uporabnik:
geslo:

Alter >> Pametni mobilniki in tablice na dotik
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Skok na neprebrano sporočilo Strani v tej temi: 1 2 (prikaz vseh)
brunobruno
novinar
**

Registriran od: 03.02.2012
Sporočil: 1620
Re: Nokia 8 [Re: guardy]
      #2639145 - 07.12.2017 20:03

Aja za test si jo imel. Me zanimalo kaj te motilo, da že tako hitro prodajaš. Sam čakam, kaj bo pri devetki, da vidim za kaj bom menjal.

Dodatne možnosti: Natisni sporočilo   Dodaj v opomnik    
guardy
založnik

Registriran od: 03.08.2007
Sporočil: 6308
Re: Nokia 8 [Re: brunobruno]
      #2639155 - 07.12.2017 20:16

Citat:

Uporabnik brunobruno pravi:
Aja za test si jo imel. Me zanimalo kaj te motilo, da že tako hitro prodajaš. Sam čakam, kaj bo pri devetki, da vidim za kaj bom menjal.

Telefon ki se je prodajal je bil NOV, nerabljen in v originalni foliji.

Testno smo že davno vrnili

--------------------
Lp, guardy

bertoncl
profesionalec

Registriran od: 04.06.2015
Sporočil: 680
      #2639250 - 08.12.2017 08:46

KSZ

Jaz jo dobim danes, javim čez kak dan kako se obnese:)

Malecky
v pokoju
**

Registriran od: 10.09.2007
Sporočil: 10092
      #2639283 - 08.12.2017 10:20

Ma kdo še kako v Slo na lagru za pameten denar?

Zdaj se je nabralo že preveč razlike do Pixla2, bi moral vsaj dat možnost, da me prepriča.

bertoncl
profesionalec

Re: Nokia 8 [Re: bertoncl]
      #2641516 - 14.12.2017 11:44

Citat:

Uporabnik bertoncl pravi:
KSZ

Jaz jo dobim danes, javim čez kak dan kako se obnese:)

Po nekaj dneh mislim da je to dober nakup za ta denar. Občutek v roki je super, kvaliteta izdelave na visoki ravni, dizajn meni zelo všečen (subjektivno) in nimaš tistega filinga da bo koštalo 280€ če pade na tla:)

Hitrost in odzivnost sta odlični, baterije imam ob takšni uporabi, ko sem moral dati lumio 950XL že polnit, še 45%. Ekran je super, fingerprint senzor deluje tiptop.

Malo me moti odsotnost brezžičnega polnjenja (pač sem bil 4-5 let navajen na to).

Zaenkrat je edina negativna zadeva kamera. Strojno je najbrž ok, če prav ne štekam čisto dobro, čemu dve kameri, ena barvna in ena črnobela, hudo pa šepa softver. Ne da se snemati recimo 1080p 60FPS, pa manualne nastavitve so milo rečeno slabe. Je pa res, da to primerjam z lumio 950XL, ki je imela kamera app spedenan v nulo. Selfie friki bodo pa sigurno veseli, da je tudi spredaj solidna 13mpix kamera.

Če pa koga še kaj zanima, pa z vesljem pomagam.

WeWatchingYou
založnik
**

Registriran od: 22.07.2007
Sporočil: 8336
      #2641569 - 14.12.2017 13:11

Škoda da je od nokije ostalo samo ime, bi pričakoval da se bodo bolj potrudili okoli kamere, tako pa imamo pač še enega kitajca več

--------------------
LPWWY

Popravil(-a) WeWatchingYou (14.12.2017 13:12)

bertoncl
profesionalec

Re: Nokia 8 [Re: WeWatchingYou]
      #2641607 - 14.12.2017 14:14

Citat:

Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Škoda da je od nokije ostalo samo ime, bi pričakoval da se bodo bolj potrudili okoli kamere, tako pa imamo pač še enega kitajca več

No ja, še vedno je najbrž nadpovprečna, sam sem pač navajen na vrhunske kamere prejšnjih telefonov in ta sigurno ni korak naprej:)

Poleg imena, je po prvih izkušnjah ostala vsaj še kvaliteta izdelave.

brunobruno
novinar
**

Registriran od: 03.02.2012
Sporočil: 1620
      #2641626 - 14.12.2017 14:39

UI za kamero so že odkupili od Microsofta. Tako, da je verjetno samo še vprašanje časa kdaj ga bodo implementirali v telefon.

alesn
stalni dopisovalec
**

Registriran od: 19.06.2012
Sporočil: 306
      #2642235 - 16.12.2017 00:22

Ima še kdo težave s sinhronizacijo kontaktov s Facebooka? Prešel sem na Android na Nokii 8, sedaj pa ne morem sinhronizirati kontakte s FB, tako da nimam slik pri osebah v stikih Sem probal v settings - uporabniki in računi - sinhronizacija FB a se ne zgodi nič. Kaj lahko še naredim? Saj to je možno na Androidu,a ne

alesn
stalni dopisovalec
**

Registriran od: 19.06.2012
Sporočil: 306
      #2642505 - 16.12.2017 22:06

Torej, jaz sem pred včerajšnjem prešel na Android. Kupil sem Nokio 8. Kaj naj rečem. Nokia je super, ne morem pa se navaditi na Android. Obupen sistem.
A kdo ve, zakaj se stiki nočejo sinhronizirat z Facebookom. Šel sem na nastavitve - uporabniki in računi - FB - sinhronizacija računa, vendar se ne zgodi nič. A ostalim to dela?
Sedaj sem prebral, da naj bi to FB ukinil in da je sinhronizacija mogoča z aplikacijo sync me. Torej, kako je pri vas? Imam samo jaz te težave?
Aplikacije napram WP so obupne in jih je preveč. Sploh ne veš kaj izbrati, pa še veliko reklam, tudi pri najbolj ocenjenih. Po dveh dneh mi je žal, da nisem šel na iOS. Sicer ne vem, a je tam kaj bolje.
Kar se pa Nokie 8 tiče. Odličen zaslon, zelo dober fotoaparat, pravšnje velikosti in dobra baterija. Škoda, ker ni gor Wp.
Torej, če lahko kdo pokomentira težave s sinhronizacijo, da vidim pri čem sem.
Hvala!

Strani v tej temi: 1 2 (prikaz vseh)  
  Alter >> Pametni mobilniki in tablice na dotik
Prejšnja tema Prejšnja   Pregled vseh tem Vse teme   Naslednja tema Naslednja  Skrčen način Skrčen
Dodatne informacije
4 registriranih in 7 neregistriranih uporabnikov brska po tem forumu.

Moderator:  Sali, futuristic 

Natisni temo

Pravice
      Ne morete odpreti nove teme
      Na teme ne morete odgovarjati
      HTML je vklopljen
      Markup je vklopljen

Ocena:
Ogledov teme: 3089

Oceni to temo

Skoči v forum

© Alter.Si spletna skupnost | Pogoji sodelovanja | Nastavitve pišškotkov | Kontakt | 2007-2013 | Vse pravice pridržane