, Šenčur, ipd.)?

Pa še zanima me, ali je na Aerodromu kakšna restavrcija in kakšna je kaj hrana tam?
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Dajmo najprej definirat, kakšno kosilo:
Slowfood z izbranimi kozarci vina,....Skratka vrhunsko z velikim V (in vključno z velikim C pri ceni)?
Ali solidno, torej še vedno čisto OK, ne bo pa hudega preseravanja z različnim slowfoodom in denarjem?

Ker gor so trenutno tako mešani predlogi, vključno z restavracijo "na letališču"...
confused-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Ne rabi biti z velikim C in slowfoodom, le normalno poslovno kosilo (ker stranka potem leti domov). Samo tko, da ni ravno čisto "obična" gostilna, ker malo se je pa treba potrudit za stranke.

Kar se pa restavracijo na letališču tiče, pa če stranka ne bo želela na kosilo in bi mogoče kaj na hitro pojedla na letališču - če je tam sploh kje možno jest....v sklopu aerodroma.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Ancka je res zakon in cisto nic srednjega razreda, v teh krajih zagotovo ena naj.. Je pa v teh mesecih ze tezko dobiti frej mizo zato je dobro rezervirati.
zmaga.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
V skarucni kakor komur pase. Meni je lastnik en velik bebec z bolanimi forami in cisto nic smesen.
stupid-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Ne skrbi, tudi mi mislimo, da si ti en velik bebec
smile-1.gif


Slavko je pa cist kul, samo navadit se ga moras - al te morda kaj drugega moti?
smile-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Naaah... Lepo zunaj, tamnekje na sredi, en hladen cvicek pa malo tiste ulezane krave v gorcici... mmm....
smile-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ja, ne vem, kako ti.
Pri meni ni nikoli samo uležana krava.
Je še kakšen mariniran sirček. Pa kakšna pečena polenta. Pa juhice. Pa štrudeljčki. Pa....
tongue-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Meni je blo fajn na Brijonih v Kranju....drugačepa kot so napisali, Jezersek, Ancka in Kristof
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Kaj pa taverna Rekar na Zasavski v Kranju?
Eni jo hvalijo. Obiskovalci, vaše mnenje?