Nokia 220 (RM -970), prenos sporočil na računalnik

orhideja39

Zelenc'
22. dec 2017
3
0
1
Pozdravljeni,

Imam Nokio 220, RM 970 in želim prenesti smse na računalnik. Problem je v tem, da sem poskušala to narediti z Nokio PC, Nokio OVi a ni uspelo. Ne prepoznata mobitela, zahteva se gonilnik za Nokio 220, ki ga nimam. Izpiše se, da ne deluje v zdržljivostnem načinu.

Če samo povežem z podatkovnim kablom Noko in računalnik vidim na računalniku, samo fotografije, teme.. Ne vidim, pa samih smsov in mmsov, da bi jih kopirala v mapo na računalniku.

Nimam možnosti, da bi smse kopirala na pom. kartico in to prenesla v računalnik.

Ali mi lahko prosim pomagate, kako naj rešim ta probem? Lahko mi svetujete tudi kak drug program za prenos smsov.

Hvala.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
SMS-i so v ROM pomnilniku, do katerega nimaš dostopa. Če ne gre preko uradne OVI rešitve ali SD kartice, potem pač enostavno ne gre.

Propadla_Nokia.press.
 

orhideja39

Zelenc'
22. dec 2017
3
0
1
Citat:
Uporabnik vomedo pravi:
SMS-i so v ROM pomnilniku, do katerega nimaš dostopa. Če ne gre preko uradne OVI rešitve ali SD kartice, potem pač enostavno ne gre.

Propadla_Nokia.press.

Problem je, da se zahteva gonilnik, ki ga nimam (namreč izpiše, vstavite CD), saj ga ob nakupu nisem dobila. Na internetu, ga tudi nisem našla.
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
https://mobiletrans.wondershare.com/backup-restore.html

ali pa

• Connect your Nokia Device to your computer. • Open the Nokia Phone Browser. • Select Your Nokia Device and then select Inbox. • Right click in the right hands side of the window. • Select "Export Messages" • Nokia PC Suite will promt for a location to save the .csv file. • Connect your Nokia Device to your computer • Select Messages within Nokia PC Suite.3. Select Inbox. • Right click in the right hands side of the window. • Select "Export Messages"6. Nokia PC Suite will prompt for a location to save the .csv file.

 
Nazadnje urejeno:

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.653
498
83
41
povsod malo
Fotografiraj vsak SMS
tongue-1.gif