Telemach!!!

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIGTel, v vednost, tudi po zadnji posodobitvi novega HD ciscota, ma le-ta težave z zmrzovanjem.

V torek zvečer bo izvedena nova posodobitev programske opreme,ki bi morala odpraviti težave z zmrzovanjem in črno sliko.

Potem še pa odpravite napako na RTL 2 in KABEL 1 z zvokom ko piskne kar je še najbolj niste in pošiljate serviserje kateri pri tem nemorajo nič naredit ker napaka je v LJ
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
DIGTel, v vednost, tudi po zadnji posodobitvi novega HD ciscota, ma le-ta težave z zmrzovanjem.

V torek zvečer bo izvedena nova posodobitev programske opreme,ki bi morala odpraviti težave z zmrzovanjem in črno sliko.

Posodobitev je zgleda že narejena. Opaziti je veliko novosti, med drugim je tudi menu za snemanje na USB napravo.

To pomeni, da to deluje, nimam namreč externega diska, da bi sprobal, nabavljati "na suho" pa mi tudi ni, ob teh visokih cenah diskov...
Pa še podvprašanje, koliko prostora se potrebuje za snemanje 1h vsebine? Kaj če je vsebina HD?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Kul, poročaj.

Se pa mi zdi da se je sprejemnik "obesil" in se ne zažene več, čeprav ga izklopim z gumbom na zadnji strani.

Ima ta sprejemnik kjer kak reset knof, ker drugače ne vem, kako ga naj obudim
frown-1.gif
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
V torek zvečer bo izvedena nova posodobitev programske opreme,ki bi morala odpraviti težave z zmrzovanjem in črno sliko.

Samo upamo lahko, da bo tokratna posodobitev prinesla kakšno (pozitivno) spremembo...
smirk-1.gif

Z novo posodobitvijo sta 2 novosti omogočeno je snemanje preko USB-ja in pa VOD (videoteka) je tudi na voljo.
 

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
Ko sem ga prej prižgal se je začel updejtati. sedaj pa ko grem na VOD se obesi, tudi ko sem šel ročno preverjati za posodobitev se obesi.
in vsakič ko ga resetiram se prikaže obvestilo da preverja za posodobitve in stoji tako par minut.
EPG še zmeraj ne dela
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To je pa Cisco,sranje od sranja.
Bi raje Telemach ostal pri Handan-nih pa sploh ne bi bilo problemov,ampak ne treba je šparat tam kjer se ne bi smelo in metat denar ven za EPG,ki sploh ne deluje,če pa slučajno že pa je opis tak kot da bi ga pisal prvošolček.
Dajte raje enemu iz foruma,da vam ureja EPG pa bo 100% boljše kot pa je sedaj.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Evo pridem domov, izklopim , vklopim resiver in mi kaze ura 0:0 in tako stoji ze 15 minut. Bojim se da bo mrtev...
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Evo pridem domov, izklopim , vklopim resiver in mi kaze ura 0:0 in tako stoji ze 15 minut. Bojim se da bo mrtev...

Izklopi napetost - drži naslednje tri tipke na cisco-tu: Vol -, Ch - in Ch+, vklopi sprejemnik in drži 10 sekund, dokler se ne pojavi napis Clear....

Meni je pomagalo (po klicu na tehnično pomoč).
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
O hvala! Edino pozabil si napisat da na koncu potrdiš z pover gumbom na čelni strani. Hvala še enkrat. Disk sem že sformatiral , pa da vidimo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Kako torej točno zgleda postopek tega "resetiranja", ker mi ne uspe ravno...

Kaj ko si izvedel reset, si potem vseeno ročno posodobil še enkrat? ali je bilo avtomatsko?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Factory reset – preklopiš zadaj stikalo na O (izklop) pritisneš VOL- , CH- in CH+ in držiš med tem,ko držiš tipke preklopiš zadaj stikalo na I (priklop) in še naprej držiš dokler na display-u ne izpiše CLR – cca. 25 sekund, nato počakaš, da se izpiše DONE in po tem pritisneš POWER tipko, da se začne dowload software-a in počakaš da se sprejemnik postavi.
Pozor, če ti izpiše AULd, si slabo držal tipke!
Ponovi!
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Kul, hvala, dela.

Ročnega posodabljanja pa ne zaganjam?, ker zaradi tega je sprejemnik zmrznil...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Ne rabiš ročno nič, ker avtomatsko išče posodobitve. Jaz že gledam snemano oddajo. Posnetek je dobre kvalitete, bi rekel da ni razlike od originala.
Bi pa poudaril da POP paket ne dela več, DisneyXD še vedno ne, čeprav je v paketu.
Včasih se zgodi med listanjem med kanali, da katerega ne pokaže. Ko pa greš nazaj pa se pokaže. Nič jasno.
Dečiki, ki vam EPG ne dela, kaj vam je serviser zamenjal spliter med tv/internet signalom (tisti ki gre en coax na sprejemnik en pa na internet modem). Ker baje stari spliter ne prepušča povratnega kanala, baje EPG ne dela.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Nam je EPG delal, pa ni delal...odvisno kak mu je blo zgleda
smile-1.gif
upam da je ta novi patch uredil to.

Koliko pa kaj zasede posnetek, kakšen velik usb se priporoča? je usb ključek dovol hiter, ali se rabi kak disk?
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Prjatu ima eno težavo, namreč, ima TV LG in kabel Telemach. Vsakih toliko časa se mu programi na tv-ju zmešajo in seveda rabi vsaj pol ure, da spet vse postavi po vrsti! Je to kriv TV ali Telemach? Kako to zrihtati, da bo ostalo v spominu za vedno?
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Ne bo pomagalo drugega kot , da pri nastavitvi obkljuka možnost " samodejno oštevilčenje" . Vsakič ko Telemach doda ali spremeni kakšen program se vrstni red spremeni po Telemachovi tabeli.

quote]Uporabnik zabar pravi:
Prjatu ima eno težavo, namreč, ima TV LG in kabel Telemach. Vsakih toliko časa se mu programi na tv-ju zmešajo in seveda rabi vsaj pol ure, da spet vse postavi po vrsti! Je to kriv TV ali Telemach? Kako to zrihtati, da bo ostalo v spominu za vedno?

[/QUOTE]
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če daš samodejno oštevilčenje potem ti jih bo Telemach premetaval po lastni želji.
Če te funkcije ne vklopiš pa lahko programe sam prestavljaš in ti jih ne premeče,razen če daš avtomatsko iskanje takrat ti jih bo zmrdalo pri ročnem iskanju programov ti obstoječe pusti na miru in ti nove doda na konec.