Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
A ti hodiš to na kakšne posebne sestanke oz izobraževanja za fašiste ali se take fašistične ideje kar same od sebe porajajo v tvoji betici? Pa ti bi moral pod nujno spisat kakšno knjigo, brez dvoma bi bil to tak fašističen manifest kot ga svet še ni videl.

Btw - ničesar nisi narisal, verjetno si v svoji fašistiočni zaslepljenosti pozabil na prvi stavek svojega posta kjer si nekaj omenjal potrebo po risanju potem pa spet nič od nič, prazne obljube, kot vedno. Enako je glede tvojih groženj meni. Sicer mi je pa jasno - Pes, pardon, fašist, ki laja, ne grize.

Poleg tega pa sem vprašanje naslovil na Capla oz. na vse, razen tebe. Tvoji fašistični odgovori, ki teptajo pravice vseh ostalih državljanov, me ne zanimajo tako da se ne trudi z mano.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
A ti hodiš to na kakšne posebne sestanke oz izobraževanja za fašiste ali se take fašistične ideje kar same od sebe porajajo v tvoji betici? Pa ti bi moral pod nujno spisat kakšno knjigo, brez dvoma bi bil to tak fašističen manifest kot ga svet še ni videl.

Btw - ničesar nisi narisal, verjetno si v svoji fašistiočni zaslepljenosti pozabil na prvi stavek svojega posta kjer si nekaj omenjal potrebo po risanju potem pa spet nič od nič, prazne obljube, kot vedno. Enako je glede tvojih groženj meni. Sicer mi je pa jasno - Pes, pardon, fašist, ki laja, ne grize.

Poleg tega pa sem vprašanje naslovil na Capla oz. na vse, razen tebe. Tvoji fašistični odgovori, ki teptajo pravice vseh ostalih državljanov, me ne zanimajo tako da se ne trudi z mano.

A nisi ti meni zacel odgovarjati? A se nisi pri tem ze (vsaj enkrat) zapletel?
priden.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Izvoli, poišči. Pa da ti še malce pomagam (da ne poiščeš napačnega posta in spet zavajaš dalje) - je na dnu prejšnje strani, moj edini post na celi strani, ki je bil namenjen Caplu.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Izvoli, poišči. Pa da ti še malce pomagam (da ne poiščeš napačnega posta in spet zavajaš dalje) - je na dnu prejšnje strani, moj edini post na celi strani.

Post v katerem si se zapletel (pa ne zadnjic) je star cca leto dni. Ko si se stalno obesal na moje poste in imel neke cudne zelje
priden.gif


Bova obnovila? Pa tudi krajso obnovo bontona ti ne bi skodila
smirk-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
hysterical-1.gif


A ne gre a ne? Sem le repliciral Caplu in ti zdaj iščeš načine kako se izvit ven, ti lisica fašistična
hysterical-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Pa se Pravilnik Alterja:
KLIK

Glede na to da smo oh in sploh za red in disciplino... Verjetno velja za vse? Ali bomo spet SEM/NISEM/MOGOCE SEM moderator spil ubrali
bonk.gif


''Netiquette'' ali spletni bonton
KLIK
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Samo trenutek - ali se samo meni zdi ali naš dežurni forumski fašist muslimanske svetovne stranke..- khm - vere easy dejansko zagovarja nespoštovanje pravnega reda pravne države Republike Slovenije z zagovarjanjem nekaznovanja storilcev kaznivega dejanja v kolikor gre za tuje državljane in to upravičuje z neekonomičnimi stroški?!?
Bolj zaskrbljujoče je, da to isto počne tudi predsednik vlade, policija, sodišča, tožilstvo, mediji pa to opravičujejo na 100+1 način.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Se povsem strinjam. In da je to zaskrbljujoče je v bistvu še veliko premil izraz.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
A ti hodiš to na kakšne posebne sestanke oz izobraževanja za fašiste ali se take fašistične ideje kar same od sebe porajajo v tvoji betici? Pa ti bi moral pod nujno spisat kakšno knjigo, brez dvoma bi bil to tak fašističen manifest kot ga svet še ni videl.

Moj rad
17758-icon_confused.gif


Namest židov pa neverniki (kufirji al kaj že smo)
cheer.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Zakaj le bi zaprosili za azil v tej naši banana republiki? Easy trdi, da migranti nimajo nikakršnega interesa priti, biti ali ostati v Sloveniji. Lahko smo torej brez skrbi pa čeprav v realnosti za azil v SLO vseeno zaprosi veliko migrantov, od katerih potem eni ostanejo, druge pa vzame noč in dejansko nadaljujejo svojo pot.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Če že migranti nimajo interesa ostati v Sloveniji, ima zagotovo Slovenija interes, da ostanejo pri nas. Sicer jih policaji nebi tako vneto lovili in na koncu ulovili. Al zakaj so jih že ulovili in jim preprečilo pot v avstrijo in naprej?

In kaj bodo sedaj z njimi, ko so jih ulovili? jih dali v taksi in poslali v Nemčijo, kamor si želijo?
Al jim bodo raje rekli, ali v zapor zaradi kaznivih dejanj (nepravilno prečkanje meje, tihotapljenje....), ali pa zaprosit za azil in s tem pridobit pravico do bivanja in oskrbe v azilnem domu?

Kaj mislite, kje so sedaj?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Če že migranti nimajo interesa ostati v Sloveniji, ima zagotovo Slovenija interes, da ostanejo pri nas. Sicer jih policaji nebi tako vneto lovili in na koncu ulovili. Al zakaj so jih že ulovili in jim preprečilo pot v avstrijo in naprej?

Za začetek je to nedvomno v interesu Cerarja pa verjetno še koga. Drugače pa meni bolj kot to, zakaj so jih lovili, ni jasno dejstvo, zakaj so jih prej ilegalno množično spuščali čez mejo, zdaj pa ne. Kaj točno se je spremenilo?

Citat:
Uporabnik membrain pravi:
In kaj bodo sedaj z njimi, ko so jih ulovili? jih dali v taksi in poslali v Nemčijo, kamor si želijo?
Al jim bodo raje rekli, ali v zapor zaradi kaznivih dejanj (nepravilno prečkanje meje, tihotapljenje....), ali pa zaprosit za azil in s tem pridobit pravico do bivanja in oskrbe v azilnem domu?

Tretja opcija, brez najmanjšega dvoma.

Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Kaj mislite, kje so sedaj?

V azilnem domu čakajo na obravnavo ali priliko za pobeg. Glede na število pobegov do sedaj niso pod nikakršnim nadzorom oz. pod tako minimalnim, da je enak ničnemu.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.