Tatarski biftek December 2017

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Imate kakega preverjenega mesarja?

Jaz bi imel dve sorti: enega normalnega za punce, ter enega malce bolj konkretnega za nas marsovce
grin1.gif
.
 
Nazadnje uredil moderator:

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Pri nas prisegamo na Kodilo. In ni pritožb ne z moške, ne z ženske strani..
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
2
38
Jedel tega iz Hoferja pa se skoraj skozlal. Isti drek Spar ali Lidl. V sili najboljše še Tušev postreženo.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Jedel tega iz Hoferja pa se skoraj skozlal. Isti drek Spar ali Lidl. V sili najboljše še Tušev postreženo.

iz hoferja je enostavno pasteta
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.030
569
113
hofer ma 2 na izbiro vendar ne vedno.
eden je gurmanski od košakov, je dober tadrug je normalen z*dežele pa mi ni dober.
špar arvajev je pašteta iz paprike, delikatesni ma noter ribe, kodila mi ni bil všeč-
lidl nisem probal.
tuš nisem problal.
mercator nazadnje najboljši kupljen njihov iz IPCja, vsi ostali bljak.
lečnik nisem jedel že 15let pa tut takrat mi ni bil neki posebno dober
kz rače mi pa sploh ni bil dober. lahko, da sem samo na serijo tako naletel, ker je bila res nenormalna gužva.

je pa res. vsake uste imajo svoj okus. kar je meni dobro ni nujno da je drugim in obratno.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Jedel tega iz Hoferja pa se skoraj skozlal. Isti drek Spar ali Lidl. V sili najboljše še Tušev postreženo.

iz hoferja je enostavno pasteta

Prav tako iz Špara...

Komaj čakam, da ga fotr naredi sedaj za silvestrovo (boljšega nisem jedel nikjer), si pa vzame skoraj celo popoldne
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Tako, kot pišete, Arvajev je neka žalostna kečap klasika, meni tak tak, res pa bi pohvalil iz Hoferja gurmanskega od Košakov, ta je neverjetno dober posebej ob dejstvu, da je smešno poceni in za malo denarja narediti dobrega je težko....

V Ljubljani ima v centru Murgle odličnega še mesar Gregorc, posebej če ima onega gurmanskega iz pljučne ........
 
Nazadnje urejeno:

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Lečnik+dodatek pekočine
wink-1.gif

Lečnikov ni niti B od bifteka. Sorry...
vomit.gif



Če že, potem od Prijatelja in njegove začimbe zraven. Drgač pa domač konc pljučne, nariban in začinjen.
Vsaj veš kaj daš v sebe...
zmaga.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Tako, kot pišete, Arvajev je neka žalostna kečap klasika, meni tak tak, res pa bi pohvalil iz Hoferja gurmanskega od Košakov, ta je neverjetno dober posebej ob dejstvu, da je smešno poceni in za malo denarja narediti dobrega je težko....

V Ljubljani ima v centru Murgle odličnega še mesar Gregorc, posebej če ima onega gurmanskega iz pljučne ........

Jest ga hodm zdej ze enki cajta iskat h gregorcu ampak letos sem mu takoj ze po videnem reku da pa zgleda drugacen ker jedel ga se nisem pa je reku da neki drugace delajo, tko da probal ga se bom.
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Tako, kot pišete, Arvajev je neka žalostna kečap klasika, meni tak tak, res pa bi pohvalil iz Hoferja gurmanskega od Košakov, ta je neverjetno dober posebej ob dejstvu, da je smešno poceni in za malo denarja narediti dobrega je težko....

V Ljubljani ima v centru Murgle odličnega še mesar Gregorc, posebej če ima onega gurmanskega iz pljučne ........

Jest ga hodm zdej ze enki cajta iskat k gregorcu ampak letos sem mu takoj ze po videnem reku da pa zgleda drugacen ker jedel ga se nisem pa je reku da neki drugace delajo, tko da probal ga se bom.

Res je, malo drugačen. Meni boljši (manj slan, malo drugače začinjen).
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ja Gregorcu sem lani jaz razložil, da ne sme biti tako začinjen, da skuri vse okoli sebe in okusa mesa sploh ne čutiš, sedaj je bolje pa še vedno ni ravno mild......

Dober tatarec ne rabi tako močnih pekočih začimb da popolnoma prekrijejo slabe sestavine !
 
22. jul 2007
12.770
1.300
113
123
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Jedel tega iz Hoferja pa se skoraj skozlal. Isti drek Spar ali Lidl. V sili najboljše še Tušev postreženo.

iz hoferja je enostavno pasteta
Lahko je Hofer sram, da prodajajo ta začinjen plastelin od proizvajalca zdežele
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik softi pravi:
samo domači. iz pljučne. ostalo je...dober marketing

aplauz.gif
sam sem ga naredil, in so priznani preizkuševalci samo hvalili. Je pa res, da je bik hranjen iz paše ali sena. Domača pljučna in domač tatarc sta zakon. Aja, še to, kdor misli, da je pri mesarju pljučna v tatarcu je bukov. Možno je, da jo je kakšen odstotek tatarc pa ni narejen iz 100% pljučne.