Telemach!!!

HaloPizza

Pripravnik
14. jan 2008
31
0
6
aja....a je komu danes uspelo dobiti ze DVR? jest klicem v klicni center in je guzva. pomoje bom sel kar tja.

kolega se je peljal mimo upcja v šiški in je bila vrsta baje pred njihovo bajto. tko da bo treba izgleda cakat....
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.244
113
Heh, zdaj so na UPC iz ponudbe povsem odstranili analogno televizijo, ta sedaj obstaja kot bonus analogni.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
kaj pa lastovka, ali sem spregledal, ali pa res ni nič novega na njihovi strani glede tega?
zanimam se za hd program
 

HaloPizza

Pripravnik
14. jan 2008
31
0
6
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Heh, zdaj so na UPC iz ponudbe povsem odstranili analogno televizijo, ta sedaj obstaja kot bonus analogni.

kako odstranili. meni so na sejmu govorili, da analogna ostane. pa tudi na snemalniku so mi kazali kako nastavis,..da imas potem se naprej po stanovanju analogni signal.

ne verjamem da so odstranili.

glih to je prednost kabelske. imas digitalno na glavnem tv-ju v dnevni sobi in analogni signal po sobah.

men so tko trdil na sejmu. da tko ostane....
confused-1.gif
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Analogna tv ostaja tko, kot je bila zdej, samo spletno stran še prenavljajo. Sej je obvestilo: "Spletne strani so v pripravi.

Za vsa pojasnila in informacije smo vam na voljo na brezplačnem telefonu: 080 22 88."
 

mrxjs

Pripravnik
14. okt 2007
105
0
16
Če koga zanima priklop na PC sem našel tole zadevo:

FireDTV
nakup je možen tukaj

oziroma ista zadeva, samo kot vgradnja zadeva je pa tukaj .

Ima pa podporo za kartico in je HD!
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Bolj kot zanimivost, kot da bi čutil neko potrebo po gledanju TV Romatice
tongue-1.gif

Kaj zdaj, Conax ali Cryptoworks ?
sprasujem se.gif


Poleg tega se je v programski shemi znašel tudi TV Koper - Capodistria.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Ja sem tudi jaz opazil danes te dva nova programa. Deluje le tv koper.

Je kakšna varianta, da bodo vključili tudi fox live, kot imajo na siol tv? Bi bilo fajn...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Nič ni dokončno, se bo s časom dopolnjevalo. Pustimo da se najprej prebije led.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Samo za info: trenutno je v digitalni shemi pet programov, ki bodo vključeni čez dan ali dva zaradi določenih težav pri aktivaciji...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Dodatno plačljivi programi kokr sm opazu so večinoma oz. skoraj vsi kodirani s Conax-om, edino zdej nevem a je to trenutno al tako pač je mislm da sta še dva (vsaj tako prikazuje sprejemnik), eden kodiran s Irdeto drugi pa s Cryptoworks.

Glede DVR-ja (Handan CV 6000 DVR) je pa tako, da ima vgrajena dva tunerja, omogča pa gledanje enega in snemanje do štirih kanalov hkrati seveda z določenimi omejitvami, ki jih določata dva tunerja. Vsak tuner lahko sprejema z enega multipleksa oz. transponderja (na eni frekvenci), kjer pa je več kanalov (odvisno koliko pasovne širine zavzame en kanal), se pravi lahko snemaš 4 kanale z enega transponderja in nato gledaš kanal iz katerega koli transponderja, če pa snemaš recimo dva kanala iz ene in dva iz drugega(ali pa 1 iz enega in 3 iz drugega oz. kokrkoli, kjer za snemanje že uporabljaš 2 transponderja in s tem oba tunerja) potem pa lahko gledaš le kanale, ki so na teh dveh uporabljenih transponderjih. V praksi to pomeni, da če snemaš en kanal ozeroma več kanalov, ki so na isti frekvenci, lahko gledaš katerikoli kanal, če pa snemaš hrakti z dveh frekvenc (transponderjev) pa lahko gledaš le kanale na teh dveh frekvencah (transponderjih).
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Že kar nekaj časa nazaj sta bila dva oz. trije programi (pa se ne spomnim točno katera dva) tudi kodirana v Irdeto sistemu (tako je pisalo na zaslonU), pa jih je bilo mogoče spremljati brez problema - še več, tudi če si odstranil Conax kartico je bila slika še vedno tam.
evil.gif
Imam pa Kaon K200.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Sicer zdajle ne vem na pamet, ampak če si samo ponovno poskeniral kanale na ptiču, to ni to... Obvezno moraš narediti ponastavitev sprejemnika, da ti najde novo programsko shemo...
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Sem še 1x naredil to, pa je shema enaka včerajšnji - 72 TV kanalov. Sem mislil, da je danes še kak bonbonček padel
grin1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Evo res sem šel probat ta dva kanala ki sta "kodirana" z Irdeto in Cryptoworks delata brez kartice, tako da so res vsi, ki so zaščiteni so koderani z Conax-om.