Magnezij?!

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Če mi uspe dopoldne iti na malico, sem do večera dober, takrat pa morda en tanek sendvič z dvema rezinama polike ter obvezno nekaj kislega zraven. Kile okoli 92, že vsaj 10 let.
......
Da bi pa šel v telovadnico kalorije zbijat - mar ni škoda vsega tega, s časom vred ...
rolleyes-1.gif
!

Če tvoja višina drži (1,9 m)..ob tej zaužiti hrani ti tudi do fitnesa ne bi prišel, kaj šele da bi kak kviht dvignil
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Praviš da ti ne gre v računico?
smile-1.gif

Pa gre, počakaj še kakih 10 let in boš takrat povedal. Ko sem bil star 30 - 35 let, sem se moral zvečer temeljito podpreti, da sem spal. Lačen pač ne moreš spati
tongue-1.gif
.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
To meni pravijo že ne vem kak dolgo, pa še nisem dočakal teh let.

Če se človek ne zanemari...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Krce mene grabijo od najstniskih (15) let dalje.
Najveckrat jih imam tam kamor piha topel zrak iz kaksnega zracno hlajenega motorja.
Zacelo se je z BCS, nadaljevalo z motorko in krci v podlakti{takrat nisem vozil kolesa niti km letno najbrz).
Takrat me je najveckrat ponoci krc tako zagrabil da sem ga cutil se vec dni potem. Ce sedaj pretiravam s kolesom vem da je kolo krivo za krce.
Je pa zdravnica rekla da brez skrbi jem magnezij v odmerkih ki je dovoljen /svetovan.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Krce mene grabijo od najstniskih (15) let dalje.
Najveckrat jih imam tam kamor piha topel zrak iz kaksnega zracno hlajenega motorja.
Zacelo se je z BCS, nadaljevalo z motorko in krci v podlakti{takrat nisem vozil kolesa niti km letno najbrz).
Takrat me je najveckrat ponoci krc tako zagrabil da sem ga cutil se vec dni potem. Ce sedaj pretiravam s kolesom vem da je kolo krivo za krce.

Kopel iz grenke soli.
Je pa zdravnica rekla da brez skrbi jem magnezij v odmerkih ki je dovoljen /svetovan.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Magnezi jemlji ob jedi, da se veže na maščobo in ne boš imel driske - preverjeno.