Trex modularen objekt??

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
https://www.trex-systems.com/index.php

Zanima me vase mnenje, it is to good to be true? Slučajno sem naletel na njih in zadeva izgleda zanimivo, pojma pa nimam kakšna je izolativnost, stroški za ogrevanje itd...ampak cena se mi zdi privlačna, v bistvu mi gre misel bolj v smeri poslovnih prostorov ko pa hiše za bivanje, nekje en kose zemlje in tole gor...Izdeluje kdo pri nas podoben sistem, obstaja kaj boljšega, je to aliexpress hiška?
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Imaš skoraj pri vseh proizvajalcih kontejnerjev, tudi Trimo Trebnje...
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Fino, samo zame hiša ni vredna nič, če nima kleti in notri soda vina in suhih salam. Prvo klet, pol pa to gor
smile-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, tole je bolj koncept samostojnega stanovanja kot da je hiša v klasičnem pomenu besede. Zanimiv konecpt, ker navsezadnje gradnja hiše traja, tole se mi pa na prvi pogled zdi, da si v treh mesecih max noter (po tem ko seveda začneš dejansko gradnjo).

Seveda manjkata povprečnemu, khm, slovenceljnu klet in podstrešje in ko dodaš to zraven, tudi nisi več na tako malem znesku gradnje. Najbolj me spominja na koncept murgel, en štuk in to je to. Tudi kar se tiče kvadratur, največji tipski je 80m2, kar se mi zdi, če hočeš hišo, malo. Odvisno koliko dejansko rabiš. Vsaj meni manjkajo "klet", shramba in delavnica
grin1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ma se strinjam, ampak v osnovi tole gledam bolj v smeri poslovnega prostora, za morda malce vec na koncu se znebis, servisov dvigal, varnostnika, cistilke, upravnika itd....pa se zmer se lahko nekam usedes na sonce, ko ti zapase...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj ni.
wink-1.gif


Žal pokojni kolega si je na zemljišču, ki ni bilo gradbeno za stanovanjsko gradnjo, imel pa je tam legalno delavnico, postavil hišo iz dveh "mobilnih" hišk in mu noben ni nič mogel. Ker je večino delal sam je bila cena "sitnica".