Telemach!!!

Romancek1

Pripravnik
2. jun 2011
53
0
6
Tržič
Kako je sedaj s paketi MIX, popusta 60% za 4 mesece ni več, vezava pa še vedno 24 mesecev?! A ni bilo rečeno, da bo po 15.07. vezava 12 mesecev.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113
Mi smo naročili 16.6. pa je bila že takrat vezava na 12 mesecev, pač brez -60% se je vzelo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113
Dve vprašanji glede novega ciscota, v kolikor sta naša Telemach predstavnika tukaj:

- internet na samem sprejemniku ne dela, posledično ne dela EPG, rešitev?
- daljinec ima katastrofalen domet, usmerjen mora biti natančno naravost v sprejemnik, drugače ne dela. Defekt ali je to normalno?
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Meni EPG dela na tem CiSCO-tu.

Kar pa se daljinca tiče, je pa res da ima katastrofalen domet. Sam sem celo moral prestavljati sprejemnik na drugo območje, da mi koliko toliko lovi signal daljinca.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113
Če greš pod tehnične nastavitve, in potem pogledaš tam za IP ciscota+ internet povezavo, a dela internet ali ne? Kakšen pa je IP ciscota? "normalen" ali kakšen 192.x...
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Trenutno sem v službi, tako da ti teh podatkov ne morem posredovati prej kot zvečer.
 

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
Pri meni je 192.x in ko grem na preveri internetno povezavo piše, da internetna povazava ni na voljo
 

quaero

Zelenc'
18. jul 2012
1
0
1
Zdravo,

ima še kdo težave s D3GO na računalniku?

Mislim, da sem probal sem že vse, da rešim zadevo...
- bil sem na vezi s tehnično podporo -> povedal težave in kako jih probam rešit pa so mi rekli, da bodo preverili
(preverjajo že več dni)
- inštaliral zadnjo verzijo ViewRight-a
- predvajal na Chrome verzija 20, IE 9, Firefox 14 in Safari 5

- na Chrome, Firefox in Safari pravi da ViewRight še ni inštaliran
(drugače pod vtičniki je viden)

- na IE pravi, da je prišlo do napake 1 (nezana napaka)

- reinštaliral ViewRight (odstranil po navodilih na d3go strani) -> pa nič boljše ...


Ne vem kaj naj še naredim? Je mogoče znano, da so kaki problemi še s verzijo jave ali flash-a s tem predvajanjem?

Kakršnakoli ideja bi prišla zelo prav.
wink-1.gif

Aja, mam pa paket MIX L.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Darjan najbolje da težiš Telemachu, da zadevo uredi oziroma, reklamiraš toliko časa da zadeva začne pravilno delat in s tehnikom bosta kmalu na ti.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Telemahovci

Zakaj TM ne ponudi časovnega zamika in katere pravice je potrebno pridobiti zanj?

Obstaja indicij, da ko jo bo ponudil bo nastala neke vrste revolucija glede te storitve na SLO sceni ali pa se bo bistveno spremenil koncept, znalo se bo zgoditi, da bo T-2 kar na en krat spregledal dopis iz strani POP TV oz. kar na en krat bo ispadlo, da je zakon dvoumen
grims-1.gif



Lp.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
A še komu nagaja internet. Meni lagira is se obeša, na speedtestu se mu čisto meša s spiku preko 600M, na koncu pa je 60/0,8M.... Paket je ša 80/8....
Sem pa iz Grosuplja...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ta D3 GO je eno veliko sranje.V veliki večini sem spremenil paket samo zaradi te aplikacije da bi lahko sin in hčerka v svoji sobi preko prenosnika lahko gledala tv,včeraj smo cel dan poskušali po navodilih namestit tisti vtičnik ne deluje,ne deluje tudi na mojem SGS3,ne deluje doma,pridem do programskega menija ko pa hočem predvajat določeno oddajo pa napiše na mojem S3 :ERROR-VIDEO VIEW: ERROR 1,ne deluje tudi v lokalu kjer imajo telemachov wifi se povežem na internet vse stalo delalo ko pa sem zagnal aplikacijo napisalo da nimam internetne povezave sranje.
Ne vem kaj potem oglašujejo in ponujajo zadevo dokler ni delujoča!Samo zato da dobijo stranke ki pa potem ko vidijo kakšno je to sranje odidejo k drugemu ponudniku.