Slovenski "astmatik" ujet na OI v Koreji

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Še pred cajtom smo se "norca" delali

evo ga
http://www.rtvslo.si/sport/oi-2018/hokej/doping-jeglica-gre-za-hudo-malomarnost/446524#comments

Citat:
Zdravilo mi je bilo predpisano po testiranjih med težavami z dihanjem na Slovaškem leta 2017. Žal sem ga pozabil prijaviti kot terapevtsko izjemo.
Žiga Jeglič

terapevtska izjema in komunikacijski šum...

bolani izgovori narkomanov

pol pa take
Citat:
Obstaja velika razlika med namernim in nenamernim dopingom, v primeru nenamernega dopinga, kakršen je Jegličev primer, kot je to mogoče zdaj razumeti, gre namreč za hudo malomarnost.
Janko Dvoršak, predsednik Slovenske protidopinške agencije

nenamerni doping...

če je bolan, bi ostal doma, če je astmatik pa ne bi mogel biti vrhunski športnik in pika
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
a veš da astma ni pri vseh enaka? in kar nekaj vrhunskih športnikov je astmatikov
wink-1.gif
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Nihče od teh, ki tolčete po njem, ni ne njegov trener, še manj zdravnik. Blejate na pamet, ker vam je dolgčas.
Da ga pa označite za narkomana, pa pove veliko negativnega o vas.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.738
583
113
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Nihče od teh, ki tolčete po njem, ni ne njegov trener, še manj zdravnik. Blejate na pamet, ker vam je dolgčas.
Da ga pa označite za narkomana, pa pove veliko negativnega o vas.

467716-post_slo.gif


Ampak pri nas se seveda vsak na vse spozna. Bodo že pristojni povedali kaj in kako, do takrat pa lahko samo čakamo.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.869
113
Za Jegliča mi je pa žal. Danes bi ga res rabili. Delno krivdo morjo nosit tudi zdravniki, ki bi morali pregledati zdr. karton olimpijskih tekmovalcev.

Še enkrat škoda.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
a veš da astma ni pri vseh enaka? in kar nekaj vrhunskih športnikov je astmatikov
wink-1.gif
Večina takih, ki se ukvarjajo z vztrajnostnimi športi (dolgoprogači, smučarji tekači, plavalci ipd)
https://www.dnevnik.si/1042427531

Symbicort jemljem tudi sam.(astmatik od malega, nikoli vrhunski športnik. Astma pod nadzorom, praktično brez težav) Če kdo trdi, da to ni doping, je i.diot. Pred basketom naredim dva vpiha in veliko laže tečem uro in pol.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Nihče od teh, ki tolčete po njem, ni ne njegov trener, še manj zdravnik. Blejate na pamet, ker vam je dolgčas.
Da ga pa označite za narkomana, pa pove veliko negativnega o vas.

dobli so ga, če je bolan, naj doma ostane...

goljufajo na veliko, vsi
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Za Jegliča mi je pa žal. Danes bi ga res rabili. Delno krivdo morjo nosit tudi zdravniki, ki bi morali pregledati zdr. karton olimpijskih tekmovalcev.

Še enkrat škoda.

Nobene krivde ne nosijo zdravniki in nobene krivde ne nosi nihče drug kot on sam.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Tipično. Za uspehe smo zaslužni vsi, bravo mi. Za neuspehe pa je vsak sam kriv. Še včeraj junak, danes bedak. Na bruhanje mi greste, čeprav po drugi strani sem za snečkota vesel, naj ima clovek vsaj kaj od olimpijade.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jello pravi:
Tipično. Za uspehe smo zaslužni vsi, bravo mi. Za neuspehe pa je vsak sam kriv. Še včeraj junak, danes bedak. Na bruhanje mi greste, čeprav po drugi strani sem za snečkota vesel, naj ima clovek vsaj kaj od olimpijade.

za uspehe vsi zaslužni? aja? od kdaj?
žal so goljufi uniæili šport, zato se ob vsakem uspehu vprašaš prvo, kaj je kdo vzel (slej ko prej ga dobijo)
tak pač je, ko so denarji v igri...za sendviæe se ne bi giftali in lagali v kamero
pa vsi hudi astmatiki, ne me
priden.gif


ni mogu dihat pa je vzel...antibiotik bi mu dali, če ma pljučnico

olimpijado sem letos gledal 1/3 s Slovaki...
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Tipično. Za uspehe smo zaslužni vsi, bravo mi. Za neuspehe pa je vsak sam kriv. Še včeraj junak, danes bedak. Na bruhanje mi greste, čeprav po drugi strani sem za snečkota vesel, naj ima clovek vsaj kaj od olimpijade.

Dobro, deloma se strinjam s tabo... tudi meni je fanta škoda, ampak hebat ga, sam je kriv ja. Ti bi pozabil? Jaz ne bi, sploh če mi je to služba
uf-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Tipično. Za uspehe smo zaslužni vsi, bravo mi. Za neuspehe pa je vsak sam kriv. Še včeraj junak, danes bedak. Na bruhanje mi greste, čeprav po drugi strani sem za snečkota vesel, naj ima clovek vsaj kaj od olimpijade.

Lej, kriv si je sam. Zdaj če je zavestno pozabil ali ne, to je drugo vprašanje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Tipično. Za uspehe smo zaslužni vsi, bravo mi. Za neuspehe pa je vsak sam kriv. Še včeraj junak, danes bedak. Na bruhanje mi greste, čeprav po drugi strani sem za snečkota vesel, naj ima clovek vsaj kaj od olimpijade.
Haha, word...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Lepo da ste se oglasili tisti ki menite da ga zagovarjam. Pa sloh ne gre za to. Niti za to ali je fant pozabil ali ne. Šport že kakšnih 30 let ne gre več na makarone. Sploh pa ne klasični športi, ki so od nekdaj. Saj je lepo spremljat ni kej, ampak pogledat je treba zadevo s strani. Slavit nekega tekača v športu v katerem je jasno da ne moreš biti poleg če nisi nakokiran tako da navzkriž gledaš, jutri pa kozlat po njem ker so ga dobili.

Edit: na hitri idgovor tipkam pa prehitro tipkam.
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
olimpijado sem letos gledal 1/3 s Slovaki...

Vidiš to je ena od neznank pri tebi. Gledal si eno tretjino, odprl pa 6 tem in nakozlal 80 postov. Eme tudi nisi gledal, temo pa odprl še preden so ugasnili luči. Mislim, človek bi sklepal da si vsako zadevo o kateri se ti zdi da moraš mnenje deliti z drugimi pogledaš 2x v živo in potem še 6x zavrtiš posnetek.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Pa kaj bi ti rad da napišemo? Da je Janez Janša kriv?!? Kriv je sam in čisto sam. Če bi prijavil pa bi mu vseeno našli preko meje bi bolj razumel kot to, da sploh ni šel prijavit.

Neodgovorno in nezrelo, nefer do ekipe in še bi lahko našteval...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Ne se name jezit če bolni bolje igrajo od zdravih. Kriv je tisti ki je te bizarnosti omogočil. Potrdila so še večja neumnost ker niso nič drugega kot dovoljenja za goljufanje. Če imaš ta hendikep da težko dihaš potem igraj na bajerju s kolegi za gajbo. Zakaj pistoriusu niso dovolili tečt z zdravimi? Je imel slabe noge tako kot ima jeglič slaba pljuča (pa vsi tekači, biatlonci in ostali ki tekmujejo v športih kjer tekma traja dlje kot 8 sekund).