Bluetooth zvocnik

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Jaz ravno naročil...(danes
wink-1.gif
)..bil pred dilemo kaj in za koliko...

Po testih sodeč sem prišel nekako na te favorite...(vse pod 200 EUR)

Jam Heavy Metal HX-P920
JBL Charge 3
UE Boom 2
Anker Sound Core 2 (najcenejši...50 EUR pri nas)
Fugoo Style S (najboljše ocene za denar).

Naročil sem prvega - JAM---cena 90 EUR preko amazona.
http://www.trustedreviews.com/reviews/jam-heavy-metal-hx-p920

Upam da bo kaj od njega..zanima me izključno zvok, vse ostalo mi ne igra vloge.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja, tale tvoj je 10W, tisti v mojem linku je 30W...

zdej mam prenosni Philips AT-10, pa ima 3W... in je kot ugasnjen ob malo večji galami....
smile-1.gif


men je važno še, da ima fm radio, in aux izhod, da se lahko muziko vrti preko bluetootha na kakšnem tapravem zvočniku...
smile-1.gif


komplicirano. vem.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Ja ne... Iz telefona predvajas preko bluetootha v zvocnik... Da ne rabis glih zraven sedet...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
881
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
A ni lazje telefon priklopit na taprav zvocnik?

Tapravi zvočniki ponavad niso najbolj portable. Jst mam tole kadar grem kam "na poker" al pa "do kolega neki pogledat" al pa "vikend" al pa "dol na plaži bom" pa take fore...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Hehe... Tako je! Ampak vidim da noben nima izhoda... Na tem ki ga imam sedaj sem dal tud izhod naknadno vgradit...

Zanimivo da noben ne pomisli na to, da na zurkah tud dj gre malo okoli, al pa tko...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Jaz ravno naročil...(danes
wink-1.gif
)..bil pred dilemo kaj in za koliko...

Po testih sodeč sem prišel nekako na te favorite...(vse pod 200 EUR)

Jam Heavy Metal HX-P920
JBL Charge 3
UE Boom 2
Anker Sound Core 2 (najcenejši...50 EUR pri nas)
Fugoo Style S (najboljše ocene za denar).

Naročil sem prvega - JAM---cena 90 EUR preko amazona.
http://www.trustedreviews.com/reviews/jam-heavy-metal-hx-p920

Upam da bo kaj od njega..zanima me izključno zvok, vse ostalo mi ne igra vloge.

Za pol manj (celo malce vec) bi lahko dobil Anker SC2. Vizuelno zelo podobno (verjetno je isti proizvajalec). Dobis pa se: 24h playback, ipx6, gumijasto ohisje. "Tvoj" se je ze na test grdo spraskal. Naceloma me moti samo gumijasto ohisje...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Hehe... Tako je! Ampak vidim da noben nima izhoda... Na tem ki ga imam sedaj sem dal tud izhod naknadno vgradit...

Zanimivo da noben ne pomisli na to, da na zurkah tud dj gre malo okoli, al pa tko...

Sej imaš bluetooth sprejemnike od kitajskih za par € do Tale Aukey zna bit že čisto ok.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Ja, sej poznam zadevo... Mogoce bi to kr skoz pustil pri zvocnikih, ker res ni tok drago...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Sem bil v dielmi ja, za Ankerja, plus dobil bi ga, na mimovrste, praktično takoj. A sem vseeno raje malo zamižal v upanju, da je vseeno piko boljši zvok
wink-1.gif


Za kaj dosti boljšega, bi moral gledat že krepko prek 200 EUR, kar mi ni point.

Jaz sem iskal z vidka, da ne rabim poslušat glasbe preko vgrajenega zvočnika na telefonu, imam tudi nek šenkan bluetooth zvočniček (ima prisesek, za poslušanje npr. pod tušem, modre barve, okrogla bunkica) a je zvok katastrofalen.

Če bi bil pripravljen se stegovat bi bil verjetno med favoriti tale kos
wink-1.gif


https://gizzmo.si/premium-blue...dxoCbNIQAvD_BwE
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Sem bil v dielmi ja, za Ankerja, plus dobil bi ga, na mimovrste, praktično takoj. A sem vseeno raje malo zamižal v upanju, da je vseeno piko boljši zvok
wink-1.gif


Za kaj dosti boljšega, bi moral gledat že krepko prek 200 EUR, kar mi ni point.

Jaz sem iskal z vidka, da ne rabim poslušat glasbe preko vgrajenega zvočnika na telefonu, imam tudi nek šenkan bluetooth zvočniček (ima prisesek, za poslušanje npr. pod tušem, modre barve, okrogla bunkica) a je zvok katastrofalen.

Če bi bil pripravljen se stegovat bi bil verjetno med favoriti tale kos
wink-1.gif


https://gizzmo.si/premium-blue...dxoCbNIQAvD_BwE

Dvomim... Kvaliteta je v vsakem primeru kompromis zaradi velikosti zvocnikov in BT... Tudi pri temu za 80€ in vec €. Ta tvoj je oblikovno zelo podoben in ga verjetno sestavljal isti Kitajc oziroma gre samo za rebrandano zadevo.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Žal ni direktne primerjave med obema...tule je nekaj (rabiš slušalke):



saj če igra v rangu računalniških zvočnikov bo zadoščalo potrebam...čudežev ne pričakujem.