Celje pica/ malica

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Hotel Celeia ma fajn malce. Maestro je sicer v trgovskem centru City Center, samo imajo vredu malce.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Nisem se nic poskusil zadnje case
smile-1.gif
.
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
Tuš restavracija v Planetu Tuš se je tudi precej popravila zadnje čase...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
ksz

Da si sposodim temo. Za ta teden me zanima, kje se v Celju je malice. Torej do 5€. Stari pisker in trgovska sredisca odpadejo.
Kar poznam, pa se nisem probal: Medved v novi vasi, kitajc pri kladivarju, se splaca?
Se kaksni predlogi? Pa da ni pica

Kitajc pri kladivarju je kar nekaj. Kitajc na teharski cesti je boljsi.
Medved je “delavska” malica. Ne vem... odvisno kaj si vajen. Snicl in krompir...

V centru imas na novo sedaj Oštirko (bivši Jež na tržnici). Je bolj na nivoju a porcije manj “delavske”.
Nekaj vmes je Plava terasa. Na žlico in delavsko je Ledas. Pečenka/rebrce je Mesninček.

Ameriko si že poskusil?

Kak to misliš delavsko? a ni malica opoldan za delavce? al kak je zaj to
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Amerika ima samo lokacijo dobro, vse ostalo je pa bolj tako - tako.
rolleyes-1.gif

Dvakrat sem bil tam, obakrat sem zelo dolgo čakal, hrana pa zelo povprečna. Moja je zadnjič (par dni nazaj) opazovala nek par pri sosednji mizi, ki se je vstal in šel, ker so ga pustili čakati okoli 3/4 ure.

cheer.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.487
249
113
Pica je bla dobra zanc v tistem veslaskem centru ob savinji... Je bl novo videti...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.637
3.518
113
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:
http://www.oliva.si/sl/ponudba/

Sem jedel danes tam malico. Hrana primerna ambientu, torej za malico ok (pljeska z đuveč rižem + solata), za kosilo bi pa že razmislil ali raje kam drugam. Kar so nosili na druge mize je zgledalo ok, ampak za moj okus malo prevelike porcije (moj okus = požrem vse in veliko).