Kadilski bari pod stanovanji

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Ali že obstaja kakšen predpis, ki bi "omejeval" kajenje na "vrtovih" lokalov, ki so v pritličju stanovanjskih blokov? Ali pa je edina rešitev menjava dejavnosti spodaj s kakšno bolj "miroljubno"?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Ali že obstaja kakšen predpis, ki bi "omejeval" kajenje na "vrtovih" lokalov, ki so v pritličju stanovanjskih blokov? Ali pa je edina rešitev menjava dejavnosti spodaj s kakšno bolj "miroljubno"?
Pa kaj vse nekatere moti!!!!
uf-1.gif
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Če nimaš česa pametnega za odgovoriti, bodi raje tiho! To ne spada pod "kaj vse", ampak je popolnoma legitimna zadeva, ki bi morala biti urejena (če še ni). Če ti spodaj stalno rauhajo, je gor cel kup stanovanj, kjer je luftanje totalna loterija, ker ne veš, ali boš uspel zluftati ali pa se bo vse usmradilo.

Seveda je k temu prispevala tudi butasta državna zakonodaja, ko so pregnali kadilske sobe ven iz lokalov. V tistem vmesnem času, ko je to obstajalo, je bila to najbolj optimalna rešitev, ki bi jo morali obdržati tudi za naprej.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ti si izgleda eden takih nergačov, ki ga moti popolnoma vse. Če bodo zrihtali dim, te bo pa motil hrup, če bodo zrihtali hrup, boš pa našel nekaj tretjega....
In ugibam, imaš tudi kakšnega sončka doma, ki ga ovijaš v vato?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Vprašanje je tudi, kaj je bilo prej? Stanovanje zgoraj ali lokal dol....


Kot uni, ki grejo na deželo, potem jih pa gnoj moti.
hysterical-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.895
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ti si izgleda eden takih nergačov, ki ga moti popolnoma vse. Če bodo zrihtali dim, te bo pa motil hrup, če bodo zrihtali hrup, boš pa našel nekaj tretjega....
In ugibam, imaš tudi kakšnega sončka doma, ki ga ovijaš v vato?
V bistvu nimaš pojma o čem človek govori, oziroma kakšna težava je to.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Sem imel lokal pod oknom. Ne moreš luftat niti poleti, niti pozimi... Za popizdit.
uf-1.gif

Bi predlagal popolno prepoved kajenja na javnih krajih! Po vzoru nekaterih tujih držav kjer takšna prepoved že velja.
zmaga.gif
Egzekli. Tisto, kar je veljalo par let, je bilo idealno, ko so obstajali v lokalih in firmah zaprti prostori samo za kadilce. OK, za kelnarje ni blo lih zdravo, ampak je bila najboljsa resitev do zdaj.
Potem so pa to prepovedali in zdaj se smradi povsod.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
In ugibam, imaš tudi kakšnega sončka doma, ki ga ovijaš v vato?
Letos sem kupil novega in je v silikonskem oz. TPU etuiju.
evil.gif

Aja, mladica mislis... to je pa se prezgodaj. Imajo pa nekaj podobnega pri enem sosedu - ne vem, ce je lih vata, ampak je pa tudi EM hipersenzibilnost zraven. Ampak se ne obremenjujem s tem.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ti si izgleda eden takih nergačov, ki ga moti popolnoma vse. Če bodo zrihtali dim, te bo pa motil hrup, če bodo zrihtali hrup, boš pa našel nekaj tretjega....
In ugibam, imaš tudi kakšnega sončka doma, ki ga ovijaš v vato?

Si kdaj živel nad lokalom? Nekaj je lokal neki bolj veni, nekaj pa med bloki v tako imenovanem spalnem naselju.

Tvoja svoboda se konča tam, kjer se začne svoboda nekoga drugega.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Kako bi pa rešil, če bi imel kadilce v stanovanju pod tvojim? Bi jih na cesto vrgel?
Si vedel, da je bar pod stanovanjem, ko si se vselil? Če je bar kasneje prišel, pol bi mu lahko težili in ne bi dobil uporabnega dovoljenja al neki takega.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Sej vidiš moj nick, da sem tut jaz
tongue-1.gif
. Sam ljudje smo mal čudni, no. Tisti, ki živite v blokih najbrž poznate primere, ko se nekdo na novo vseli, potem pa misli, da bo vse po njegovo ali ima težave s prilagajanjem.
Drgače pa ja, tudi mene moti ta dim, priznam.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Ja to je problem.
Sosed spodaj ni hotel sodelovati in je potem med nočnim kajenjem 1:00 zjutraj, redno dobival darilca na glavo.
Najprej pizdil potem nehal. Kaditi!
Z zgornim sosedom iz Srbije se je dalo pogovoriti. Tako sedaj spim BP.