Kmalu semaforji v krožišču Tomačevo?

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
hitrejši sem ravno toliko, da ne stojim na zaporednih semaforjih v rondoju. zato pa pravim, pospeši na 40+, pa ne bo več noben menjal pasov...
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
no in kam nej se razvrstim, ce je iz tomaceve smeri najbolj levi (notranji pas) misljen za zale in potem tam na izvozu ni crtkane crte in ne mores dol na ac?
Kolikor se spomnim je najbolj levi pas namenjen za na ac proti MB/NM + Tomačevo, drugi z leve pa za Žale/ N.Jarše + Stožice. Potem sledi pas za Stožice + Šiška/Bežigrad, in na desni pas za Šiška/Bežigrad, kjer pa je na izvozu črtkana črta,
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik sass pravi:
hitrejši sem ravno toliko, da ne stojim na zaporednih semaforjih v rondoju. zato pa pravim, pospeši na 40+, pa ne bo več noben menjal pasov...
Hitrejši si ja oziroma ti to misliš, sam zanimivo je, ko pol take ase človek dohiti na Žalskem rondoju, ali je pa največ tri avte za njimi. Ne boj se ti asek za moje pospeševanje, rajši glej, da ne boš delu ubermanevrov po cesti.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
no in kam nej se razvrstim, ce je iz tomaceve smeri najbolj levi (notranji pas) misljen za zale in potem tam na izvozu ni crtkane crte in ne mores dol na ac?
Kolikor se spomnim je najbolj levi pas namenjen za na ac proti MB/NM + Tomačevo, drugi z leve pa za Žale/ N.Jarše + Stožice. Potem sledi pas za Stožice + Šiška/Bežigrad, in na desni pas za Šiška/Bežigrad, kjer pa je na izvozu črtkana črta,

 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
no in kam nej se razvrstim, ce je iz tomaceve smeri najbolj levi (notranji pas) misljen za zale in potem tam na izvozu ni crtkane crte in ne mores dol na ac?
Kolikor se spomnim je najbolj levi pas namenjen za na ac proti MB/NM + Tomačevo, drugi z leve pa za Žale/ N.Jarše + Stožice. Potem sledi pas za Stožice + Šiška/Bežigrad, in na desni pas za Šiška/Bežigrad, kjer pa je na izvozu črtkana črta,
Aja it te strani si mislil, sorry za nerazumevanje, sem ti odgovoril, kot da bi prišel iz smeri Trzina.
Ja, iz te strani pa res ne moreš dol na ac. Imaš prav.

Najbrž ni mišljeno, da boš obračal, torej če si prišeljal po ac iz MB da boš želel nazaj, če pa si pripeljal iz naselja Tomačevo, je pa mišljeno, da če želiš proti MB, da boš na prejšnjem nadvozu zavil proti BTC (Clevelandska, Bratislavska...) in zavil na ac na naslednjem uvozu. Na tistem nadvozu je napačno postavljena tabla za za AC obroč, ki jo sicer ne vidiš če pripelješ iz naselja Tomačevo, pravilno bi bilo tabla za ac smer Kranj, saj kot rečeno iz smeri Tomačevo ne moreš na ac proti MB.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Je kak as kle, ki tukaj lepo pičimiki mimo cele kolone in lepo hop za parkirno hišo in pol čez polno črto obrnit in se rinit spredaj not in delat še večjo gužvo, kot je že sicer? Sem zadnjič eno bejbiko vprašal v čem je fora, pa mi je zabrusla, da njej se pa mudi....ja luba duša, a ostalim v koloni se pa ne?
2624759-20171025_155650.jpg
 

Priponke

  • 2624759-20171025_155650.jpg
    2624759-20171025_155650.jpg
    71,2 KB · Ogledi: 653
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
K večjiga arogantneža si jest ne morem predstavljat na cesti kot so ta teleta, se jih lepo vidi od belega Megana pa vse do Honde. Sicer čakam dan, ko se bo tja kak policaj postavil, sam ga nikakor noče bit.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.487
1.135
113
Pošlji mail na policijo in naj ukrepajo.

zajeta-slika.png



Kaj pa če se teli padalci zapeljejo do krožnega in tam obrnejo.....potem tudi policija nima podlage za kaznovanje
frown-1.gif
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Edini, k se do krožnega zapelje, je trola, ostali delajo prekrške čez polno črto.

kalbo, kam naj se pa tam policaj postavi? Na travnik?
smile-1.gif
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.487
1.135
113
In potem bodo vsi podaljšali naprej do krožnega in nazaj gor pa si na istem :/
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Strpnost do arogantnih idiotov pa res nikol ni bla moja jača stran. Na strpnosti drugih ti kreteni živijo in se okoriščajo. Si med njimi?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Zanimivo. SJTV1 se že bode z njimi, Hanzi je pa tudi nekaj aktiven :cheer::aplauz:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Zanimivo. SJTV1 se že bode z njimi, Hanzi je pa tudi nekaj aktiven :cheer::aplauz:
Cakam na odgovore na vprasanja katere sem zastavil v svoji objavi. Zgleda da so vsi na krompirjevih pocitnicah.em jih kar nekaj tagal, pa noben odgovoril. Amzs se kar po starem oglasuje resevalni pas.
sem se nalepil slikco sirine vozil ki jo je nekdo na alterju objavil.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey