GPS v pasjo ovratnico?

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Psa imam lepo natreniranega na "bip", ki ga sproži električna ovratnica. Podobna zadeva kot kliker, s tem, da nama takle način obema ugaja. Elektrošoka nisem razen na svoji roki nikoli uporabil, mogoče sem mu nekajkrat spustil manjšo vibracijo, ampak je pes že po naravi zelo zvest in delaven.

Sem pred nakupom nove ovratnice in zelo rad bi videl, če bi imela zadeva GPS tracker. Da bi dejansko vedel, kod se pes giblje, kakšno razdaljo preteče med sprehodom itd. (HD kamere mu še ne mislim montirati na glavo
grin1.gif
) in vse to spremljal z mojim Galaxyjem S8+.

Kolikor sem gledal po naših spletnih straneh, je na voljo zgolj nakup vsake ovratnice posebej. Tiste, ki naj bi vsebovale vse v paketu, so tudi po 200, 300 EUR.
bonk.gif
-> ideja).

Se motim?
smile-1.gif
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Montiraj mu en star mobi s sim kartico, se poklical ga boš lahko.😀
 
Nazadnje urejeno:

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Vidim, da imajo kitajci ogromno raznih majhnih žepnih bluetooth sledilcev. A vsi vlečejo okoli 20 metrov. Premalo. :/
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Chipolo works via Bluetooth. Bluetooth is most effective at the 30 ft (10 m) range, depending on the environment. Chipolo Bluetooth range can extend up to 200 ft (60 m) when there is a clear line of sight from the device to the Chipolo.

samo ni tracker, je samo "iskalec". Morda tudi kitajci delajo dlje v primernih okoliščinah.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Pa ne mors chipolota za to uporabljat. Se svoje primarne naloge ne opravlja tk k bi moral...
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Runo pravi:
Kolikor sem gledal po naših spletnih straneh, je na voljo zgolj nakup vsake ovratnice posebej. Tiste, ki naj bi vsebovale vse v paketu, so tudi po 200, 300 EUR.
bonk.gif
-> ideja).

Se motim?
smile-1.gif

Ni ravno za pse vendar meni lepo deluje tudi na motorju: RF-V16 GPS Tracker
Jaz sem ga dobil za ugodnih 23€ in ga uporabljam z HOT kartico.
Tale ima tudi "telefon" in psu enostavno ukažeš naj pride nazaj.

Vsekakor pa bodi pozoren pri nakupu, da so v specifikacijah opisane GPS specifikacije (cold start,hot start,...) in ne LBS specifikacije.
GPS-ji so natančni na 5-10 metrov
Pri LBS poziciji pa boš samo približno vedel v kateri vasi! je. (NPR RF-V18 je LBS)

Če pa želiš samo GPS lokacijo sem sedaj med iskanjem zasledil: Appello za 23€
wink-1.gif