Joker R.I.P.

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Torej revija Joker je očitno bridko smrt storila. Tukaj se lahko pofočkamo vsi žalujoči.
cry12bpy.gif


http://www.joker.si/mn3njalnik/index.php?showtopic=64383

 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

nekaj časa sem bil celo naročen
po eni strani je glede na trende logično, da je zadeva crknila

sicer škoda, nisem pa tega že leta čital, je bilo nekaj posebnega
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
res škoda....revija naše mladosti, nikoli ne bom pozabil Ume turban, šerifove stranke, stripa in predvsem neverjetnega občutka za Slovensko leposlovje in lepopisje
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Revija moje mladosti. Ena redkih stvari, ki sem jo vsak mesec res komaj čakal. Nekaj let sem bil tudi naročen nanjo. Zdaj so mogoče res drugi časi in mi je žal za mladino, ki zaradi poplave vsega ne občuti veselja in pričakovanja kosa papirja z izjemnim jezikom in smislom za humor. Bili so več kot le igričarska revija.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Prvi zvežčič stripov aka ambrožev paberkuum sem davno nazaj komplet obrno, večkrat. Oh good old and simple days
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
Hebo ga.... sem naročnik zadnjih pet let. prej sem ga kupil tu pa tam od stevilke 1. Ni lepšega, kot na sekretu brat Jokera...
 
Nazadnje urejeno:

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Hebo ga.... sem naročnik zadnjih pet let. prej sem ga kupil tu pa tam od stevilke 1. Ni lepšega, kot na sekretu brat Jokera...
aplauz.gif
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Moram kupit zadnjo Oktobrsko stevilko. Verjetno bo res zadnja za vekomaj in bo imela zgodovinsko vrednost.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Jaz se prve spomnim. ko je bil mali format. Kaj je blo pa notri pa pojma nimam več.

A bo kakšen torrent sedaj, glede da je RIP.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
res škoda....revija naše mladosti, nikoli ne bom pozabil Ume turban, šerifove stranke, stripa in predvsem neverjetnega občutka za Slovensko leposlovje in lepopisje

Crtič deluks, topšit zadeva
aplauz.gif


cheer.gif


14570954_z.jpg
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
A ne noooo
frown-1.gif
Pa naročil sem zbirko črtičev, k sem dobu zraven še tubo hrena :D

Pismo, jaz sem pa mislu,da bojo to tud moji otroc bral
frown-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Še pred Jokerjem je bil Megazin, bil naročnik na oba. Čeprav se mi je megazin celo bolj dopadel, pa konstantno podjebavanje med tema dvema. Megazin se je nato dokaj hitro poslovil, Joker pa mi je ščasom začel pošteno presedat. Čudim se, da so sploh zdržali tako dolgo. Neduhoviti komentarji pod slikami, zelo pristranski opisi, nestrokovni testi hardweara in posiljevanje z njihovo (urednikovo?) Lancio...
Škoda vseeno, je le bila kultna revija, ampak čas jo je že zdavanaj povozil...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Res je žalostno, pa pustimo osebne preference, nekateri so jih imeli radi, drugi ne. Ampak a je obstajala v naši Sloveniji kakšna druga revija, ki je tako vplivala na bralce, uporabljala tak poseben slog pisanja, izobraževala,... Ne vem, jaz mislim da ne in da fantom(a) lahko samo čestitamo in se jim(a) zahvalimo za doprinos splošni razgledanosti.
Saj imamo druge ''strokovne'' revije, ki pa so velikokrat copy/paste tujih izdaj.