Windows Phone 10

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Evo, mira ni. Spet mi novih vnosov ne synca na WP. Iz Outlook-a na računalniku se pa hipno posinkajo na outlook.com
Žalostno, kot že zapisano, se očitno res prav trudijo, da bi vsi šli iz WP dol.
frown-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Itak. MS je dvignil roke od consumer telefonije, prodal zadevo kitajcem. Nokia je šla na Android. Bo pa uvedel (tako pravi) business linijo telefonov (Surface phone), ki pa ne bo 50EUR... Tam bo verjetno delalo vse...

Meni je bila N930 zelo všeč, ampak sem jo še raje nadomestil z iPhone...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Itak. MS je dvignil roke od consumer telefonije, prodal zadevo kitajcem. Nokia je šla na Android. Bo pa uvedel (tako pravi) business linijo telefonov (Surface phone), ki pa ne bo 50EUR... Tam bo verjetno delalo vse...
No, po tej izkušnji si lahko MS svoj ultra telefon vtakne kamor hoče. Vsaj z moje strani
wink-1.gif
.
PS: Tudi 950-ka na začetku ni bila 50 EUR... Pač kvazi high end telefon in high end cena.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Itak. MS je dvignil roke od consumer telefonije, prodal zadevo kitajcem. Nokia je šla na Android. Bo pa uvedel (tako pravi) business linijo telefonov (Surface phone), ki pa ne bo 50EUR... Tam bo verjetno delalo vse...

Meni je bila N930 zelo všeč, ampak sem jo še raje nadomestil z iPhone...
Katero zadevo je prodal Kitajcem in katerim?
 

mihagr

Pripravnik
25. avg 2007
393
23
18
Ljubljana
Ne vem kakšna gonja proti WP10 se pojavi od časa do časa, ampak na mojo Lumio 735 se prav sedaj zopet nalaga neka posodobitev. In do sedaj po nobeni posodobitvi nisem imel NOBENEGA PROBLEMA. "Tok, tok po lesu."
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Pa saj razlog za taka popularna mnenja je čisto preprost, Microsoft ima pač veliko slabši sloves kot kak Apple ali Google, ki si ga je prislužil z večdesetletnim monopolom operacijskih sistemov.

To je pač ravno obratna zgodba kot pri Applu, kjer mu sloves drži prodajo ne glede na obnašanje do strank.
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Microsoft is selling its feature phone assets to a subsidiary of Taiwanese firm Foxconn Technology and newly-established firm HMD Global for $350 million, the company announced on Wednesday, in a move that will see Nokia devices return to the market.

The deal will see Microsoft transfer all of its feature phone assets, including brands, software and services, customer contracts and supply agreements to Foxconn subsidiary FIH Mobile to HMD Global. Around 4,500 employees will also transfer over to or have the opportunity to join either company.

prvi zadetek iz Googla.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Najdi sam, je bilo dovolj objav po medijih.
Pač nimaš pojma. Prodali so Tajskem FIH in finskem HMD. Paprodali so feature phone buisness..
Koda:
REDMOND, Wash. — May 18, 2016 — Microsoft Corp. on Wednesday announced it reached an agreement to sell the company’s entry-level feature phone assets to FIH Mobile Ltd., a subsidiary of Hon Hai/Foxconn Technology Group, and HMD Global, Oy for $350 million. 
As part of the deal, FIH Mobile Ltd. will also acquire Microsoft Mobile Vietnam — the company’s Hanoi, Vietnam, manufacturing facility. Upon close of this deal, approximately 4,500 employees will transfer to, or have the opportunity to join, FIH Mobile Ltd. or HMD Global, Oy, subject to compliance with local law.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
To je čisto ločena zadeva, ki nima nič z Windows Phone. Ta feauture phone divizija je zgolj privesek firmi bila ža od začetka.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Moja Lumia 925 bo kmalu stara 5 in danes se bo poslovila.

Žal se ne da več z njo delati, ker ni aplikacij... niti n26 ne morem uporabljat, da o ostalem ne govorim pa sem zelo zelo miren uporabnik.

Škoda, a windows je povsem sesut...in zgodovina
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Android, ki ima največji tržni delež, ne bom se jajcal z japko :)

pa nekaj nižji rang, nek sony al pa nokia 5-6 tolk da lahko delam in da vmes naredijo kaj pametnega