Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.301
6.528
113
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
V torek zvečer bo izvedena nova posodobitev programske opreme,ki bi morala odpraviti težave z zmrzovanjem in črno sliko.

Samo upamo lahko, da bo tokratna posodobitev prinesla kakšno (pozitivno) spremembo...
smirk-1.gif

Z novo posodobitvijo sta 2 novosti omogočeno je snemanje preko USB-ja in pa VOD (videoteka) je tudi na voljo.

Imamo kakšna navodila, kako deluje snemanje/predvajanje?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.301
6.528
113
Aja, pa še to me zanima DIGITel, kako vemo, koliko stane določen "video" pri VOD ? So na voljo tudi kakšne brezplačne vsebine?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.911
4.970
113
Meni -> se postaviš levo na film ali oddajo in ti s tipko navzdol ponudi možnost snemaj. To je v primeru da nastaviš časnovno snemanje. Če pa želiš snemat trenutno oddajo pa stisneš record tipko na daljincu.
Predvajaš pa podnobno:
Meni-> greš gor do (menda piše) moji posnetki. Z levo izbereš posnetek, greš dol in izbereš predvajaj. Ko končaš enak postopek in še malo bolj dol imaš še možnost izbriši posnetek.

Evo to ti pravim iz glave, ker sedaj nimam TV-ja pri sebi.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.301
6.528
113
Torej če sam sprožim snemanje, to pomeni, da bo do konca posnel tisto oddajo, ki je trenutno na sporedu in ne morem prekiniti snemanja?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.301
6.528
113
Zgleda nekaj ne dela.

Naštimal sem snemanje ene kratke oddaje, začelo je snemati...potem pa se zgleda ni končalo avtomatsko. Rdeča lučka za snemanje pa še kar sveti na ciscotu.
Mogoče premali kluček ali prepočasen? Je samo 1GB. Upam, da se DIGITel kaj javi.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
V Hoferju in Leclercu imaš 32 GB ključke za 13 EUR...
Sicer počasne, s 4-5 MB/s snemanja, ampak za SD oddaje je to več kot dovolj. Mogoče bi celo HD šel gor, kolk so bitrejti?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.301
6.528
113
Saj to je to, kar sem vprašal DIGITela že včeraj, da ne bom šel na pamet kupiti nekaj, potem pa bom videl da je prepočasno/premalo. 1TB diska pa ne mislim nabavit, ker so dragi ko žafran.

Kolikšni so bitrejti lahko tako samo ugibamo, nemreč posnetkov se potem ne more predvajati na računalniku. Edino če bo šel kdo računat
smile-1.gif
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Jaz sem včeraj priklopil gor neki Maxell-ov USB ključ (prej počasen kot hiter) pa mi je vse skupaj delovalo počasi in štekalo, CISCO se mi je celo "obesil", tako da mislim da je vseeno priporočljivo dati hitrejši ključek. Danes bom gor priklopil zunanji disk, pa bom preveril če je vzrok res v USB ključu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.301
6.528
113
Bom jaz poskusil še enkrat s tem 1GB klučem. Snemal bom samo vreme, kar traja par minut, tako da bi velikost morala zadostovati.

Bi pa bilo fino, če bi telemach tole nekako uredil s tem, da bi cisco dovolil priklop samo XY velikih diskov, podobno kot ima rešeno siol BOX, če imaš kluček manjši od 8GB, ga sploh ne "sprejme".
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.911
4.970
113
Meni je včeraj za 1h oddajo Preverjeno porabil cca 7giga na disku. Tako da je moje mnenje da je najbolje kak zunanji trdi disk, kot pa ključki, čeprav bi kak 32 malo hitrejši ključ zadostoval.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.725
2.353
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Morala je biti, ker mi je napisalo, prosim počakajte ....... v glavnem zdaj spet dela kot mora.

Zato, ker ti je našlo novi program ( mogoče POP gostilna ? ) !

verjetnp, de res zaradi gostilne.

Zakaj pa sedaj spet zatemni TV ko poslušaš radio, pa ostaja misterij.
evil.gif