Telemach!!!

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ta telemach je res kr neki,T-2 ima to veliko bolje uštimano,njihova aplikacija deluje povsod,če bi pri nam bil dostop do T-2 bi že zdavnaj prešoltal na njih.

Ne hvali preveč T-2-ja, da se ne bo ponovila zgodba TS, pol bodo pa spet vsi drugi krivi, sam oni ne.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne vem no hvali ga moj sodelavec in kakorkoli primerjava je trenutno v vseh pogledih boljši le domet oziroma priklop je zelo slabo pokrit.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Telemach z 28. avgustom SK Prime dodaja tudi na platformo Lastovka.
Tako bodo vsi naročniki na Lastovko lahko spremljali špansko nogometno ligo.

(velja za novi sistem Lastovka)
 
Nazadnje urejeno:

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ne vem no hvali ga moj sodelavec in kakorkoli primerjava je trenutno v vseh pogledih boljši le domet oziroma priklop je zelo slabo pokrit.

Domet rešiš z vpn tunelom iz katergakoli IP-ja do svojega domačega routerja.
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Trenutno imam paket trojček S. A mi lahko kdo pove, v čemu je fora, da za skoraj 10€ nižjo naročnino dobim precej hitrejši internet s paketom Mix??
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Točno tako
smile-1.gif
.

Edina razlika je,da je v MIX S paketu vključena začetna DTV shema se pa lahko za doplačilo 3eur na mesec dokupi osnovna shema kot je v starem trojčku S.
 
Nazadnje urejeno:

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Telemach z 28. avgustom SK Prime dodaja tudi na platformo Lastovka.
Tako bodo vsi naročniki na Lastovko lahko spremljali špansko nogometno ligo.

(velja za novi sistem Lastovka)

Hvala
zmaga.gif
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Kaj pa če je kakšna vezava na starem paketu? Je potrebno kakšno doplačilo?
Ali se samo "podaljša" vezava za novih 12mesecev (ali kolikor je pač vezave pri paketu Mix S)
 

MaRkY

Zelenc'
29. sep 2008
13
0
1
Problem je v tem, da ima T-2 finančne težave. Imajo vedno manj programov, Telemach pa dodaja še nove programe, ima že več kot 20 HD programov in kar naprej se pojavlja v medijih kako dokupuje pravice za ekskluzivne športne prenose, ki jih na T-2 ju ni. Samo v tem tednu na T-2-ju nismo imeli Španske lige teke Barcelona - Real, ko je bila pa tekma Maribor - Dinamo, je bilo pa vse zatemnjeno.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.951
3.239
113
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Kaj komu dela Comedy Central? Meni še vedno javlja, da je kodiran
13.gif
Kot 90% ljudi moraš poklicat tja da ti ponovno aktivirajo kartico/sprejemnik ... sem vprašal zakaj se to ne naredi avtomatsko pa sem dobil odgovor naj samo pol ure počakam pa bo delalo. Res je delalo samo je bedno to počet ob vsaki spremembi sheme na novo... nazadje sem za minimax pred časom.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Sem zadnjič za foro pustil več kot pol ure, pa ni bilo haska. Gre pa za conax v TV. Za klicanje na helpdesk pam pa tak odpor, ker rabiš 10 min, da se prebiješ skozi "moron" filter. Pol pa itak ne naredi nič ampak sporoči dalje. Pol te pa monter par dni kasneje kliče dopoldan, ko si v službi 20km od doma
uf-1.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
" ... torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu. ... "

Že vidim, kak bodo pizdli vsi naročniki TM-ja ( vsaj tisti, ki nimate karte ).