Ratko Mladiæ-obsojen na dosmrten zapor

I

Izbrisan uporabnik #488

Tu ni kaj drugega reči, kot da bi moral zabingljat.

Saj so posnetki, ko je nad Sarajevom (Trebeviæ) in usmerja na civile...

Je bilo sicer masla iz obeh strani, treh, ampak tile se pa kar "pretiravali" in najbrž tudi začeli.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38

Po 20tih letih je to potrata casa in denarja... sploh pri taksnih sodbah
bonk.gif
Pustili bi ga da crke usran v tisti luknji, sedaj bo do konca zivljenja imel boljso mozno nego.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tako kot sem nekoč že tukaj opisal karakteristike jugoslovanskih narodov, se je znova pokazalo tudi pri Mladiču.

Srb je sveto prepričan, da je vladar. Ko ga imaš dovolj in ga mahneš po smrčku, je pa strahovito hudo, kriči in tuli kako te bo ubil in yebal nevemkajvse, drugi dan in v nadalje hoče pa biti s teboj najboljši prijatelj. Skratka - predrzen strahopetec, ki je junaški samo v tropu.

Za razliko od črnogorca, ki je pa junaški samo v hrbet.
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
356
91
28
Sicer se z obsodbo popolnoma strinjam; ampak temu pravijo pravica??

Kakšna pravica neki, pri 74 letih je obsojen (22 let po zločinu za katerega so ga obsodil) na dosmrtni zapor; temu bi jaz rekel idiotizem ne pa pravica
uf-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Da so taki kot si opisal je krivo, da so 500 let nastavljali rit mujotom, 40 let mešanemu hrčku, na koncu pa ostali skoraj pri pašaluku.
Ampak še bolj zanimivo, da taki tvojega mišlenja že tisočletje nastavljajo rit vatikanu
evil.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Sicer se z obsodbo popolnoma strinjam; ampak temu pravijo pravica??

Kakšna pravica neki, pri 74 letih je obsojen (22 let po zločinu za katerega so ga obsodil) na dosmrtni zapor; temu bi jaz rekel idiotizem ne pa pravica
uf-1.gif
pravice itak da ni, en red pa mora biti, čeprav slab... ampak mladina(pa tudi starina) po srbiji in "izpostavah" po bosni ..jao bože
stupid-1.gif
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Meni je samo zanimivo kako se vedno prikazuje samo eno stran ubogo, pa srebrenica gor in srebrenica dol. Brez srbije bi pa tudi mi danes namest k zupniku imamu hodili. Tako, da drek je, ko se vedno pise samo ena stran zgodovine. Ce primerjamo s povojnimi poboji, je srebrenica pljunek v morje ze samo, ce primerjamo slovenijo, kaj sele srednjo in v evropo..
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Sicer se z obsodbo popolnoma strinjam; ampak temu pravijo pravica??

Kakšna pravica neki, pri 74 letih je obsojen (22 let po zločinu za katerega so ga obsodil) na dosmrtni zapor; temu bi jaz rekel idiotizem ne pa pravica
uf-1.gif
?? A zdej bi ga morali pa še pomladiti, da bi bil dlje v zaporu??
Zaprt je že kr nekaj let. Kao v priporu al kak se že reče. Zdej je pa sigurno, da ven več živ ne bo prišel.
@krofica, po tvojem pisanju, bi ti v zapor samo z mladimi ljudmi.
bonk.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik ALTF4 pravi:
Meni je samo zanimivo kako se vedno prikazuje samo eno stran ubogo, pa srebrenica gor in srebrenica dol. Brez srbije bi pa tudi mi danes namest k zupniku imamu hodili. Tako, da drek je, ko se vedno pise samo ena stran zgodovine. Ce primerjamo s povojnimi poboji, je srebrenica pljunek v morje ze samo, ce primerjamo slovenijo, kaj sele srednjo in v evropo..
na čem si ti??? More kr usekat , a ne? mora bit zanimivo....
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ALTF4 pravi:
Meni je samo zanimivo kako se vedno prikazuje samo eno stran ubogo, pa srebrenica gor in srebrenica dol. Brez srbije bi pa tudi mi danes namest k zupniku imamu hodili. Tako, da drek je, ko se vedno pise samo ena stran zgodovine. Ce primerjamo s povojnimi poboji, je srebrenica pljunek v morje ze samo, ce primerjamo slovenijo, kaj sele srednjo in v evropo..

Naser Oriæ npr. oproščen tako v Sarajevu kot v Haagu.
Definitivno pa se je klalo, ker je šlo za takšno vojno.

Ampak Oriæ je bil verjetno posledica Mladiæevega norenja po Bosni.

Isto pri nas še eni ne razumete, zakaj so se zadeve po 2. svet.vojni "urejale".
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Sicer se z obsodbo popolnoma strinjam; ampak temu pravijo pravica??

Kakšna pravica neki, pri 74 letih je obsojen (22 let po zločinu za katerega so ga obsodil) na dosmrtni zapor; temu bi jaz rekel idiotizem ne pa pravica
uf-1.gif
Iz katere luknje pa si ti danes ven prišel? Najbrž ne veš, da se je kar nekaj let skrival po vukojebinah, preden so ga dobili in spravli pred sodišče?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.592
113
No, kar nekaj let je udobno živel v Srbiji. Potem se je moral začeti "skrivati" in na koncu se je res skrival.
Težko je komentirati koliko ta sodba prinaša zadoščenja žrtvam. Da se je izvršila Srebrenica je sicer res mogoče ideja nekaj ljudi, bolj ali manj z veseljem pa jo je moralo dejansko speljati mnogo ljudi. Nemci še danes iščejo paznike v koncentracijskih taboriščih ... Neke take volje ni na nobeni strani v Bosni. Nekaj so jih predali za glavne grešne kozle, ostalo pa je pač prepuščeno pozabi.
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
356
91
28
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Sicer se z obsodbo popolnoma strinjam; ampak temu pravijo pravica??

Kakšna pravica neki, pri 74 letih je obsojen (22 let po zločinu za katerega so ga obsodil) na dosmrtni zapor; temu bi jaz rekel idiotizem ne pa pravica
uf-1.gif
Iz katere luknje pa si ti danes ven prišel? Najbrž ne veš, da se je kar nekaj let skrival po vukojebinah, preden so ga dobili in spravli pred sodišče?

Bolj me zanima iz katere si ti?

''Skrival'' vsem na očeh pa noben ''ni vedu'' kdo je Ratko Mladiæ
hysterical-1.gif


P.S. Če nebi bilo tega EU sranja in pritiska mednarodne skupnosti, da je ''izročitev'' Mladiæa pogoj za nadaljna pristopna pogajanja da Srbija vstopi v EU; še danes Haag nebi videl Mladiæa in bi mirno živel naprej ''skrit'' do smrti
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kdaj bodo na tem "Mednarodnem sodišču" začeli obravnavat še koga drugega kot Balkance in par Afriških držav?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Sicer se z obsodbo popolnoma strinjam; ampak temu pravijo pravica??

Kakšna pravica neki, pri 74 letih je obsojen (22 let po zločinu za katerega so ga obsodil) na dosmrtni zapor; temu bi jaz rekel idiotizem ne pa pravica
uf-1.gif
Iz katere luknje pa si ti danes ven prišel? Najbrž ne veš, da se je kar nekaj let skrival po vukojebinah, preden so ga dobili in spravli pred sodišče?

Bolj me zanima iz katere si ti?

''Skrival'' vsem na očeh pa noben ''ni vedu'' kdo je Ratko Mladiæ
hysterical-1.gif


P.S. Če nebi bilo tega EU sranja in pritiska mednarodne skupnosti, da je ''izročitev'' Mladiæa pogoj za nadaljna pristopna pogajanja da Srbija vstopi v EU; še danes Haag nebi videl Mladiæa in bi mirno živel naprej ''skrit'' do smrti
wink-1.gif
vse skupaj ti ni najbolje znano in jasno
Za srbe je bil ratni heroj..... za vse ostale vojni zločinec.
Če poznaš zadeve, ki so se dogajale..... bi bilo še marsikaj drugega nepošteno.
Zakaj se je zgodil razpad YU?
Kako se je zgodil?
Orodje za razpad?
.
.
.
.
Zdaj pa sodi nek aparat nekoga, ki je bil že pred začetkom zraven.
Ja.... zaslužil si je kazen... ni dvoma..... če pa pogledaš širše.... poslati volka med ogrado ovac.... kaj lahko pričakuješ in kako lahko preprečiš. (če ti je interes)
Kapiš??
PS Kako pa to lahko živiš "mirno" skrit do smrti????
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
356
91
28
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik krofica pravi:
Sicer se z obsodbo popolnoma strinjam; ampak temu pravijo pravica??

Kakšna pravica neki, pri 74 letih je obsojen (22 let po zločinu za katerega so ga obsodil) na dosmrtni zapor; temu bi jaz rekel idiotizem ne pa pravica
uf-1.gif
Iz katere luknje pa si ti danes ven prišel? Najbrž ne veš, da se je kar nekaj let skrival po vukojebinah, preden so ga dobili in spravli pred sodišče?

Bolj me zanima iz katere si ti?

''Skrival'' vsem na očeh pa noben ''ni vedu'' kdo je Ratko Mladiæ
hysterical-1.gif


P.S. Če nebi bilo tega EU sranja in pritiska mednarodne skupnosti, da je ''izročitev'' Mladiæa pogoj za nadaljna pristopna pogajanja da Srbija vstopi v EU; še danes Haag nebi videl Mladiæa in bi mirno živel naprej ''skrit'' do smrti
wink-1.gif
vse skupaj ti ni najbolje znano in jasno
Za srbe je bil ratni heroj..... za vse ostale vojni zločinec.
Če poznaš zadeve, ki so se dogajale..... bi bilo še marsikaj drugega nepošteno.
Zakaj se je zgodil razpad YU?
Kako se je zgodil?
Orodje za razpad?
.
.
.
.
Zdaj pa sodi nek aparat nekoga, ki je bil že pred začetkom zraven.
Ja.... zaslužil si je kazen... ni dvoma..... če pa pogledaš širše.... poslati volka med ogrado ovac.... kaj lahko pričakuješ in kako lahko preprečiš. (če ti je interes)
Kapiš??
PS Kako pa to lahko živiš "mirno" skrit do smrti????

Vse skupaj mi je popolnoma znano in jasno....
Za srbe JE ŠE VEDNO ratni heroj, obsodba Haag-a ni spremenila mišljenja....

Se popolnoma strinjam oz. kapim
smile-1.gif


P.S.: Zakaj pa nebi mogel živeti ''mirno''? Pa tud med ljudi grem
aplauz.gif