Blažilci za prtljažnik

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Živjo,

dobil sem idejo, da bi na Golfa Varianta mk7 namestil bolj "učinkovite" blažilce, npr tole:
https://www.uspmotorsports.com...Sportwagen.html

Torej - želja je, da bi se prtljažnik odprl s pritiskom na daljincu, zaprl pa na običajen način
smile-1.gif


Je to mogoče dobit tudi pri nas, verjetno ni neka raketna znanost? Je že kdo poskusil?

Ideje na plan
smile-1.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Das auto nima električnega odpiranja prtljažnika v osnovni opremi za tako ceno
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Ti ne morem pomagati konkretno za sedemko, ampak za šestko (če se prav spomnim) je ena stranka to vgradila noter in je zadeva delovala bp.
Glede na to, da ne gre ravno za noname firmo, ki je registrirala domeno včeraj, predvidevam da ne bo težav z delovanjem.
Le pozoren bodi, da bo morda zahteval kodiranje, da sprosti zatič, ki pa je čisto enostavno.

PS: Ko boš odpiral, naj bo dovolj prostora zadaj, da ti ne bo butnil prtljažnik z vso silo v steno, itd.
PS2: Če boš nabavil, se priporočam za povratno informacijo, kako zadeva deluje, če bo kakšna stranka spraševala na to temo...
 

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Mtl, če sem odkrit, sem prvi konstruktiven odgovor pričakoval prav od tebe. Hvala.

Misliš, da bi take blažilce lahko dobil tudi pri nas, kodiranje pa - če je potrebno - uredim pri tebi?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Sem na hitro preveril nekaj Golfov in je na vseh bilo to že pravilno kodirano, tako da zelo verjetno ne boš rabil kodiranja.
cheer.gif

Če pa bo treba, se pa uredi BP.

Glede ponudbe pri nas, pa žal nimam nobenih informacij na to temo.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
na igu pa v dravljah mas majstre k obnavljajo te blazilce, pa nardijo ti po zelji silo blazilca. cca 30 eu za par
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
na igu pa v dravljah mas majstre k obnavljajo te blazilce, pa nardijo ti po zelji silo blazilca. cca 30 eu za par

Imaš morda kak naslov oz. kontakt? Hvala
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
No, nekaj res zaslužijo tudi za know-how... drugače pa zamenjaš vse...
če si malo bolj prebrskal sajt imaš tudi modul za odpiranje z brco pod odbijač... ker da moraš pritisniti na daljinca je potem že isto kot če še odpreš...
Pa za tvoj primer; daš notri "močnejše" blažilnike, da se vrata sama dvignejo... kako boš pa potem to zaprl oz. kako bo to zaprla tvoja soproga?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Ugibam, da bi moralo biti vpetje blažilnikov na malce drugem mestu, da bi to lepo delovalo. Če pa bi bilo vpetje na drugem mestu, pa bi to kolikor toliko delovalo že z obstoječimi blažilniki.
 

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
No, nekaj res zaslužijo tudi za know-how... drugače pa zamenjaš vse...
če si malo bolj prebrskal sajt imaš tudi modul za odpiranje z brco pod odbijač... ker da moraš pritisniti na daljinca je potem že isto kot če še odpreš...
Pa za tvoj primer; daš notri "močnejše" blažilnike, da se vrata sama dvignejo... kako boš pa potem to zaprl oz. kako bo to zaprla tvoja soproga?
Čez vikend sem prebral par nemških forumov na to temo, večina pravi, da je pozimi precej težko zapret, določeni blažilniki precej sunejo in da so v osnovi precej nerodni za zapirat. To bo treba še premislit, če bi se spravil modificirat, cca 120 € tudi ni mal denarja za delno neuporabno reč....
 

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Če se ne motim, tale izvedba za Varianta ni primerna, očitno bi moral vzet tiste na prvem linku, ki so pa kompatibilni...
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Mislim da je sodelavec nabavil take od firme obkov (probaj povprašat). Bom pa ga v ponedeljek v službi vprašal točno kje in kake