Na katerega coina stavit ?

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Trenutno je skoraj za prodati XRP in potem ko pade ponovno kupiti, problem je če bo padel spet recimo na enih 0,70 ali 0,75...
 

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Citat:
Uporabnik mckmck pravi:
Trenutno je skoraj za prodati XRP in potem ko pade ponovno kupiti, problem je če bo padel spet recimo na enih 0,70 ali 0,75...
Se strinjam, nižje kot pade ceneje bomo kupili. Naj pade na 0,20 in potem spet počasi gor.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ok, gledano cist tako amatersko se meni zdi, da so vse valute sle navzgor. Poleti sem se nekaj igral na plus500 in ce pogledam danes je slo vse krepko navzgor, seveda z vmesnimi padci. Ampak jaz se ne zelim dnevno igrat se tem trgovanjem ali vzvodi...kupil bi in pustil lezat...torej ce prav razumem moram najti katera borza prodaja valuto, ki jo zelim kupit in tam narest racun. Torej ni pa nobene "univerzalne", da vse nakupe opravim na enem mestu? Kako pa je z varnostjo, ker bitstamp menda hrani vse pri sebi...kako te nakupe posravit na hladno...? Oz. a imajo vse platforme neke casovne limite za transakcije oz. trgovanje? Ker na plus 500 imas pri dolocenih timeline za nek nakup, jaz bi to rad imel forever, ne da se mi zadeva zapre kadar se njim sprdne...
 
Nazadnje urejeno:

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Ok, gledano cist tako amatersko se meni zdi, da so vse valute sle navzgor. Poleti sem se nekaj igral na plus500 in ce pogledam danes je slo vse krepko navzgor, seveda z vmesnimi padci. Ampak jaz se ne zelim dnevno igrat se tem trgovanjem ali vzvodi...kupil bi in pustil lezat...torej ce prav razumem moram najti katera borza prodaja valuto, ki jo zelim kupit in tam narest racun. Torej ni pa nobene "univerzalne", da vse nakupe opravim na enem mestu? Kako pa je z varnostjo, ker bitstamp menda hrani vse pri sebi...kako te nakupe posravit na hladno...? Oz. a imajo vse platforme neke casovne limite za transakcije oz. trgovanje? Ker na plus 500 imas pri dolocenih timeline za nek nakup, jaz bi to rad imel forever, ne da se mi zadeva zapre kadar se njim sprdne...
Mislim, da plus 500 ni pravi naslov za nakup kriptovalut. Tako so tudi mene podučili, ko sem začel. Sedaj sem na Bitstampu.
 

primko

Zelenc'
28. dec 2017
2
0
1
Kaj pa mislite glede kupovanja najcenejših coinov? Če jih kupim nekaj najcenejših valut po cca. 100.000 coinov in jih pustim ležati, kakšne imam možnosti, da bom po nekaj letih bogat?
smile-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Adijo pamet kakšna vprašanja :S

- Ni važna zgolj cena coin-a, važna je tudi količina coinov v obtoku. Market cap nekega coina je lahko veliko večji pa čeprav je cena coina pod 1$, ali pa če je cena coina 250$.

Za vprašanja o bogastvu pa pojdi k vedeževalki. Odgovori bodo podobno natančni kot odgovori tukaj na forumu.
 

B81

22. jul 2007
34.271
8.816
113
Market cap je trenutno 550 mrd, kar ni nic.

Hint: Zda, darila, 2016, 700 mrd.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.670
1.417
113
Notranjska
Škoda ker ripla nisem večji kos nabavil za 0,2 ko sem ga gledal, no 0,6 tudi ni bilo slabo
grin1.gif


Riplu gre na roke zadeva z opcijami glede btcja.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
David Schwartz je njihov glavni razvojni. Če bo po njegovem bo šlo preko 700€ če ga prav razumem
ac0gw3cbhr601.jpg