Kuhalne plošče: steklokeramična-indukcijska

5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
Prosim za mnenja: kakšne so prednosti in slabosti ene in druge. Ne zanima me teorija, ampak praktične izkušnje uporabnikov ali uporabnic. Ker obnavljam kuhinjo, ne bi rad "vsekal mimo". Hvala vnaprej.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Indukcija prednosti:
• hitrejša od plina in steklokeramike
• plošča se ne segreva, je vroča le toliko kot jo segreje posoda sama
• lažje čistiti, ker se ne zažge gor hrana (zgornja točka)
• manj elektrike porabi kot steklokeramika

Indukcija slabosti:
• dela samo posoda, ki je magnetna (vse stare posode, odpade pa alu)

Steklokeramika prednosti:
• jih ne vidim
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Za indukcijo rabis malo boljso posodo drugace malo tezje reguliras temperaturo in pa slaba posoda se krivi ce das na max power. Drugace steklokeramika je najbolj podobna tistim starim elektricnim kuhalnikom.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Vsekal si že sedaj mimo ko sploh sprašuješ neumnosti. Kakšna steklokeramika v novo kuhinjo...
Itak da indukcija, sploh ni debate tukaj
 
5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
Mogoče nismo vsi tako pametni kot ti, ki si se očitno pameten že narodil! Lepo vljudno sem prosil za argumente za in proti za eno in drugo varianto. Običajno sem se v življenju posluževal tudi mnenja drugih, bolj izkušenih, pa mi to še pri mojih 65 letih tudi danes ni izpod časti! Priporočam ti, da v svoje komuniciranje vneseš malček kulture.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Ok, priznam, bi lahko lepše odgovoril
smile-1.gif


Pri nas imamo indukcijo preko že preko 10 let in je res super, res ne vidim minusa. Glede posode tudi že težko najdeš kakšno ki ne "prime". Kakšne poceni alu ponve res ne primejo. Običajni stari lonci, to vse normalno deluje.

Največji plus je seveda hitrost. Ko sem enkrat vmes na steklokeramični moral skuhati kavo bi skoraj živce zgubil kako je to počasno.. pa skoraj vre pa se ugasne, pa se spet malo prižge pa spet ugasne....

Plus je tudi da ne segreva plošče ampak samo posodo. Tako je ob krajši uporabi plošča samo topla. Seveda, če se dalj časa nekaj kuha se steklo s časoma tudi segreje od vroče posode.

Res pa je, da so pri novejših (cenejših) indukcijah začeli nekaj šparati ker nekatere ne delujejo zvezno. Na primer če hočeš da ti malo vre in daš npr. na stopnjo 3, ti stalno vklaplja in izkljaplja. Pri moji lepo deluje stalno - zvezno ampak pač z manjšo močjo. Zdej odvisno kolikor je to za koga moteče..
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.348
8.711
113
Citat:
Uporabnik Fly pravi:
Vsekal si že sedaj mimo ko sploh sprašuješ neumnosti. Kakšna steklokeramika v novo kuhinjo...
Itak da indukcija, sploh ni debate tukaj
Vprašanje je...plin ali elektrika....če je odločitev elektrika, itak, dileme ni.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Vprašanje je...plin ali elektrika....če je odločitev elektrika, itak, dileme ni.

Poznam nekaj kolegov, ki so se pri novogradnji odločili za plin.
Če imaš možnost, razmisli tudi v tej smeri...

Doma imamo Beko steklo-keramiko. Navajen še iz prejšnjega stanovanja,
da vodo zavrem v grelniku vode in je manj čakanja, da voda zavre na keramiki.

Sorodnik ima neko gorensko indukcijo in se zaganja, kot omenjeno v postu zgoraj.
Skoraj nemogoče normalno speči palačinke...
rolleyes-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Obvezno indukcijo!

Steklokeramika je en strahoten 'buh pomagej'. Skuha se na koncu vse, al da ti na njej zavre liter vode živčnega fašeš. Kamo li, da se kuha kosilo..po kuhi obvezno generalko delat na plati..vse zapečeno u PM. Pri indukciji potegneš s pomivanko in si zaključil.

Imam priliko trenutno uporabljat obe..in ju tudi uporabljam.

Razlike je nekako kot bi iz lesenih cokov stopil v superge.

Tistih par posod z veseljem nabaviš na novo, ko ti je enkrat jasno kaka razlika je med eno in drugo (a to res veš ko ju uporabljaš...zato ti stekloK ti od srca odsvetujem).
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
579
113
Še en glas za indukcijo. So pa razlike med proizvajalci oziroma modeli lahko precejšnje (zvezno gretje, prilagajanje velikosti kuhalnega polja, avtomatski izklop, avtomatsko kuhanje, ni da ni:)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
No ja če si vsaj malo kuharski mojster potem je razlika med steklokeramiko in indukcijo podobna razliki med plinom in elektriko. Če ne kuhaš, sploh pa ne kaj specifičnega potem ne veš kakšna je razlika.

Bistvena razlika je da indukcija greje dno posode, pa še to pri sodobni inox posodi ne celega ampak samo del kjer je železni vložek (inox namreč ni magneten, vsaj ne dovolj). To pomeni da je grelno mesto v posodi precej bližje hrani oz. je temperatura dna posode kjer je vložek precej večja od ostalih delov posode. Gretje stranice posode se izvaja samo indirektno.

Steklokeramika po drugi strani greje celotno površino pod loncem, če je posoda pač manjša še od strani. Vsekakor pa je mesto gretja nižje pri dnu in se ima toplota čas razporedit po večji površini. Seveda to pomeni večje izgube oz. manjšo prenosno moč v hrano.

Plin je v distribuciji toplote po večji površini še boljši in ima po drugi strani največje izgube. Plin greje lonec skoraj vedno tudi od strani oz. najbolj enokomerno segreva posodo.

Za kuhat makarone je vseeno kaj izbereš oz. izbereš indukcijo ker bo največ energije spravila v segrevanje vode. Pri bolj specifičnih stvareh pa vsak sam ve kaj dela in kaj zahteva od kuharije. Ampak daleč od tega da je indukcija povsod 1A oz. je kar občutna razlika v pripravi določenih vrst hrane (že od peke palačink in zrezkov dalje).
 

kodzak82

Zelenc'
6. feb 2012
20
1
3
Indukcija nujno

Sploh se ti splača če maš power boost, ker voda res takoj zavre, posode pa skor vse primejo.
Če ma maš šansko pa dej 2x indukcija 2x plin pa bombo spodi, najboljša možna varianta.
Tut pri indukciji nimaš problemov z regulacijo kot pri steklokeramični, čim mal zmanjšaš takoj manj vre.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz imam 2x indukcija in 2x plin! Po moje najboljša kombinacija, čeprav sem se na začetku branil na vse pretege, sem hotel imeti 4x indukcija. Na srečo je (kot vedno), obveljala beseda moje drage....
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Citat:
Uporabnik Janez_Krajnski pravi:
Prosim za mnenja: kakšne so prednosti in slabosti ene in druge. Ne zanima me teorija, ampak praktične izkušnje uporabnikov ali uporabnic. Ker obnavljam kuhinjo, ne bi rad "vsekal mimo". Hvala vnaprej.

indukcijska ob manjši porabi doseže želeno temperaturo hitreje, bistveno hitreje, se pa je treba malo na začetku navaditi, ker posledično prej kaj zažgeš. Pa plošča ne ostane tako dolgo vroča in razlite stvari se posledično lažje očistijo, ker se ne "zažgejo".
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Jaz imam 2x indukcija in 2x plin! Po moje najboljša kombinacija, čeprav sem se na začetku branil na vse pretege, sem hotel imeti 4x indukcija. Na srečo je (kot vedno), obveljala beseda moje drage....
wink-1.gif

Sam ne vidim prednosti v tem, edino čiščenje je težje. Kakšni so argumenti za plin sploh?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Eden od argumetov zakaj plin.. je eden in edini.. Ko ti zmanka eletrike ti nobena plošča ne pomaga.. Kot primer ko je bil leta 2014 žled pa cel teden brez eletrike nič ne moreš skuhat itn..

Zato sem si nabavil štedilnik na plin po izkušnji iz leta 2014
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Ok, na to sem čisto pozabil ja...

ampak to je v celoti odvisno od lokacija, pri nas teh problemov ni in če bodo, nam tudi plin ne bo pomagal, ker bo apokalipsa
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Jaz imam 2x indukcija in 2x plin! Po moje najboljša kombinacija, čeprav sem se na začetku branil na vse pretege, sem hotel imeti 4x indukcija. Na srečo je (kot vedno), obveljala beseda moje drage....
wink-1.gif

Sam ne vidim prednosti v tem, edino čiščenje je težje. Kakšni so argumenti za plin sploh?
Zelo pomembna stvar je, če zmanjka elektrike nisi lačen.... Res je, da se zgodi malokdaj, ampak se je že in takrat je prišel plin hudičevo prav. Velika razlika je tudi pri pečenju palačink, na indukciji se kar "kuhajo", na plinu pa se veliko lepše zapečejo. Tudi pri enakomernem vretju pri manjših temperaturah se plin lahko veliko bolj natančno regulira.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
a to da vam pa v jeklenki kdaj zmanjka plina pa noben ne pomisli? Če ni elektrike, ko bi glih jedel, greš pa tistikrat enkrat na 10 let jesti ven.