Prepošiljanje paket iz DE v SLO

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Pozdravljeni! Mene pa zanima preko katerega "sistema" si prepošiljate pakete iz Nemčije v SLO namreč še vedno veliko butastih Nemških firm noče pošiljati paketov v SLO. Nekaj sem gledal http://www.mailboxde.com/slovenia.html ampak imajo bolano nabite cene za pošiljanje. Hvala!

LP,
Matej
 

Staedtler

Zelenc'
24. maj 2013
18
0
1
Mene pa zanima kako rešit problem se sploh registrirat v internetni trgovini, da lahko naročiš izdelek.
Ker po navadi zahtevajo že ob sami registraciji da navedeš naslov za račun. Tako da tega naslova, ki ga dobiš pri recimo mailboxde.com verjetno ne moreš uporabit tudi kot naslov za račun, saj se potem ta naslov ne ujema s tistim iz npr. paypal-a ali bančnega nakazila. Opcije da bi tam pri naslovu za račun izbral Slovenijo pa tako ali tako ni.

Ali iz take trgovine potem preprosto ne moreš naročat?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Kompliciraš, naslov za račun nima veze z naslovom za dostavo, ki ga v 99% spletnih trgovin lahko naknadno dodaš.
 

nick

Pripravnik
3. sep 2007
131
0
16
jaz sem pred časom prečesal par ponudnikov (tudi cheaperandmore.com) pa je bil mailbox.de najbolj ugoden, čeprav še vedno ni poceni. Prepošiljanje stane 20EUR in naprej, odvisno od teže. Ta teden sem imel eno pošiljko cca 5kg: mailbox.de me je prišel 21,3EUR, C&M pa bi prišel 29EUR

Jaz prepošiljanje uporabljam samo pri trgovinah ki ne pošiljajo v SLO (nekatere pošiljajo samo po DE) ali pa je pošiljanje direktno v SLO dražje od 30EUR, kjer se prepošiljanje že izplača.
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Na Mailboxde sem naročil solarni akumulator. Danes pa šok, dobim mail, da stvari katere vsebujejo klislino ne prepošiljajo. Lastnik skladišča me prosi naj uredim prevoz nazaj do prodajalca.
Recimo da, če bi imel izkušnje z nemškimi dostavnimi službami potem sploh ne bi rabil njih. Kakšna ideja?
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Dobra ideja
aplauz.gif
. Na tole sem pa čisto pozabil. Sem enkrat gledal prispevek na TV o njih.