Gmail

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Je mogoče imeti dva računa gmail naenkrat odprta na računalniku? Dve ikoni za mail, vsaka s svojim imenom in da s klikom nanju odpreš različna maila.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Lahko uporabiš dva različna browserja ali pa dva različna uporabniška profila znotraj enega browserja (tukaj boš moral pri bližnjicah dodajati še dodatne parametre).

Napiši za kateri browser gre, ti bomo lažje pomagali.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Najlažje bo pomojem v Chromeu, kjer enostavno dodaš več uporabnikov in v zgornjem desnem kotu prestavljaš oziroma odpreš novo okno z drugim uporabnikom. Vsak uporabnik je potem lahko vpisan v svoj mail itd.. Več o tem najdeš tu.
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Je mogoče imeti dva računa gmail naenkrat odprta na računalniku? Dve ikoni za mail, vsaka s svojim imenom in da s klikom nanju odpreš različna maila.

Se čudim odgovorom, kaj vse naj bi potreboval
smile-1.gif


Brez težav uporabljam oz. imam odprta dva gmail računa, vsakega v svojem zavihku (brez dveh profilov, itd ...) - tako v Firefoxu kot v Safariju.

Če klikneš na ikono prvega acc v desnem zgornjem kotu, imaš opcijo Add Account ... vpišeš podatke, in to je to. Ko potem klikneš na ta Acc, se odpre v novem zavihku, brez da odjavi prvega.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Dejte si antitalenti namestiti Thuderbird ali kak drug odjemalec pošte, sploh ne vem zakaj bi preko spleta delal.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Meni splet bolj odgovarja. Drugače pa lahko v nastavitvah g mail dodaš račune in v gmail 1 lahko dobivaš pošto iz vseh računov (recimo gmail 2,3,4, itd). Odgovarja se na defoult račun, na katerega je bil mail poslan, Novi odhodni mail, pa samo v zavihku spreminjaš z katerega računa hočeš poslati.