Toyota Yaris 2002 centralno zaklepanje

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ali kdo ve, če je možno na stari Yaris iz 2002, trovratni model, iz navadnega zaklepanja spremeniti v centralno z daljincem? Mogoče Utiševalec?

Kakšno leto bom še drgnil za avto preden kupim novega pa mi gre res na živce vsakič odklepati sovoznikova vrata. Našel sem nekaj delov na ebay ampak ne vem kaj kupiti oziroma če sploh lahko to uredim.Najprej bi verjetno moral montirati motorček na vsaka vrata, nato pa še nek modul za odpiranje na daljinec. Je kdo že delal kaj takega? Če ni prevelik strošek bi šel v to.

Lp.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Seveda se da. Ce se sam ne boš lotil greš do prvega avtolektričarja. V vsaka vrata mora it motorček, ter zraven modul za daljinsko odklepanje.
Po obcutku bi rekel kakih 180 eur.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Če delaš sam je seveda polovička...material.

Mi smo pred leti dali delat..za vseh 5 vrat, ni imel ničesar. (podabu kako se je zadeva imenovala) a v času lastništva avta (7 ali 8 let) je delovalo odlično, zdaj ga fura stric že 7 let naprej, povsem brez problema (je prišel zraven tudi alarm).
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Kje pa ste kupili sistem? Skoraj še najbolj me skrbi da bi kupil krš robo.

Poznam enega avto električarja in ga bom jutri povprašal koliko bi računal da mi inštalira vse dele, kupil bi jih pa sam.