Pisarniški stol

22. jul 2007
12.692
1.259
113
123
No še tukaj si poglej, ko si že tako pameten
shocked-1.gif

klik
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Kaj pa sem pameten?!? Napisal sem kaj iščem, pa mi večina lima neke stole, ki niso niti približek. Ta z Ikeje je neuporaben ker ima fiksna naslona za roke, za dokupit so gume...torej nima nič.

Saj načeloma že vem kaj bom kupil, pa vseeno.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Kaj pa sem pameten?!? Napisal sem kaj iščem, pa mi večina lima neke stole, ki niso niti približek. Ta z Ikeje je neuporaben ker ima fiksna naslona za roke, za dokupit so gume...torej nima nič.

Saj načeloma že vem kaj bom kupil, pa vseeno.

Ti bi rad VW za budget Kie.:)

Stol je cca 160 EUR, gumjasta koleščka koliko? Boš moral ali znižati pričakovanja ali povišati budget... Vsekakor pa ne kupovati stola na klik, pojdi probati, poglej če pri razstavnem modelu že kaj škriplje ipd..
 
Nazadnje urejeno:

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Butasta in neresnična primerjava. Stoli so po 100€ in manj, to je Kia. Kar sem gledal so že po 300 redki, če niso usnjeni. Se pravi je cca 200€ ok cena za dober stol.

Sicer pa sem dobil, hvala, vzel Uvi.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Butasta in neresnična primerjava. Stoli so po 100€ in manj, to je Kia. Kar sem gledal so že po 300 redki, če niso usnjeni. Se pravi je cca 200€ ok cena za dober stol.

Sicer pa sem dobil, hvala, vzel Uvi.

In boš povedal kaj o tem stolu ki si ga nabavil al kaj?
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Ko je že ravno tematika o stolu uvi...

prej sem imel https://www.moemax.si/p/moemax-modern-living-pisarniski-stol-mc-racing-2-000575007501


(slab material, slabo oblazinjenje, velik plus da lahko spustiš naslonjalo)

sedaj imam https://uvichair.com/izdelek/uvi-devil-red/?lang=sl

Lahko rečem da je veliko boljši za sedet, bolj udoben vzel sem tudi 3D naslonjala katera se lahko še nastavljajo naprej in nazaj... Največja prednost teh "racing stolov" je v tem da lahko spustiš naslon v skoraj ležeči položaj.... Stol uporabljam cca. 2 ure na dan. Za sedet je ok. Bomo videli koliko časa bo zdržala pena in material. Sicer sem najprej hotel najdražji model, a je menda razlika samo v tem da je za "močnejše" ljudi saj je bolj širok ( sedišče in del za hrbet) in mehanizem pod stolom je za bolj močne ljudi.... Samega dobavitelja stolov UVI bi pohvalil, prisluhne željam in je zelo prilagodljiv.

Drugače pa ti stoli so definitivno v nižjem rangu, za sedenje na šihtu 8-9ur na dan pa uporabljam tole http://www.spinalis.si/S75/K11/SpinaliS+HACKER . Je dober stol ampak potrebno je navajanje na način sedenja....

 
Nazadnje urejeno:

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Meni stol deluje odlično. Lepo se ga da nastavit in nanj se dobesedno lahko uležeš. Me pa sedaj čaka še nekup nove mize hehe.

Se vidi, da je kvalitetno narejen, vonj ima kot mov avtosedež
smile-1.gif
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Na netu piše da to usnje kao ni reciklirano da je novo in to vse superiorno, bomo vidli čez čas ali je res.


https://www.moemax.si/p/moemax-modern-living-pisarniski-stol-dx-racer4-000575003801 ta stol sem mel na testu cca. 14 dni. Lahko rečem da naprav uvi devilu ima bolj trde pene sedaj ga naprej uporablja kolega dnevno sedi gor 4-5ur in vizualno po pol leta ni še nič uničen ali poseden, je pa res da je stol ful trd... no vsaj za moj občutek
 
Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
A se meni samo zdi ali imajo vsi ti gejmerski stoli čisto isti dizajn, še celo v manjših podrobnostih?
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Dizajn je po moji oceni kopija racing stola.. Razlika je v debelini pene, zunanji material na katerem sediš, eni majo sedišče bol široko.... Vizualno so vsi podobni....
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Ste že zasledili, da se je izkazalo, da spinalis stoli niso OK? Če ima kdo nestabilno hrbtenico, namreč ne sme uporabljati še nestabilnega stola...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Jaz stole ne kupujem po netu. Želim se na njega usesti. mora pač pasati mojemu hrbtu, riti, sedenju. Je le 5h+ vsak dan. Tist na šihtu je tko in tko sranje. Ne verjamem da je cena 200€+ zagotovilo za uspeh. In raje imam tkanino. Poleti je usnje/imitacija vroča in do sedaj sem uničil stol samo iz takega materiala. Moram probat. Potem pa mogoče po netu.
Kaj pa koleščki? Kdo našel, zamenjal za ustreznejša? V službi sem si dal na laminate en itison(?). Laminate je skoraj hudič vezel. Malce premanhen, saj se takoj malce okoli zapeleš. Doma je OK.
Mimo grede, poznam ljudi, ki se nostalgično spominjajo zastave, hvalijo dacio(?) in imajo v avtih sedeže z doplačilom 800€, hvalijo elektronsko varuško za 50€. Za vsakega svoje
smile-1.gif
Sem moral že delati na takemu. Pravili so mu kazenski stol. Le zakaj?
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Dejansko če ne probaš prej stola, kupuješ mačka v žaklju.

Koleščki.....

Na šihtu mamo star star parket (še široke "smerkice") lani na novo zbrušen in lakiran pa se do danes ne pozna še nič, kolesa plastična. Verjetno je tud pogojeno kok kg ma uporabnik :D