BT Oddajnik

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
Malo sem nerodno razmisljal ob nakupu in kupil bt slusalke. Ne vem od kje sem mislil da bo oddajnik ki ga bom prikljucil na hi-fi sistem vkljucen v paketu.

Kaj morem zdej nabavit? Vidim da bt oddajnikov ni neki veliko izbire...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
Ok

Kako se bosta povezala z slusalkami, glede na to da ni nobenega ekrana? Kaj ce je v prostoru vec bt naprav?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Prodaj hudiča. BT slušalke so namenjene za telefone, tablice in prenosnike. Z adapterji boš imel same težave, ker jih moraš stalno filati. Nabavi RF slušalke
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Prodaj hudiča. BT slušalke so namenjene za telefone, tablice in prenosnike. Z adapterji boš imel same težave, ker jih moraš stalno filati. Nabavi RF slušalke

ja je bila pa glih želja po brezžičnem poslušanju... sej adapter bo itak skoz na elektriki, ker bo zraven ojačevalca...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.391
959
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Ok

Kako se bosta povezala z slusalkami, glede na to da ni nobenega ekrana? Kaj ce je v prostoru vec bt naprav?

Kaj ma ekran veze? Pač greš v parjenje obeh... Sem imel pred leti podobno zadevo in je delal BP
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Boš kupil od Hoferja slušalke? Jih gledam tudi jaz in so kar ok.

Adapter je sicer tisti prvi boljši saj podpira BT 4,2, medtem ko drugi samo 3.0.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.391
959
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Boš kupil od Hoferja slušalke? Jih gledam tudi jaz in so kar ok.

Adapter je sicer tisti prvi boljši saj podpira BT 4,2, medtem ko drugi samo 3.0.

Jaz ne. Sem si vzel na petrolu ene JBL za 35, tolk da imam za na hitro... ne rabim neke hude trenutno.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Prodaj hudiča. BT slušalke so namenjene za telefone, tablice in prenosnike. Z adapterji boš imel same težave, ker jih moraš stalno filati. Nabavi RF slušalke

ja je bila pa glih želja po brezžičnem poslušanju... sej adapter bo itak skoz na elektriki, ker bo zraven ojačevalca...

RF slušalke so itak brezžične, domet do 100m
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.391
959
113
Obišči stran
https://www.mimovrste.com/naglavne-slusalke-brez-mikrofona/sony-brezzicne-slusalke-mdrrf811rk

tele so danes v akciji
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst bi predlagal, da pri oddajniku gledaš, da ima "AptX LOW LATENCY " ker drugač se zna zgodit, da zvok in slika ne bosta sinhronizirana.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Prodaj hudiča. BT slušalke so namenjene za telefone, tablice in prenosnike. Z adapterji boš imel same težave, ker jih moraš stalno filati. Nabavi RF slušalke

ja je bila pa glih želja po brezžičnem poslušanju... sej adapter bo itak skoz na elektriki, ker bo zraven ojačevalca...

RF slušalke so itak brezžične, domet do 100m

kaksna je razlika med temi in navadnimi?

malo me skrbi kako bo lastnik to povezoval, ce bo kdaj bluetooth povezava prekinjena in bo treba na novo sparit. lastnik bo starejsi letnik in bolj antitehnicni tip...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
RF slušalke so radijske. Podstavek za polnjenje je hkrati tudi radijski oddajnik. Ta podstavek se priključi na TV ali drugo napravo preko vhoda za slušalke ( navadna bananca). Na podstavku in na slušalkah se nastavi isti kanal in to je vse. Ni kakega uparjevanja, kot na BT slušalkah.