Teden restavracij 2014

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Zemono je bil takoj zafilan.
frown-1.gif

v zemono sem poslal mail v ponedeljek zjutraj ob 7h pa so imeli že vse zasedeno
bonk.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Ja so... v Ljubljani Valvso'r, bogo bogo o ja, zelo bogo. Tistih nekaj hodov je trajalo okoli 2 urci da so uspeli postreči. Skratka nič posebnega. Rajh, Bakovci, lepo, zanimiv ambient, menu tudi OK, sicer nobenega presežka. Mak v Mariboru, sprva gospodič zelo prijazen, lih kaj se ni topil preko telefona, pridemo tja, lep ambient, hrana za naše pojme katastrofa (več nas je bilo tega mnenja), sploh sladica ter predjed... seveda da ne pozabim omeniti, da so nas na vinu "vrhunsko" nabili. Sicer nevem kaj vi razumete kot hišno vino ki ga pri vsaki mizi svetujejo vendar cena je 25,00€ za 0,7L povprečnega vina, po mnenju nekaterih "špricar" vina, je pa dejansko mešanica zvrsti.. Radgonske penince pa lepo vsečejo 5€ po kozarcu. Seveda da ne omenimo da ni nikjer nobenih cenikov, je pa malo butasto pri mizi spraševat pri vsaki posamezni pijači koliko stane... Saj nič narobe, pač prideš vidiš in sprobaš. Skratka vsi močno razočarani nad Makom od katerega sem vsaj jaz osebno daleč največ pričakoval. No daleč daleč nad vsemi zgoraj naštetimi pa je bil letos Denk. Letos je zadeva že bila v novi restavraciji ki je tudi Arhitekturno vrhunsko dovršena, prav takšni pa so bili tudi meniji, kapo dol, svaka čast. Tudi vse ostalo kar smo popili zraven, od penin do vin je bilo po normalni ceni. Toliko iz moje strani.... LP
 
Nazadnje urejeno:

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Slon in JB imam rezervirano. Slon mi ima vrhunski meni (za moj okus), JB pa mi v bistvu nobeno leto po meniju ni bil presežek, ampak sem si rekel, da ga je potrebno pa letos sprobat. Moram pa reči, da se običajno kar potrudijo in še nobeno sezono nisem bil razočaran z izborom.