Oddajanje WiFi signala

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Pozdravljeni!

Imam računalnik in internet gor. Vem, da se da naštimat router in potem oddajat WiFi signal, vendar mene zanima, ali obstaja kaka USB kartica, ki bi ravno tako oddajala WiFi signal? Samo vtakneš v USB vhod, nastaviš recimo geslo in to je to. Dometa rabim samo 2m, toliko, da imam telefon zraven računalnika na WiFi. Mobilno omrežje je izredno slabo, zato ga ne morem uporabiti za podatke in zato bi tudi rabil WiFi. Imam USB kartico z antenco, ki sprejema WiFi, zato ni vrag, da ne bi šlo kontra.

Hvala
zmaga.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja, v službi imam računalnik z prosto dostopnim netom. Imamo tudi WiFi signal, vendar mi zaradi ne vem kakšnega razloga nočejo dati gesla. GSM signal je zelo zelo slab...edge 1 ali 2 črtici. Ker bi rad imel zaradi določenih razlogov net tudi na mobilcu, me pač zanima kakršnakoli rešitev. Tele nastavitve dvomim, da jih bom lahko izvedel, ker nimam adiministratorskega dostopa.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Ja, v službi imam računalnik z prosto dostopnim netom. Imamo tudi WiFi signal, vendar mi zaradi ne vem kakšnega razloga nočejo dati gesla. GSM signal je zelo zelo slab...edge 1 ali 2 črtici. Ker bi rad imel zaradi določenih razlogov net tudi na mobilcu, me pač zanima kakršnakoli rešitev. Tele nastavitve dvomim, da jih bom lahko izvedel, ker nimam adiministratorskega dostopa.

Glede na to da pravis da vam v sluzbi ne dajejo gesel kar tako povprek sklepam da obstaja nek red glede informatike. Tako da ne pricakuj da bodo tvoje "resitve" sprejete z odobravanjem. Sluzbena mreza je sluzbena, privat pa privat. Tako da dvakrat premisli,
 

abhayszambare

Zelenc'
6. mar 2018
1
0
1
If you have desktop (with wifi) or laptop, in windows 10 you can set up a mobile wifi hotspot. In windows 10 you do not need any software to create a hotspot. You can use laptop as a wifi hotspot just to enable mobile hotspot in windows 10 which is an inbuilt feature
-
-
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
Nekoč je obstajal virtual router. Poskusi ga naložit. To sem uporabljal v situaciji podobni tvoji, pa tudi na dopustu, ker je bil dovoljen le en uporabnik naenkrat in na vikendu, ker je bil le en usb ključek za net.