Trump in njegove nebuloze

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ne samo mogoče - res je. Zakaj pa misliš, da so ga križali !? Ker je bilo nevarno, da jim bo rajo odpeljal !

Kasneje so pogruntali, da se bo zadevo lažje ukrotilo na drugačen način ... naredili so "srednji vek", ljudem vsilili neznanje in strahospoštovanje ... -
zmaga.gif
Evo Zmaga! Za nekatere še danes.

Podobno so naredili s Teslo, Mandelo, ... Dalajlamo, itd. Tudi pri nas so ugrabili oblast za svoje lastne interese
rolleyes-1.gif
.

Ne delaj se bukovega. Nateznice znaš samo napisati, kaj pa izživljane gošarske svojati nad Slovenci in Slovenkami? Da ne rečemo verovati v utopijo kot je marxizem-socializem.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ksz
Zanimivo, da se Trumpf kot orto kristjan udinja židom in jim liže šupak? imajo istega mamona, torej denar?
cool-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz se (po tvoje) delam bukovega, ti pa očitno si. Sorry, ko župnik pri oznanilih ukaže, da potrebuje v ponedeljek popoldne dva kmečka junaka, da mu bosta nažagala drva, za "boglonej", - se temu lahko reče, da je pač "gospod". Pa bi ona dva junaka tudi kdaj bila rada "gospoda"
smile-1.gif
, evo ti Marxov socializem !

Pa ti vržem pod nos še 1000 let cerkvene strahovlade, ko so namerno učili ljudi v pohlevnost in neznanje - koliko jih je zaradi tega pocrkalo zaradi kuge, pa so že v antiki točno vedeli, kako velik pomen je v higijeni!
rolleyes-1.gif


Marš!
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Religija = obvladovanje mnozic v korist izbranih = prvi d.o.o. na svetu.

To so taki zelo prazni posti, stvari so veliko bolj kompleksne in nikakor ne vedno negativne, imaš tudi ogromne razlike med raznimi religijami. Ljudje smo pač tako zvezani, da ni važno kako bi vedno iznašli religije.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Jaz se (po tvoje) delam bukovega, ti pa očitno si. Sorry, ko župnik pri oznanilih ukaže, da potrebuje v ponedeljek popoldne dva kmečka junaka, da mu bosta nažagala drva, za "boglonej", - se temu lahko reče, da je pač "gospod". Pa bi ona dva junaka tudi kdaj bila rada "gospoda"
smile-1.gif
, evo ti Marxov socializem !
Marš!

Ne štekam problema, oz. sem vsak dan sproti presenečen, kako zarukani ste lahko levaki
stupid-1.gif
...
Pa kaj, če župnik povpraša za prostovoljce za sekanje drv? Lahko je župnik star in bolan in dejansko rabi pomoč.
Če bi te tvoja stara. betežna soseda prosila, da ji prineseš iz kleti dve vedri drv v stanovanje, bi jo tudi poslal u quratz, da bi "ti bil tudi gospod"?
Ali te pač samo tako zelo motijo župniki. Oziroma "Gospodi" Zakaj že? Si želiš, da bi bili spet vsi "tovariši" - vsi enaki, no eni vseeno malo bolj enaki.
In pazi tista dva, ki bi prišla župniku nažagat drva vesta, da je bo to za "bohlonej", ampak mogoče jima pa vseeno stisne kaj v žep. In ljudje na deželi, ki pomagajo župniku, ali pa sosedu ne pričakujejo nič za nazaj. Ker ve, da npr, če njemu zgori hiša bo sosed/župnik pomagal zbrati ljudi/denar za pomoč - itak bodo pa prišli sami.
.
Na drugi strani pa imamo delavce v slovenskih firmah, tudi v državni lasti(!!), ki niso delali "za bohlonej" in jim delodajalci po mesece ne plačujejo plač, leta prispevkov in naša demokratična država in njen vrhunski (revolucionarni) pravni sistem to kar tolerira. Saj gre za "naše" delodajalce. I nikome ništa!
.
In potem imamo take revolucionarne jurišnike, kot si ti, ki ga neizmerno moti, da dva desca/fanta prideta župniku "za bohlonej" nasekat drva.
stupid-1.gif

Včasih sem verjel, da je večina vas jurišnikov revolucije plačana, da po forumih pljuva po vsem, kar ne poveličuje "dosežkov socializma", ampak zdaj se mi pa zdi, da ste tako zaslepljeni-ideološko oprani, da to delate iz prepričanja.
In ob tem mislite še, kako hudičevo pametni da set.
Niste.
Se kdaj pogledaš v ogledalo?
.
Disclaimer: Ateist - nisem niti krščan, ampak mi gre ob takih izpadih na kozlanje.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Trump dobro ve, da bo brez dima (medijski) ogenj ugasnil. Zato se trudi, da stvar vzdržuje. Tako sodobni svet funkcionira.
Slabo je predvsem to, da kakor se trenutno demokrati držijo in stvari lotevajo, z levo roko dobil še en mandat, če se mu bo zahotelo.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Na drugi strani pa imamo delavce v slovenskih firmah, tudi v državni lasti(!!), ki niso delali "za bohlonej" in jim delodajalci po mesece ne plačujejo plač, leta prispevkov in naša demokratična država in njen vrhunski (revolucionarni) pravni sistem to kar tolerira. Saj gre za "naše" delodajalce. I nikome ništa!
Ko smo bili deklarirano rdeča država se to ni dogajalo. Saj jaz ne vem da bi se.
In zdaj so tega krivi levaki? Verjetno sem zdaj zaradi te izjave tudi sam levak anede?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej je jasno da je družba ratala čist preveč politično korektna samo pač nekje je meja... Men je tip pač [cenzura]

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Kretenizem ali ne, Trump je kralj. Popoln pa tako ali tako ni nihče in ga posledično vsak kdaj kje kaj pobiksa.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz modela nisem mogel videt, z mojo sva leta nazaj še prve serije the apprentice gledala pa se zgražala.


.. v zadnjem letu pa sem ob poslušanje stotine podcastov ipd. ugotovil, da se je dejansko folku onstran luže zmešalo, ampak prav na drugi strani - kvazi levakom demokratom. Trump derangement syndrome je hudo udaril in tudi po branju njegovih twitov ga nasprotniki še vedno prekašajo, kar mi je bilo še kako leto nazaj nemogoče mislit.

Škoda, ker je tako maščevalen na žalitve, žali se ga pa stalno in to za stvari, ki nikakor niso res, vendar so pač v modi. Če greš spremljat medije, twitter celebse, holivud dobiš vtis, kot da je v USA zdaj spet kot v srednjem veku, da so črnci zasužnjeni, LGBTQIIAAABB se praži na grmadi, ženske so vklenjene doma ipd. Sodobni mediji in gonja bolnih ljudi proti 1 osebi je naredila veliko slabega za vse. Je pa dobro, da je to prišlo na plano pa razlog ni važen. Politična korektnost na steroidih, javni linči in sikanje z besedo nazi sem ter tja, zatiranje svobode govora... to se mora izkazat kot zmešano.

Pol imamo pa internet cenzuro....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Kralj ali ne, tole z Jeruzalemom je čisti kretenizem.

Aja samo še to - glej kaj o tem pravi Wikipedia
grin1.gif


Citat:
Mesto leži na vročih tleh. Čezenj poteka razmejitvena črta med Izraelom in Zahodnim bregom, znana kot Zelena črta, določena leta 1949. Po zmagi Izraela v šestdnevni vojni leta 1967 ta država nadzoruje celotno mesto in ga zahteva v svojo posest. Po izraelskem zakonu je Jeruzalem glavno mesto Izraela in središče Jeruzalemskega okrožja. V njem je sedež vlade, ima pa tudi druge funkcije glavnega mesta. Številne države izraelskih zahtev po vsem ali po delu mesta ne priznavajo, kar kažejo tako, da imajo svoja veleposlaništva drugje, denimo v Tel Avivu. Palestinci ravno tako zahtevajo, naj bo Jeruzalem prestolnica njihove bodoče države.
Vir: https://sl.wikipedia.org/wiki/Jeruzalem
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Religija = obvladovanje mnozic v korist izbranih = prvi d.o.o. na svetu.

To so taki zelo prazni posti, stvari so veliko bolj kompleksne in nikakor ne vedno negativne, imaš tudi ogromne razlike med raznimi religijami. Ljudje smo pač tako zvezani, da ni važno kako bi vedno iznašli religije.
je seveda imaš... ko ljudje ne več tako zvesto sledijo religiji se žačnejo stvari premikat naprej...
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
jeruzalem bi moralo biti nedovisno mesto - spomenik neumnosti religije, kamor bi se ljudje prihajali izobraževati kakšne neumnosti so njihovi soljudje včasih verjeli. isto z meko...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
To je bil pa normalen razvoj. Obnašanje, da neka rkc ogroža tvoj obstoj in fanatično verovanje v "ateizem" tudi nikamor ne pelje, samo druge plašnice.

... čeprav je na alterju osmica res nagravžna antireklama za vero, potem pa še easy za rjuharje, ki pa itak niso kompatibilni z razvitim delom sveta in jim res ni za strežti, tako kot se dogaja zdaj.