Vodenje evidence članstva

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pozna kdo kakšen dober program za vodenje evidence članstva? Sedaj se uporablja excel, ampak število članov se povečuje in je postalo preveč zakomplicirano. Nagibamo se, da bi imeli v oblaku....
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Kaj pa te moti pri Excelu?

Če ti Excel odgovarja in če bi rad imel zadevo v oblaku, potem uporabi kar Google Spreadsheets. Pa še več ljudi lahko hkrati ureja dokument.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Kaj pa te moti pri Excelu?

Če ti Excel odgovarja in če bi rad imel zadevo v oblaku, potem uporabi kar Google Spreadsheets. Pa še več ljudi lahko hkrati ureja dokument.
Mene ne moti, moti pa mojo tajnico. Zadeva je postala preobširna, na vsaki strani je potrebno posebej popravljati podatke. Program pa bi poleg evidence uporabljali še za druge zadeve.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Mogoče je enostavnejša rešitev, da tajnico zamenjate ali pošljete na tečaj excela
evil.gif
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Tudi jaz menim, da je tečaj excela za tajnico najboljša rešitev. Še vedno se najde veliko takih, ki excel uporabljajo kot če bi bil word in pišejo in vnašajo podatke do onemoglosti, namesto da bi s pomočjo formul in makrojev stvari rešili tako kot se šika. Ne vem, kako številčno članstvo bi moral imeti, da ga excel "ne bi zmogel".