Petrol in kvaliteta

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.393
4.387
113
49
Na sončni strani ALP
Zanimivo. Jst imam ravno na OMV višjo porabo?!
17758-icon_confused.gif


Poraba Diesel pri družbi Petrol: 6,69 l/100km (št. zapisov: 68 )
Poraba Diesel pri družbi OMV: 6,80 l/100km (št. zapisov: 7 )

Sem nehal tankati na OMV zaradi višje porabe...
rolleyes-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.199
4.667
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:Kdo je/bo plačal ta znesek v tem primeru? Je bilo in ostalo na lastniku ali je kdo drug prevzel kakšno odgovornost?
Kolikor je meni znano, so bili stroški popravila povrnjeni in se je stvar na koncu korektno izpeljala. Mogoče ima trgovec to tveganje celo zavarovano.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.090
2.439
113
Če se prav spomnim zavarovalnica Triglav. Tudi mi smo dobili obrazec za uveljavljanje škode domov ampak je potem nismo uveljavljali, ker se mi ni zdelo potrebno razkopavati sistema vbrizga goriva, če je traktor po dveh plastenkah čistilca sistema deloval dobro (in dela še danes).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:Kdo je/bo plačal ta znesek v tem primeru? Je bilo in ostalo na lastniku ali je kdo drug prevzel kakšno odgovornost?
Kolikor je meni znano, so bili stroški popravila povrnjeni in se je stvar na koncu korektno izpeljala. Mogoče ima trgovec to tveganje celo zavarovano.

Ma super. V takšnih in podobnih primerih običajno najprej naletiš na goro izgovorov zakaj oškodovani stranki ni potrebno povrniti stroškov. Jaz recimo sem sam nosil stroške popravila in menjave šob in pump za gorivo, ko so bile poškodovane zaradi smeti v gorivu, ki so nekako prišle mimo vseh filtrov. Samo sem še dobr čez prišel (cca.1500€ stroškov) in nisem kaj preveč težil z odvetniki ali kaj podobnega.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.090
2.439
113
Jaz imam še zmeraj nekaj tiste nafte doma. Uporabljam jo za naftiranje. Je pa bila takrat, ko je bila natočena taka kot oranžada, sploh se ni videlo skozi.