Garmin navigacija DriveAssist 50 LMT-D

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Trenutno imam navigacijo Nuvi 3590 LMT. Šenkal bi jo naprej, sem si pa ogledal model DriveAssist 50 LMT-D. Nekaj berem, da ima en uporabnik velike tažave. Ali se splača iti v nakup le-te?
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik kingo pravi:
Trenutno imam navigacijo Nuvi 3590 LMT. Šenkal bi jo naprej, sem si pa ogledal model DriveAssist 50 LMT-D. Nekaj berem, da ima en uporabnik velike tažave. Ali se splača iti v nakup le-te?

Bl sem latnik lastnik 3590LMT, zelo zadovoljen z njo. Sedaj sem pa lastnik DriveAssist 51LMT-S, pa ti povem, da sem zelo zadovoljen z njo, nima pa 3D.
PS; Æe boš nabavljal onenjeno navigacijo ima petrol akcijo.
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
Bl sem latnik lastnik 3590LMT, zelo zadovoljen z njo. Sedaj sem pa lastnik DriveAssist 51LMT-S, pa ti povem, da sem zelo zadovoljen z njo, nima pa 3D.
PS; Æe boš nabavljal onenjeno navigacijo ima petrol akcijo.

[/QUOTE]

Ali ti kdaj zaščtekam med navigiranjem ( obstane na eni točki in čez par 100 m nadaljuje)? Kako točno ti pa izračuna čas prihoda?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.863
5.464
113
Citat:
Uporabnik slako pravi:
Ali ti kdaj zaščtekam med navigiranjem ( obstane na eni točki in čez par 100 m nadaljuje)? Kako točno ti pa izračuna čas prihoda?

Posodobi FW (štekanje)......izračun......ali resetiraj (shrani si prej priljubljene) ali pa pobriši mapo GPX (njeno notranjost...LOG datoteke)

Če si prej uporabljal recimo kako bolj počasno vozilo ( avtobus...kamijon....) sedaj pa uporabljaš avto......in ker si garmin shranjuje "tvoja" povprečja poti...oz se uči od tebe (sploh novejši) ga zna zamenjava vozila zmesti....velja tudi v obratno smer
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
Nov mi je nagajal, resetiral ni pomagalo, zamenjali na servisu ne pomaga
frown-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.565
681
113
toti Maribor
Imaš mogoče nastavljen pogled na najbolj podrobno? Zna biti tudi to mogoče problem. Potem je lahko, če imaš slučajno več kart gori in vse vklopljene.
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Imaš mogoče nastavljen pogled na najbolj podrobno? Zna biti tudi to mogoče problem. Potem je lahko, če imaš slučajno več kart gori in vse vklopljene.
ja imam vklopljeno najbolj podroben pogled bom zamenjal in probal.