Avtooptika Ljubljana

Cyberlukir

Zelenc'
27. apr 2013
19
5
3
Celje
Pozdravljeni alteraši.. zanima me kam v Ljubljani peljati avto na optično nastavitev podvozja? Kakovost pred ceno.

Hvala!
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ni iz Ljubljane, a vsekakor omembe vreden je Marko Koruza iz Ajdovščine. Za LJ so pa različne informacije. AMZS je bil super, če si dobil nekega gospoda, kateri pa je žal šel v penzijo. Od takrat je moč slišati pritožbe,
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
http://www.b-f.si/

zmaga.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Srečkoti vsi, jaz sem jo delal dvakrat pri lokalcu (pa obakrat je rekel da je vse ok, sem bil prisotren, je bilo vse v zelenem) , v tretje sem jo naredil s špago pa da vidim če bo nehalo pobirat gume po robovih, predvsem spredaj desno notranji rob.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Meni je avtooptik z dobrim slovesom in priporočili pred leti rekel da je bila optika prakticno bp, jeseni ponovno peljal na optiko zaradi gume na sliki, pa spet reče da je OK optika. Sem bil zraven in je bilo res vse v "zelenem". Samo gume ki so šle z avta v smeti pa se mi ne zdijo ok.
Jeseni sem potem s spago poravnal volan, (prej je bil malenkost v levo) pa tudi kot je videti, pozimi zimskega seta ni takole pobralo.
Najraje bi jaz njemu račun za optiko izstavil. Na tehničnem nisem v 10 letih imel nikdar problemov s podvozjem. Vse se je "sproti" popravljalo ob servisih, tele optike pa ne znajo nastavitve al kje tiči zajec. Gume pobira predvsem spredaj po notranjih robovih, praktično od novega avta (prvega seta gum). Pri drugih avtih istega modela nisem opazil take obrabe. Na zunanji strani gum je profila se cca 4mm, na notranji strani pa za v zapor.
 

Priponke

  • IMG_20180405_172131_crop_943x421.jpg
    IMG_20180405_172131_crop_943x421.jpg
    362,2 KB · Ogledi: 673

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Amzs so šalabajzerji, vsaj te v lj, sem 2x bil tam, prvič volan postrani, drugič malo bolje ampak še vedno mi je malo čudno, je za tretjič reku nej gume premontiram pa napumpam pa....sm sam reku hvala lepa in adijo. Kaj bom gume menjal če je enako kot prej, mehankar je samo menjal nekaj in je blo treba na optiko, kaj naj bi lol.
Pa da daš avto sploh od sebe pa volan postrani haloooooo, je reku ja na testno ne smemo it ampak alo, sej se vid že k avto stoji, že jst k nism mojstr za to vidm.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Ej hanzi ti samo jamraš kak so te nategnli. Pri menjalniku, kak ti je oni zajebal ko je popravlal, kak oni ni znal optike narit.
Nisi ti še pred kratkim nakladal, kak tak vse sam znaš in nariš? Kje je zaj problem?
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Čudno. Jaz sem avtomobile peljal že vsepovsod na optiko in je še vedno vse bilo v redu. Nikoli ni pobiralo gume ali vleklo volan ali kaj tretjega... Res ne razumem kje najdete takšne šalabajzarje, ki to ne znajo narest? Sploh danes, ko je vse simple računalniško in imajo vse podatke za vsak avto, ki je kdajkoli obstajal. Dvajset let nazaj so to vse neki "peš" delali pa so vse v redu naštimali.
Nazadnje sem peljal k Svetku na Zaloški v Ljubljani. Hitro in dobro so naredili.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Ej hanzi ti samo jamraš kak so te nategnli. Pri menjalniku, kak ti je oni zajebal ko je popravlal, kak oni ni znal optike narit.
Nisi ti še pred kratkim nakladal, kak tak vse sam znaš in nariš? Kje je zaj problem?
Ne vem kje sem pisal da so me nategnil, pisem samo da za en drek naredijo. In ja, prevelika kolicina olja v avtomatskem menjalniku, narobenzmontiran dezni senzor. Vse to na poblascenem. Pa sploh nisem veliko tam. Se glede optike. Sam sem potem volan poravnal s spago(ocitno je spaga bolj natancna od racunalniske optike pri optiku) , ce bo pa gume se pobiralo po notranjem robu bo treba se mal pocakat. Z avtom se ne dela veliko km, niti ga nimam vsak dan na oceh, vozim pa nekalrat letno
Se glede racunalnikov. To so super zadeve dokler imajo pravi input. Ko zajebes input, dobis se vecji feler na outputu. To nam ie ze pred 25 leti govoril 70 letni profesor. Pa se kako prav je imel. Spomni se samo xls tabele za drugi tir....;)
 
Nazadnje urejeno:

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
Pozdravljeni,

ali je optika ok? ravno te z rdečo obarvane mi spravljajo v dvom. octavia 2008, 1.6 benciner

Hvala.

 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
previs zadaj definitivno nastavit (če sploh gre). 2° je že driftersko :D