ošpice

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Dejstvo je da so dvomljivci tisti, ki so si vzeli več časa in prebrali več različnih študij in teorij, kot pa tisti, ki slepo zagovarjajo cepljenje. A je kdo kej pomislu na to?
lepo da brebereš ampak da se na podlagi ponarejene študije odločeš ne cepiti si potem cepec ne pa dvomljivec... sicer pa je splošno znano da več dobička industriji prinese zdravljenje bolezni kot pa preprečevanje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
A ti se še kar ne daš? Si za ukinitev cepljenja? Nisi za ukinitev? Kaj predlagaš? Tud ti sanjaš o naravni imunosti?
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
js se sploh nisem še opredelil...

Tko da ti niti ne kdo drug tukaj ne more vedet a sploh mam otroke, pa če sem jih dal cepit. Niti ne moreš vedet o čem jaz sanjam oziroma zakaj sem.
Sem pa medtem že dobil vse možne pridevnike od tega da sem neumen, neodgovoren, chemtrailovc itd...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
če nisi opredeljen, se sigurno na alterju tudi ne boš opredelil tako da je brezpredmetno potem tvoje komentiranje
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
pa ocitno tud ene od teh studij nisi odpru, drgac nebi tak stresu tuki, al pa pac trollas...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
katero ponarejeno študio si mel v mislih?
tiso o cepljenu in avtizmu.

študij je velik nevem katero si mislil?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=vaccination+autism
tisto zaradi katerere je izvajalec ostal brez dohtarske licence, ker jo je gladko malo ponaredil. saj menda vse izhaja iz tiste. amapk itak je sedaj še večji mučenik, ker mu je grda vlada pobrala licenco, ker nekaj skrivajo... ziher...
bonk.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Dejstvo je da so dvomljivci tisti, ki so si vzeli več časa in prebrali več različnih študij in teorij, kot pa tisti, ki slepo zagovarjajo cepljenje. A je kdo kej pomislu na to?
lepo da brebereš ampak da se na podlagi ponarejene študije odločeš ne cepiti si potem cepec ne pa dvomljivec... sicer pa je splošno znano da več dobička industriji prinese zdravljenje bolezni kot pa preprečevanje.

Kako pa lahko zdraviš ošpice? Doma si, zdravil ni. Kakšen dobiček to prinaša?

Lepo povedano na TV Koper, ošpice iz Kosova v Srbijo naj bi preneslo pet oseb. Dva cepljena z enim odmerkom, dva z dvema, za enega ni znano. Zanimivo a ne? Tega na Pop ali RTV niso povedali, ker ne smejo.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Dejstvo je da so dvomljivci tisti, ki so si vzeli več časa in prebrali več različnih študij in teorij, kot pa tisti, ki slepo zagovarjajo cepljenje. A je kdo kej pomislu na to?

Prebral čuda zadev, ker sem bil zelo v dilemi, ali cepit hčerko ali ne (pri enem letu nam je skoraj šla zaradi hudega vročinskega krča). Sej če vse tiste študije in kolobocije pogledaš z distanco in uporabiš kanček zdrave pameti ti je hitro jasno. Kle pa vidiš kdo spušča enostavčne provokacije...tip, ki bo šolal otroka doma....vse jasno.

Aja, na koncu smo skupaj s pediatrom sprejel odločitev, da se ji pač zamakne vsa cepljenja za leto dni. Fanta sta cepljena po programu.

Si dobil navodila proizvajalca od pediatra? Tam striktno piše, da otrok, ki je kadarkoli doživel vročinski krč, ne sme biti cepljen.

To se našim pediatrom gladko fučka.

Za vsak bonbon, ki ga reklamirajo po TV, svarijo, da se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom. Glede tega se pa ne smeš.
rolleyes-1.gif


PS: ste iskali vzroke tako hudega vročinskega krča?
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
V tem na kar namiguješ ni nič zanimivega

Da naši pediatri ne berejo oz. ignorirajo navodila proizvajalca? Meni se zdi to zelo zanimivo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ko sem pisal tvojega drugega sporočila še ni bilo.

In ja, pediater lahko tudi drugače presodi. Niso vsi primeri enaki, zato se ne postopa vedno enako
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ko sem pisal tvojega drugega sporočila še ni bilo.

In ja, pediater lahko tudi drugače presodi. Niso vsi primeri enaki, zato se ne postopa vedno enako

A o tem, da ošpice ne znajo zdravit?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ok, ti bom seciral...

Bla, bla, bla, po tv so zamolčali, bla bla bla, 1, 2, 3, 4 doze, bla bla bla
V tem na kar namiguješ ni nič zanimivega

Si dobil navodila proizvajalca od pediatra? Tam striktno piše, da otrok, ki je kadarkoli doživel vročinski krč, ne sme biti cepljen. To se našim pediatrom gladko fučka. Za vsak bonbon, ki ga reklamirajo po TV, svarijo, da se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom. Glede tega se pa ne smeš
In ja, pediater lahko tudi drugače presodi. Niso vsi primeri enaki, zato se ne postopa vedno enako.
Ti si lolek, ki malo brska po internetu, on pa je oseba, ki je dala skozi zajeten kup izobraževanja, zato lahko presodi, kaj je smiselno in kaj ne.

In kako se ne smeš posvetovati s pediatrom
confused-1.gif

Citat:
Aja, na koncu smo skupaj s pediatrom sprejel odločitev, da se ji pač zamakne vsa cepljenja za leto dni.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ko sem pisal tvojega drugega sporočila še ni bilo.

In ja, pediater lahko tudi drugače presodi. Niso vsi primeri enaki, zato se ne postopa vedno enako

A o tem, da ošpice ne znajo zdravit?
S kakšno svojo strokovnostjo lahko to trdiš oz. namiguješ?
13.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ko sem pisal tvojega drugega sporočila še ni bilo.

In ja, pediater lahko tudi drugače presodi. Niso vsi primeri enaki, zato se ne postopa vedno enako

A o tem, da ošpice ne znajo zdravit?
S kakšno svojo strokovnostjo lahko to trdiš oz. namiguješ?
13.gif

Kako pa se zdravijo ko zboliš? Karantena in počitek. Ni drugega.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ko sem pisal tvojega drugega sporočila še ni bilo.

In ja, pediater lahko tudi drugače presodi. Niso vsi primeri enaki, zato se ne postopa vedno enako

A o tem, da ošpice ne znajo zdravit?
S kakšno svojo strokovnostjo lahko to trdiš oz. namiguješ?
13.gif

Kako pa se zdravijo ko zboliš? Karantena in počitek. Ni drugega.
Se pravi, da nisi strokovnjak za to področje?