Telemach!!!

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Imam Telemach Razširjeni paket in Cisco HD snemalnik. Včeraj mi na SLO 2 HD ni posnelo dirke formule 1, ki sem jo nastavil ročno. Ali je kaj zakodirano oziroma zaščiteno. Prav tako ne dobim več Eurosporta HD in Eurosporta 2 HD - črn ekran - kaj je narobe.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kak je lepo okoli prenašat stare ljudi, ki nimajo pojma o tehnologiji. Sem slučajno izvedel, da dedek plačuje pri Telemachu paket dvojček (tv+tel), pa čeprav telefonije ne uporablja, saj ima zato Telekomov priklop.

Ko sem ga vprašal zakaj ima še telefonijo je rekel, da ko so začeli s prehodi na digitalno tv so mu rekli, da ne more imet samo tv priklop ampak tudi telefon. Tako je sedaj nekje 2 leti plačeval 27 namesto 20€
jezen.gif


Prasci nesramni, lepo je služit na nevednih a?
10.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.268
6.522
113
Mogoče je kaj narobe razumel? Mogoče mu je rekel tehnik kaj v smislu: seveda morate it na telemach s telefonom tudi...kao...da se pač telekom odpove.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Aha, potem pa mu je čudežno pozabil prenest telefonsko številko od Telekoma na Telemach ne? So se papirji zgubili in mislijo, da sta z babico tak osamljena, da v dveh letih nista enega samega klica dobila ali koga poklicala.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tudi sam se spomnim tega,da so rekli da ni možno samo TV ampak je obvezno potrebno zraven vzeti telefon.
Ne vem pa zakaj mu niso samodejno še številke prenesli,ne pa da je do sedaj plačeval dvema operaterjema za telefon.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tudi sam se spomnim tega,da so rekli da ni možno samo TV ampak je obvezno potrebno zraven vzeti telefon.
Ne vem pa zakaj mu niso samodejno še številke prenesli,ne pa da je do sedaj plačeval dvema operaterjema za telefon.

Ma da meni tako bedarijo ven vržejo, jih takoj inšpekciji prijavim za namerno zavajanje kupcev in okoriščevanje.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tudi sam se spomnim tega,da so rekli da ni možno samo TV ampak je obvezno potrebno zraven vzeti telefon.
Ne vem pa zakaj mu niso samodejno še številke prenesli,ne pa da je do sedaj plačeval dvema operaterjema za telefon.

buče
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:

ODPRTO OBDOBJE

Poiščite programe paketa POP NON STOP na svojem televizorju, kajti med 10. in 20. septembrom jih lahko spremljate brezplačno. Vaše najljubše vsebine vas že čakajo na POP KINO, POP KINO 2, POP FANI, POP BRIO, POP OTO in POP SPOT.

Včeraj slučajno opazil, da je pop nonstop res odprt, seveda pa ni bilo kaj za gledat
smile-1.gif
Me prav zanima kako se ta zadeva prodaja.
Zdaj lahko spet 10 dni gledam in opazujem program.
 

vest

Zelenc'
24. feb 2012
16
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:

ODPRTO OBDOBJE

Poiščite programe paketa POP NON STOP na svojem televizorju, kajti med 10. in 20. septembrom jih lahko spremljate brezplačno. Vaše najljubše vsebine vas že čakajo na POP KINO, POP KINO 2, POP FANI, POP BRIO, POP OTO in POP SPOT.

Včeraj slučajno opazil, da je pop nonstop res odprt, seveda pa ni bilo kaj za gledat
smile-1.gif
Me prav zanima kako se ta zadeva prodaja.
Zdaj lahko spet 10 dni gledam in opazujem program.

jezen.gif


hmm...

Vseeno, kakršen je pač je tale POP NON STOP, meni se zdi da bi morali omogočiti ogled tudi nam drugorazrednim naročnikom na Lastovko. Upam da se bo Telemach po dveh letih prehoda na novo Lastovko končno le prebudil (ker pri njih to zelo dolgo traja in traja ...) in nam ponudil tudi ostale programe iz digitalne sheme, kot je bilo obljubljeno, ali pa nezanimive tuje programe oziroma pakete (beri kao Pink ...) menjal s slovenskimi, saj smo menda še v Sloveniji ?!.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:

ODPRTO OBDOBJE

Poiščite programe paketa POP NON STOP na svojem televizorju, kajti med 10. in 20. septembrom jih lahko spremljate brezplačno. Vaše najljubše vsebine vas že čakajo na POP KINO, POP KINO 2, POP FANI, POP BRIO, POP OTO in POP SPOT.

Včeraj slučajno opazil, da je pop nonstop res odprt, seveda pa ni bilo kaj za gledat
smile-1.gif
Me prav zanima kako se ta zadeva prodaja.
Zdaj lahko spet 10 dni gledam in opazujem program.

Kje si pa zasledil, da nam je Telemach omogočil te programe? Nikjer nič ne piše, lahko, da je samo tehnična težava
hysterical-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.268
6.522
113
Pravkar opazil, da je je na voljo nadgradnja za novi cisco HD sprejemnik.

Kaj je novega, telemachovi dečki? Se že podpira snemanje na USB?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:

ODPRTO OBDOBJE

Poiščite programe paketa POP NON STOP na svojem televizorju, kajti med 10. in 20. septembrom jih lahko spremljate brezplačno. Vaše najljubše vsebine vas že čakajo na POP KINO, POP KINO 2, POP FANI, POP BRIO, POP OTO in POP SPOT.

Včeraj slučajno opazil, da je pop nonstop res odprt, seveda pa ni bilo kaj za gledat
smile-1.gif
Me prav zanima kako se ta zadeva prodaja.
Zdaj lahko spet 10 dni gledam in opazujem program.

Kje si pa zasledil, da nam je Telemach omogočil te programe? Nikjer nič ne piše, lahko, da je samo tehnična težava
hysterical-1.gif

So odklenjeni promo obdobje je do 20.09. .
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pravkar opazil, da je je na voljo nadgradnja za novi cisco HD sprejemnik.

Kaj je novega, telemachovi dečki? Se že podpira snemanje na USB?

Posodobitev je samo tehnične narave ni še nič dodatnega omogočeno.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
DIGITel, EPG se od spomladi, ko je tekla debata o tem, ni spremenil niti za piko. Še vedno jih je veliko v tujih jezikih, veliko opisov manjka, oziroma so takšni, kot,da bi povzetke pisali 10 letni otroci. Ker praviš, da gre za zunanje izvajalce me čudi, kako tolerirate takšne polizdelke in zanje plačujete? Si naročniki res ne zaslužimo česa boljšega?