Prevozi

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Očitno se še ne bom tko kmalu vozila s samovozečim avtom ali frčoplanom do Ljubljane,
write.gif
k se mi res ne da več furaaaat.......
 

BMW1

Pripravnik
14. nov 2017
124
0
16
V Sloveniji ni neke resne strani tipa Bla Bla car kjer lahko ti vidiš sopotnika / voznika pred vožnjo z vsemi raitining in vsem.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
In če ti prevoz ustreza, pa ima voznik kriv nos, sopotnik pa grdo gleda, potem ne boš šel?
shocked-1.gif


Prevozi.org so meni zakon, res pa nebi škodilo neko ocenjevanje voznikov z možnostjo, da le ta odreagira. Večinoma sem jaz voznik, ampak poleti sva z ženo rabila premik iz MB do Pule, ali vsaj nekam v bližino. Najdeva idealno varianto in posebej vprašam če bomo res le 4 v avtu kot je sam napisal - da pobira le 3 potnike. No potem smo v LJ pobrali še eno in trije na zadnji klopi je bilo no-go. Cena seveda enaka.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Če bo kdo šel z flixbusom prodam vaucher 29,90€ za 20€.

Blablacar je super v tujini, prevozi pa tudi super.
zmaga.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Edina stvar ki manjka prevozom so ratingi voznikov. Jaz vsake dva tedna peljem v prekmurje in me zanima kaj si drugi mislijo. Sam sicer še nisem imel slabe izkušnje ampak sm pa že slišal parkrat
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Meni (oz. punci, ki sem ji rihtal vožnjo preko prevoz.org) se je zgodilo podobno kot McGiverju. Tip je v LJ napokal 4 potnike v Golfa in se odpeljal na Dunaj. Napaka je bila moja, nisem posebej vprašal, sem pa takrat videl, da Prevoz nima opcije kot blablacar - da voznik garantira max 2 osebi na zadnji klopi.

Jaz recimo ponujam prevoz na FB skupinah (tujih) in slabih izkušenj nimam. Prav tako vzamem v avto max 3 sopotnike, četudi se peljem z A8. Največ kar se mi je zgodilo je, da se človek ni prikazal, kar se mi je zgodilo samo 1x. Večina je na FB prijavljena s pravim imenom in je manj verjetno, da bi pod svojim profilom delali neumnosti.

Recimo zadnjič sem v "svoji" grupi videl ponudnika prevoza, katerega post je bil takoj deležen opozorila, da med vožnjo telefonira in kadi ter da so z njim imeli par nevarnih situacij zaradi nespametne vožnje. Verjetno so enakega tretmaja deležni tudi neresni sopotniki.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.652
7
38
Ljubljana- okolica
Jaz sem ter tja dam kak prevoz gor. Do sedaj v 90% ok.
Je pa dolocen procent, ki ne zna brati ter dolocen, ki ti ne sporoci da ne gre s tabo...
ali pa zadnji trenutek odpove....