Android Call Recorder

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Ojla, probal sem par call recorderjev, pa en bolj shit kot drugi, bodisi ne snema ali pa snema samo tebe ne pa sogovornika.
Je kaksen preverjen, ki dela, pa da lahko nastavis, koga ignorira oz. koga snema.
Brez komentarjev, a se to sme al ne...
smile-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zadovoljivo rešitev boš našel samo v kakem custom FW. Nobena programska rešitev te ne bo zadovoljila.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
To je zaradi tega ker so določene stvari odvisne od HW samega - zato se na nekaterih telefonih ne da snemat input dela klica temveč samo output - torej na različnih telefonih je različno - na nekaterih modelih dela, na nekaterih zaradi designa HW ne dela. Poskusi z ACR (mislim da imajo spisek telefonov, na katerih dela) - Another Call Recorder. Nastaviš lahko vse kar rabiš (od liste, do tega da snema samo neznane cifre, ne snema pogovorov krajših od npr. 5s ipd.)... skratka če dela, funkcionalnosti imaš malo morje.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Citat:
Uporabnik ahmed pravi:
Ojla, probal sem par call recorderjev, pa en bolj shit kot drugi, bodisi ne snema ali pa snema samo tebe ne pa sogovornika.
Je kaksen preverjen, ki dela, pa da lahko nastavis, koga ignorira oz. koga snema.
Brez komentarjev, a se to sme al ne...
smile-1.gif
Meni dela, samo dokler nisem nastavil zakasnitve začetka pri snemanju, mi je občasno snemal samo mene. Je treba najdit prave nastavitve, pa bo.
Uporabna zadeva, ko ti nekdo naroči 20 stvari, pol ti pa reče, da si jih sigurno več kot pol nisi zapomnil.
evil.gif

Še posebej uporabno je, ko si v avtu in si ne moreš ničesar zapisat.
wink-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Jap, ravno tega sem zgoraj priporočil. Dela v ozadju, da sploh ne veš ...
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Ksz

Jaz sem pred časom našel eno rešitev da ti vse posnetke naloži na spletno stran zvok zajame v dobri kakovosti incom in outcom in si jih lahko shraniš potem na disk. Imam napisano stran kje sem to dobil na službenem pc, pošlji mi prosim na zs pa ti jutri zjutraj prepošljem.
 

kebab

Pripravnik
23. jan 2008
612
1
18
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Citat:
Uporabnik kebab pravi:
Total Recall uporabljam že par let (SG S2 do trenutno S7) in dela vse bp. Imam pa plačljivo verzijo.
Samo naložiš in uporabljaš, ali je en kup nastavitev
sprasujem se.gif

Naložiš in uporabljaš.

Sam sem, kolikor se spomnim, dal edino kljukico "Hide Call Screen Widget" in "Password Protected".





Dobiš pa še zraven Widget gumb za snemanje, ki si ga lahko daš na namizje če želiš. Je fajn ikona pod katero nič ne piše in lahko stisneš ter snemaš isto kot pri standardnemu Voice Recorder-ju samo da ni opazno če ti kdo gleda v telefon.
 

Podobne teme