Telemach!!!

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Pri meni je zadeva delujoča tako na prenosniku (oziroma večih) kot na iPhoneu in iPadu. Ne samo, da deluje, še precej dobro deluje, tako da je slika OK celo na 100" projekciji, če je linija dovolj hitra. Preko VPNa do doma, je zadeva funkcionirala BP tudi v Grčiji na nekem free WiFiju, tako da smo lahko gledali finale Wimbledon in Tour de france na dopustu.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
OK v neki meri razumem za S3 toda ne razumem zakaj ne prepozna tistega vtičnika,na prenosniku,ker je vse narejeno po navodilih.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Pri meni je zadeva delujoča tako na prenosniku (oziroma večih) kot na iPhoneu in iPadu. Ne samo, da deluje, še precej dobro deluje, tako da je slika OK celo na 100" projekciji, če je linija dovolj hitra. Preko VPNa do doma, je zadeva funkcionirala BP tudi v Grčiji na nekem free WiFiju, tako da smo lahko gledali finale Wimbledon in Tour de france na dopustu.
Kako si lahko gledal D3GO preko kar nekega free Wifi-ja, če pravijo, da mora biti omrežje obvezno od Telemacha in da od drugih ne deluje?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Preko VPN se povežeš domov.

Sicer pa na OSX tudi ne dela. Možno, da je za win novejša verzija, ki za osx še ni?
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
lahko napišeš postopek kako gre to da se preko VPN povežeš domav in ti potem dela D3 GO
imam pa telemachov ruter TP-LINK TL-WR741N
kako bi to na njem nastavil
mi lahko pomagate prosim
 
Nazadnje urejeno:

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Preko česa bi pa gledal? Ta ruter sam po sebi mislim, da nima vpn podpore. Lahko pa na kak računalnik instaliraš kak vpn server.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jst mam na routerju DD-WRT fw in gor lepo laufa VPN strežnik, tako da lahko kjerkoli do interneta dostopam s Telmachovim IP-jem, možnosti je pa seveda več.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Na prenosniku v drugem kraju ne v MB tam pa ni telemach omrežja
ta ruter mam to sem dobil od telemacha link
na tega piše da gre samo navodila bi potreboval, če mi kdo lahko pomaga bi bil hvaležen
 
Nazadnje urejeno:

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Še komu zmrzuje CISCO 4682 DVB?

V 10dneh 2x popolnoma zmrznil. Ura se ustavi na točen čas zmrznitve, ne prime nobena tipka, ni slike, pomaga le izklop iz elektrike in ponovni priklop.

Je to znan bug? Je kak update za to odpravit, al bi ga bilo bolje zamenjati?
STB je postavljen na polici, nobenih ovir zračenja itd. Na otip je zelo vroč.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
nightfire: a nebi poguglal malček?
http://www.sevenforums.com/tut...onnections.html

če nimaš statičnea IP-ja potem si en DDNS zrihtaj, pa poguglaj kako porte odpreš za tvoj router.

Za DDWRT pa prej raje poglej, če bo tvoj router sploh prebavil VPN server (ram, proc..)
Seveda moraš vedet še tole, da bo hitrost downloada na klientovi strani enaka uploudu na server strani.
Tako, da z nekimi XS paketi se niti ne hecaj.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Btw... čemu Telemach omejuje ogled D3GO na svoj IP, medtem ko Siol TViN deluje po celotni sloveniji? Pa še dosti manj problemov je z nekimi čudnimi vmesniki, pač dela!
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Danes spet poizkusil v lokalu kjer imajo telemachov wifi zaženem app napiše nimate povezave z internetom preverite povezavo?
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Citat:
Uporabnik nightfire pravi:
meni ne
mene jezi s postavitev VPN
nikakor mi negre naredit prosim za pomoč

TPLINK nima VPN serverja. Če pa laufaš server na lokalni mašini, pa moraš na routerju nastavit, da spusti VPN(gre) promet skoz.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
še sedaj mi ni jasno kako naj to naredim
ruter pa mislim da ma VPN
ruter.jpg
[/URL][/img]