Formula 1 sezona 2017

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Hamilton letos prej zakljucu, zdej gre lahko spet muzko rolat, picke vatat in podobno. Fetl pa ... skoda besed.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Verštapn prva liga, fetl je tudi pol letel, alonso lepo za gledat, a kripa je vedno boljša
Ostali statisti
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
Dejansko je bilo vidno da so v svoji ligi po hitrosti in po jajcah trenutno verštapen, hamilton in fettl. (no verjetno še kdo v tretjerazrednih avtih), ampak ti so se včeraj in celotno sezono precej trudili in znajo iztisnit maksimum iz avta. Glede zajebanih karakterjev vsakega posameznika, pa škoda izgubljat besed.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Vettel je res en kramp,kriv je za dva dotika in posledično uničil Hamiltonu dirko.

Skrata mulc je preveč prepotenten in se dela kot,da so mu vsi v napoto !
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Vettel je res en kramp,kriv je za dva dotika in posledično uničil Hamiltonu dirko.

Skrata mulc je preveč prepotenten in se dela kot,da so mu vsi v napoto !

A bejž bejž
stupid-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Predvsem izraz “mulc” za Vettla je na mestu.
13.gif


Ima pa v osnovi prav - Vettel si je letošnjo sezono več ali manj sam z.jebal ozr. se je bolj kot ne sam odstrelil - in to večkrat.

Aja - on ta prav mulc pa ima cohones - pa še podporo v “stjuartih”, ker so mu marsikaj pustili ozr. niso toliko težili kot kakšno leto nazaj. In na koncu - prav je tako - je vsaj malo bolj zanimivo.

Bi pa res rad videl Vettla, Hamiltona, Verstappna (mulca - ne Josa) in Alonsa na stezi v “enakem” avtu. Pa da jih potem vidim kdo je boljši.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Hamilton ni nič posebnega....sej prvak je tud Button bil...kolikor ma Alonso smole ma Hamilton sreče...pomnimo kako ga je Rosberg pral lani....dec ma srečo da ima tretjerazrednega dirkača v drugem avtu....
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Predvsem izraz “mulc” za Vettla je na mestu.
13.gif


Ima pa v osnovi prav - Vettel si je letošnjo sezono več ali manj sam z.jebal ozr. se je bolj kot ne sam odstrelil - in to večkrat.

Aja - on ta prav mulc pa ima cohones - pa še podporo v “stjuartih”, ker so mu marsikaj pustili ozr. niso toliko težili kot kakšno leto nazaj. In na koncu - prav je tako - je vsaj malo bolj zanimivo.

Bi pa res rad videl Vettla, Hamiltona, Verstappna (mulca - ne Josa) in Alonsa na stezi v “enakem” avtu. Pa da jih potem vidim kdo je boljši.

Če je Verstapen mulc,potem je Vettel še bolj mulc.

Seveda pa ga lahko jaz gledam iz moje starosti kot mulca,tako da ne se sikirat.

Ja sej je dober športnik in vsi mi smo kavčarji,ampak vseeno je naredil preveč napak .
smirk-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
ne znaš uporabljat sarkazma...to sem sedaj izluščil iz napisanega sedaj.