Telemach!!!

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Tako, kot velja že za zadnjih nekaj sprememb v digitalni TV shemi, novih programov ni ne na stari, ne na novi Lastovki 2. Očitno s strani Telemacha ni nobenega interesa, da se to v bližnji prihodnosti spremeni.
rolleyes-1.gif
 

vest

Zelenc'
24. feb 2012
16
0
1
Citat:
Uporabnik Dale pravi:
Tako, kot velja že za zadnjih nekaj sprememb v digitalni TV shemi, novih programov ni ne na stari, ne na novi Lastovki 2. Očitno s strani Telemacha ni nobenega interesa, da se to v bližnji prihodnosti spremeni.
rolleyes-1.gif

sprasujem se.gif

Res je, da so Lastovko popolnoma pozabili (beri odpisali), zgleda da bo počasi konec z njo. No jaz jo nameravam v kratkem odjaviti, ker sem se naveličal njihovih izjav "Ja gospod trenutno ni nič novega v planu, ko pa bo boste o tem pravočasno obveščeni ..."
13.gif
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
A še komu ne dela History na D3GO? Zvok se nekaj zatika, sem probal na 2h iphonih in je na obeh isto.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Dale pravi:
Ne razumem čisto, kaj naj bi ta link meni konkretno povedal... od te akcije nimam ama baš ništa. Trojček imam že od marca lani, ko je bilo naenkrat "nujno" zamenjati stari paket z novim trojčkom, z obrazložitvijo da bo konec leta Lastovka 1 ukinjena, digitalna TV shema pa POENOTENA!!

http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/pomoc-in-informacije/obvestila/lastovka-tv-spremembe

"V novem sistemu Lastovka trojček bo v začetni fazi 135 televizijskih programov.
Na NOVEM SISTEMU boste lahko spremljali tudi programe v visoki resoluciji (programe HD) in različne dodatne TV pakete. Po ukinitvi STAREGA SISTEMA Lastovka TV, bo programska shema v NOVEM SISTEMU Lastovka trojček povsem enaka digitalni programski shemi Telemach v celotnem kabelskem sistemu po Sloveniji, kjer trenutno prenašamo že preko 143 programov in načrtujemo številne nove programe v letu 2011. "

Če karkoli od tega niso izpolnili, imaš lep razlog za reklamacijo. (računa)
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
kako to misliš mrtva ... ker potem je to spet qrc ... kle kjer sm lociran ne dobim nič drugega in če bojo še to ugasnil potem se spet prestavim v srednji vek ...

telekom nam je centralo postavu cca 1,5km iz vasi vn (ne razumem te logike) tako da npr na moji lokaciji sredi vasi lahko izbiram ali imam preko njih tv ALI pa internet 4mb ... supr ... v rit naj si vtaknejo
frown-1.gif


lp Avi
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Za tebe potem edina rešitev, ki jo ponuja Telemach, bi bila KLIK , programi preko krožnika, katerega ti namestijo, ostalo telekomovo pasovno širino na liniji pa iskoristijo za net, ker jo ni potrebno obremenjevati dodatno s sliko lahko imaš, kar normalno delovanje neta ter telefonije
wink-1.gif
.


Lp.

 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Lastovka je mrtva pubeci. Telemach vam med vrsticami ponuja Total trojček ...

Torej vsi novi programi ki prihajajo na telemach pač na lastovki ne bodo vidni... Pol smo za brez veze delal prehod iz stare na novo lastovko...
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Citat:
Uporabnik raketa pravi:
D3GO je sedaj možno namestiti na ICS ...

LP

... je raketa napisal 8.8. Ker meni se vedno ne dela, sem danes poklical na Telemach, kjer so mi povedali, da d3go za ICS se vedno ni na voljo. Kaj je sedaj s tem?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Meni doma preko Wifija deluje na S3,ne deluje pa recimo v bližnjem lokalu kjer imajo Telemachov Wifi(napiše ni internetne povezave),toda kaj mi bo doma ko imam dve televiziji,za na WC ga itak ne potrebujem itak je pa to kr neki saj tudi v lokalu ne boš gledal filma ali kakšne športne oddaje preko telefona ko ima že vsak lokal TV ali big screen.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ta telemach je res kr neki,T-2 ima to veliko bolje uštimano,njihova aplikacija deluje povsod,če bi pri nam bil dostop do T-2 bi že zdavnaj prešoltal na njih.