uporabnik:
geslo:

Alter >> Pametni mobilniki in tablice na dotik
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Skok na neprebrano sporočilo Strani v tej temi: 1
Nobody
is perfect.

Registriran od: 18.07.2007
Sporočil: 6979
Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO
      #2663487 - 14.02.2018 07:48

iPhone 6 bi moral počasi upokojiti in ne vem kaj nabaviti. Najraje bi šel spet na Android, ker mi Apple gre že malo na živce

Če kupim iPhone 8 imam isti telefon kot zdaj, razen, da je hitrejši, X pa je predragi.

Samsung sem nazadnje imel S3, Huawei še nisem imel. Če S8 in Mate 10 primerjam po specifikacijah, sta tam-tam. Kakšne pa so kaj vaše uporabniške izkušnje?

--------------------
Asking if an M5 will drift is like asking if a whore will suck.

Dodatne možnosti: Natisni sporočilo   Dodaj v opomnik    
Pakul
trač pisalec
**

Registriran od: 18.09.2007
Sporočil: 3218
Re: Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO [Re: Nobody]
      #2663503 - 14.02.2018 08:46

Nekaj mesecev imam S8, v vmesnem obodbju pa sem cca 1 mesec uporabljal tudi Huawei P10 (ker je šel s8 na servis - odpovedala matična). Dejstvo je, da je S8 izredno dobro in lepo narejen, tudi touchwiz je od s3 konkretno napredoval in ima kar nekaj lepih rešitev oz lahko bi rekel da je lep vmesnik. Ni pa tako funkcionalen in še vedno je pol bugov. Tovrstnih bugov na P10 nisem opazil in z lahkoto rečem da je proti S8, P10 zagotovo izredno hiter če ne kar hitrejši. Definitivno je meni velik minus ta senzor vtisa ki na S8 deluje res katastrofalno, na P10, ga pa ni enako hitrega (preizkupeno, na iphone 8 plus ni tako hiter pri odklepu kot p10 ). Kamera je pri p10 počansejša - ima delay, ki je malce moteč...vseeno, pa so meni osebno fotke z p10 mnogo bolj pri srcu. Leica pač oblada barve, Samsung pa tukaj močno pretirava. Mi je pa zaslon na p10 malce premali.
Skratka da ne bom kar nekaj trosil, če te kajkonkretnega zanima vprašaj. KAr se pa tiče izbire med S8 in hate 10 pro...jaz definitivno vzamem huawei-ja. Ker me je tako presenetil z suverenim delovanjem, vrhunsko kamero...skratka res zo zelo zelo zreli postali. Je mogoče S8 vizualno vseeno malce bolj privlačen, zato ker je mate 10 konkretno večji..ampak vseeno, zaslon je fantastičen (nisem ga uporabljal doma, z njim igral kakšnih 10 minut), v roki bo telefon bolj neroden kot s8...pa vseeno, če te razlika v velikosti ne moti potem definitivno Mate:

https://www.phonearena.com/phones/size/Huawei-Mate-10-Pro,Samsung-Galaxy-S8/phones/10662,10311

Aja pa ne pozabit, da je konec marca predstavitev P20, jaz osebno bi definitivno počakal. Ker po renderjih bo zadeva izredno huda. Huawei pa tudi hitro k nam na trgo ko je enkrat predstavlen. Skratka malce nehvlaežno obdobje za menavo aparata

Car
POSTman
**

Registriran od: 04.08.2007
Sporočil: 6812

Predstavi.Se:
Re: Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO [Re: Nobody]
      #2663554 - 14.02.2018 10:55

Cca. 10 dni si lastim Mate10pro, fantastičen telefon, zelo odziven, odličen fotoaparat. V glavnem zelo, zelo zadovoljen.
Kar pa se tiče P20 in neprimernega časa za nakup. Vedno se najdejo novi telefoni, nikoli ni pravi čas za nakup. In ne vem, kaj hudiča je lahko še bolje, kam gre ta razvoj. Smo se pa tako spraševali že ves čas....

blazko
založnik

Registriran od: 21.09.2007
Sporočil: 6447
Re: Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO [Re: Car]
      #2663675 - 14.02.2018 15:41

Zakaj S8 in ne S8+

Tudi če izvzameš Huaweia in gledaš samo oba Samsunga: ko enkrat primeš tavelkega, pozabiš na tamalega v trenutku.

--------------------

Cash
trač pisalec
**

Registriran od: 19.08.2007
Sporočil: 4592
Re: Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO [Re: blazko]
      #2663719 - 14.02.2018 18:35

Priporocam Mate 10 Pro. Imam Mate 9 in je telefon odlicen. Pred njim sem imel Galaxy S7 Edge. Pri Mate 9 Grajam samo zaslon, pri katerem se mi zacasno slika zapece, ce imam kako stran odprto 10min. Po nekaj urah izgine zapecena slika. Mate 10 Pro pa ima Amoled zaslon, za razliko od navadnega Mate 10, tako, da bi sedaj nabavil 10 Pro raje kot S8 ali pa S8 plus. Citalnik prstnih odtisov pri Samsungu se skrije pred citalcem od Huaweia, kateri je fenomenalen!!!

Cash
trač pisalec
**

Re: Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO [Re: Cash]
      #2663721 - 14.02.2018 18:37

Aja, se to...S7 Edge sem prodal zato, ker sem z dlanjo mnogokrat odpiral stvari zaradi ukrivljenega ekrana.

srv
novinar

Registriran od: 27.08.2008
Sporočil: 1270
Re: Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO [Re: Cash]
      #2663733 - 14.02.2018 18:50

A nimajo amoledi problem z burningom in ne lcd ?

Čitalec ima Huawei res boljši, ampak smo tudi taki, ki ga ne uporabljamo (meni osebno navlaka) in nam prevladajo drugi bombončki. Imam za back up in avto navigacijo še vedno mate8 in me malo spominja na jabko.

Cash
trač pisalec
**

Re: Samsung S8 vs. Huawei Mate 10 PRO [Re: srv]
      #2663736 - 14.02.2018 18:53

Pri nobenem amoled zaslonu se nisem imel burnina, le tu pri Mate 9 ga imam. Sicer izgine po 1 uri recimo, samo ni prijeten obcutek,ko vidim odtis prejsnje strani

Strani v tej temi: 1  
  Alter >> Pametni mobilniki in tablice na dotik
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Dodatne informacije
1 registriranih in 7 neregistriranih uporabnikov brska po tem forumu.

Moderator:  Sali, futuristic 

Natisni temo

Pravice
      Ne morete odpreti nove teme
      Na teme ne morete odgovarjati
      HTML je vklopljen
      Markup je vklopljen

Ocena:
Ogledov teme: 565

Oceni to temo

Skoči v forum

© Alter.Si spletna skupnost | Pogoji sodelovanja | Nastavitve pišškotkov | Kontakt | 2007-2013 | Vse pravice pridržane