Citroen RT6 2011 - posodobitev programske opreme

iKvalita

Pripravnik
23. jan 2011
51
0
6
S kolegom, ki je na novo kupil avtomobil sva želela, posodobiti karte na verzijo 2017, vendar je potrebna nadgradnja programske opreme.
Poizkusala sva z 2.21 in 2.31 verzijo pogramske opreme, ki sva jo pridobila iz spleta (vec enakih verzij na razlicnih straneh).
Nikakor nama ne uspe, ker je vedno kljucek "incomplete" or "damaged", ceprav sva probala z razlicnimi kljucki in razlicnimi racunalniki, ter razpakirat .rar datoteko tudi z razlicnimi programi.

Prilagam, trenutno stanje, in prosim za kaksen nasvet kako se zadeve lotiti v prihodnje...

 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če ne gre iz USB-ja (ja se zgodi), uporabi CD. Sicer pa kje piše, da je sploh potrebna nadgradnja firmwera? Na uradni strani nadgradnja karte ni pogojena s tem. Je kakšen drug razlog? Saj veš kaj pravi pregovor: "If it ain't broke, don't fix it!
wink-1.gif

Sicer pa je najnovejša karta za RT6 2018-1, je pa res, da na njihovi strani še ni objavljena.

Aja, še to v vednost - dostikrat je po nadgradnji firmwera potem potrebna še kalibracija bluetootha, saj prihaja do odmevanja v zvočniku.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Janč, a maš ti kej te robe (update & kartografija) za RT6?
smile-1.gif
Jst sm še iz leta 2014 (letnik vagna in ne kartografije) in bi mal ofrišal zadeve.
 

iKvalita

Pripravnik
23. jan 2011
51
0
6
Če vstaviva USB kljucek s kartami 2017, vrze kljucek ven, medtem ko je na drugem avtu z enakim tipom navigacije možno posodabljati karte. Zato sklepam, da je kriva programska oprema.
Sem danes zapekel software na CD in nalozil se isto varijanto na USB kljucek na enem tretjem računalniku pa sprobama danes in sporocim...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Update je treba narediti.
Jaz sem iz CD ja.
Drugače pa forum Citroen