Windows Phone - Kako naložiti varnostno kopijo ?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.162
113
Kako naložiti varnostno kopijo WP? Namreč, ker sem bil preveč pameten, sem izbrisal vse kontakte iz MS računa in posledično sem izgubil tudi vse konatkte na telefonu. Na SIM kartici kopije nisem imel, tako da predvidevam mi je ostala samo ta možnost, da naložim varnostno kopijo, za katero pa sedaj ne vem kje se nahaja?
Naj bi bilo na MS računu, vendar ne vem kjer?
Je potrebno najprej telefon resetirati in šele potem lahko naložim varnostno kopijo?
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Kako naložiti varnostno kopijo WP? Namreč, ker sem bil preveč pameten, sem izbrisal vse kontakte iz MS računa in posledično sem izgubil tudi vse konatkte na telefonu. Na SIM kartici kopije nisem imel, tako da predvidevam mi je ostala samo ta možnost, da naložim varnostno kopijo, za katero pa sedaj ne vem kje se nahaja?
Naj bi bilo na MS računu, vendar ne vem kjer?
Je potrebno najprej telefon resetirati in šele potem lahko naložim varnostno kopijo?

Kolikor vem telefon vedno izbere zadnjo varnostno kopijo (tega telefona).Na Onedrive lahko izbrišeš varnostne kopije in jaz bi izbrisla zadnjo, če je nastala po "izbrisu". Tako bi se obnovila tista, ki ima ohranjene kontakte. Se pa bojim da varnostna kopija telefona ne zajema kontaktov, saj so ti shranjeni v oblaku.
Pa še to, pišem v službi kjer nimam dostopa do onedrive.com, morda sem kaj falil

A tole si probal

Delete or restore a contact or contact list:

https://support.office.com/en-...k_deletecontact
 
Nazadnje urejeno: