Začetnik-varjenja pive

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
Tole je enkrat povedal Utisevalec:
- US pale ale 2-row = pilsner
- US pale ale 6-row = pilsner 6-row (večina sladarn ga ima)
- US pale ale = pale ale
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Karkoli boš vzel, če boš dodajal še specialne in temne slade, ne boš občutil razlike.

Pa še dodajam, kar je tudi Utiševalec že enkrat napisal. Ko piše samo "pale malt", je to v bistvu naš pilsner, čeprav se pri nas prav takega, kot je ta pale malt, ne dobi, če sem si prav zapomnil.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Vprašanje: ali je postopek rehidracije lager kvasa kaj drugačen od običajnega postopka, če delam cold pitch? V mislih imam predvsem šok kvasa zaradi razlike v temperaturi kvasa (ki je pri rehidraciji od 20-30C) in pivine (10 C).

Hvala!
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
greš kakih 10 stopinj nižje kot ale. Se pravi če pri aleu na 25-30, ga tukaj na 15-20. Nato lahko daš celo malo na hladno, da se približaš 10-12 st.c, pa pitchaš. Ne bo pa bistvene razlike če boš pitchal 20 st.C rehidrat v 12. st. pivino.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
greš kakih 10 stopinj nižje kot ale. Se pravi če pri aleu na 25-30, ga tukaj na 15-20. Nato lahko daš celo malo na hladno, da se približaš 10-12 st.c, pa pitchaš. Ne bo pa bistvene razlike če boš pitchal 20 st.C rehidrat v 12. st. pivino.

Tenkju
smile-1.gif
 

markolinux

Zelenc'
23. maj 2012
26
0
1
Goriška
Prvič se malo igram s češkim pilsom. Zanima me, ali po T restu (sedaj ga počasi spuščam) proti 2 stopinjam se mi je vonj pivine spremenil na malo gnilo (ne močno, ampak vonj je zaznati. na površju ni okužbe). Je to OK, oz. ali naj pričakujem...
Danes ga nameravam še pretočiti v drug fermentator oz. ali naj počakam še kak dan preden ga dam v lagiranje?
 

bibi83

Pripravnik
25. sep 2015
79
0
6
Utiševalec je enkrat napisal:
Kvasovke spodnjega vrenja pri 12C pridelajo OGROMNO neželenih okusov, prvi okus (se kar pripravi) je okus oz. vonj po gnilih jajcih, ta ti bo tudi zasmradil hladilnik med vretjem!
Drugi okus je okus "pokovke", gre za diacetil ki daje sladek okus in "maslen" priokus v ustih.
Potem so pa tu še razni "medicinski" priokusi ki dajejo pivu vonj po "razkužilih", gre večinoma za višje alkohole in pa nekatere estre.
 

markolinux

Zelenc'
23. maj 2012
26
0
1
Goriška
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik jaka1980 pravi:
Uporaba programa beersmith je placljiv...Kako ga uporabljate vi?

Plačal sem enkrat, še takrat, ko je bil Barley crusher skonto na njihovi strani in sedaj uporabljam. Pol sem si še mobilno verzijo omislil, pa ko sem zamenjal telefon sem ga pač plačal še enkrat. Tud piva ti noben ne da zastonj.


Zanima me, če bi bil kdo interesent za skupen nakup licenc za beersmith2. Mogoče se uspemo dogovoriti za dobro ceno?

Več informacij na naslovu: http://beersmith.com/club-discount/
 

mihec87

Pripravnik
10. feb 2016
31
4
8
Ko pustite pivo 4 tedne v fermentorju zmerite fg in če je ok sflaširate ali merite fg večkrat z par dnevnim razmakom?
 

joorn

Pripravnik
15. feb 2015
168
2
18
Citat:
Uporabnik mihec87 pravi:
Ko pustite pivo 4 tedne v fermentorju zmerite fg in če je ok sflaširate ali merite fg večkrat z par dnevnim razmakom?

Jest ga po prvi fermentaciji (en teden)obvezno pomerim.Pretocčim v sekundarni fermentor pustim še dva tedna in potem pomerim. Flaširam pa ,ko mi čas dopušča ali odvisno od potreb .
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Po štirih tednih... "je dal kr je mel". Če ti po tem času (razen zelo posebna piva ali pa če ti že v štartu fermentacija ni stekla OK in da fermentiraš na kvasu primerni temperaturi) ni sfermentiralo ti tudi ne bo...

jst sem prvih nekaj rund meril in zdaj enakega recepta ne merim več. Po 7-10 dneh pride na FG in tam ostane. Flaširam ponavad med 15-21dnevom.

Skratka, ne razumi narobe... ja, seveda je fino da meriš, da se naučiš kako se pivo obnaša, neke hude potrebe po tem pa po tem času ni, sploh, če imaš ustaljen postopek.
 

si30n

Pripravnik
6. jun 2014
119
3
18
Pri porterjih grem spet back to basics.

Težave imam s kislostjo. Zadnja dva porterja / stouta, ki sem jih naredil, sta bila kisla. Niso nepitna, vendar percepcija pravi kislo. Morda astringeno, trpko, ne ločim razlike. Zagotovo NI šlo za okužbo, kajti namenoma sem staral steklenice nekje 7-8 mesecev in percepcija kislosti je bila ista prvi kot zadnji mesec. Tako so potrdili tudi drugi okuševalci. Tudi ni vonja po kisu, niti ni bilo tipičnih belih bakterijskih tvorb, torej nobenega acetobakter ali lactobacillusa. Karbonacija je bila pa enaka oz. piva pri odprtju steklenice ni vrglo ven, nalil se je perfektno, lepa penica in vse.

Pri predzadnjem porterju sem morda malce pretiraval s chocolate sladom, zato sem ga pri zadnjem poskusi omejil. Vendar rezultat je še vedno precej podoben. Obakrat je bil kvas US-05, fermentiral pri 17 stopinjah, pričakoval bi clean okus brez estrov.

Fermentorji so bili nazadnje popolnoma sterilizirani s konjsko mešanico varikine. Kar je živelo tam, je tam tudi umrlo. Pravtako sem jih "zluftal", tako da od tam ne more priti nič.

Zato sem nazadnje zmeril PH, ki je bil nekje 5.1 (sodeč po PH lističih), kar je malce nizko? Je možno, da moja voda iz pipe enostavno ne daje dobrih rezultatov za porterje? Vsa moja svetla piva so brez težav. Masham vedno pri 67, nato naredim batch sparge z malo manj kot 80°C. Masham vedno vse, tudi črni slad.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik si30n pravi:
Pri porterjih grem spet back to basics.

Težave imam s kislostjo. Zadnja dva porterja / stouta, ki sem jih naredil, sta bila kisla. Niso nepitna, vendar percepcija pravi kislo. Morda astringeno, trpko, ne ločim razlike. Zagotovo NI šlo za okužbo, kajti namenoma sem staral steklenice nekje 7-8 mesecev in percepcija kislosti je bila ista prvi kot zadnji mesec. Tako so potrdili tudi drugi okuševalci. Tudi ni vonja po kisu, niti ni bilo tipičnih belih bakterijskih tvorb, torej nobenega acetobakter ali lactobacillusa. Karbonacija je bila pa enaka oz. piva pri odprtju steklenice ni vrglo ven, nalil se je perfektno, lepa penica in vse.

Pri predzadnjem porterju sem morda malce pretiraval s chocolate sladom, zato sem ga pri zadnjem poskusi omejil. Vendar rezultat je še vedno precej podoben. Obakrat je bil kvas US-05, fermentiral pri 17 stopinjah, pričakoval bi clean okus brez estrov.

Fermentorji so bili nazadnje popolnoma sterilizirani s konjsko mešanico varikine. Kar je živelo tam, je tam tudi umrlo. Pravtako sem jih "zluftal", tako da od tam ne more priti nič.

Zato sem nazadnje zmeril PH, ki je bil nekje 5.1 (sodeč po PH lističih), kar je malce nizko? Je možno, da moja voda iz pipe enostavno ne daje dobrih rezultatov za porterje? Vsa moja svetla piva so brez težav. Masham vedno pri 67, nato naredim batch sparge z malo manj kot 80°C. Masham vedno vse, tudi črni slad.

Ph 5.1 končnega piva? To je malo visoko... Načeloma ima sfermentirano pivo PH okrog 4.4...
Kaj pa mash Ph?
Nič nisi povedal okrog vode. Jo popravljaš? Kaj dodajaš?
Če jo ne popravljaš, je odgovor na dlani...
Imaš mehko vodo ki je primerna za svetla piva in zato imaš težave pri temnih...
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Tako kot sta predhodnika rekla.
Če hočeš profi zadevo: nabavi si vodno poročilo in preko online kalkulatorja zračunaj koliko rabiš mineralov, nato jih dodaš v mash in si zmagal.

Sicer je v sloveniji načeloma ravno drug problem, narediti odlično svetlo pivo, ker je voda načeloma trda. So pa regije in zajetja, ki imajo mehko vodo. Z samo mehko vodo, brez mineralov, bo temno pivo vedno kislo, ker so že sami žgani ječmeni kisli in se stepe med seboj, rabiš predvsem HCO3 in Ca za protiutež, da naredi telo, ki prenese takšno dozo temnih ječmenov.
Sam ph drozge naj bo okrog 5,2-5,5
Pivine 5,1-5,4
Piva 4,2-4,7

Lp
 
Nazadnje urejeno:

si30n

Pripravnik
6. jun 2014
119
3
18
PH 5.1 je mash PH pri zmernem porterju, pri konkretni količini žganega sladu je verjetno še nižji. PH končnega piva nisem šel merit.
Vode nič ne popravljam. Vodnega poročila pa nimam, vse, kar sem do sedaj dobil od komunale, je premalo.
https://www.dropbox.com/s/rvil...202015.pdf?dl=0
Kje pa lahko naročim vodno poročilo in koliko to stane?