Odvzem VD

Poh

Zelenc'
22. okt 2017
4
0
1
Zdravo, torej dobil sem prevec pik. VD mi je bilo odvzeto , poslal sem prosnjo na zacasno vrnitev in dobil pozitiven sklep. Sodnik mi je dolocil kazen in pike nakar mi je bilo receno da morem ko dobim kazen po posti poslati predlog o odlozitvi prenehanja VD. To bi naj trajalo nekaj mescev. Zanima me ali lahko medtem normalno vozim?

Hvala
 

Poh

Zelenc'
22. okt 2017
4
0
1
Najprej sem dobil po pošti, da mi je bilo odvzeto VD, potem pa sklep o zacasni vrnitvi, sedaj naj bi se dobil enkrat po posti, da mi je bilo odvzeto VD na kar moram spet poslati predlog. Torej lahko vozim? Malo je zakomplicirano in sedaj nisem preprican kako je z voznjo, voznisko dovoljenje se vedno imam po tem ko sem ga dvignil na upravni enoti, sedaj pa nebi rad da me ustavijo in ugotovijo da vozim brez
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Citat:
Uporabnik Poh pravi:
sedaj pa nebi rad da me ustavijo in ugotovijo da vozim brez
confused-1.gif

A ko si pijan vozil prehitro in bežal pred policijo (oz kar koli od tega) te pa ni nič skrbelo.
evil.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Dobil si sklep o začasni vrnitvi, torej lahko voziš. Ko dobiš kazen in nov sklep pa dobro preberi kar tam piše, da ne boš slučajno v prekršku.
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Citat:
Uporabnik Poh pravi:
sedaj pa nebi rad da me ustavijo in ugotovijo da vozim brez
confused-1.gif

A ko si pijan vozil prehitro in bežal pred policijo (oz kar koli od tega) te pa ni nič skrbelo.
evil.gif

Takrat itak misliš, da te nihče ne vidi in ne sliši
grin1.gif


Sicer pa, brez sklepa lahko vozi.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Zadnie case sem spet nekaj vec na cesti, pa upam, da ne ostanem kdaj brez izpita. Ker hitro spregledas ali pozabis na 30 cono pa peljes 60 recimo, pa si tam kot avtor.


Da pa naberes po nekaj pik, pa da jih naberes 18, imas pa res smolo s policaji, ali pa se moras sam malo zamisliti nad lastnimi dejanji (in stanji) na cesti.
Tukaj se lahko pohvalim da se nisem fasal niti ene pike. Lahko je ze danes drugace(spet ene 250- 300km po sloveniji).
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.409
98
48
Ko bos poslal predlog za pogojno obdrzanje izpita, ti bojo itak ob pozitivnem sklepu poslali, da moras zdravniskega narest (cca 120eur) in solo varne voznje in to predloziti upravni enoti. Potem bos pa dobil se en sklep, na katerem bo pisalo, da v roku (verjetno 1leta) ne smes dobiti pike. Po koncu tega roka pa da imas zdej 0 tock in bodi priden naprej
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
A varna voznja je zihr? Ce je bil alko, bojo se une dellavnice zraven... Cca 300e ce se prov spomnem...

Dokazila posiljas na sodisce...
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.409
98
48
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
A varna voznja je zihr? Ce je bil alko, bojo se une dellavnice zraven... Cca 300e ce se prov spomnem...

Dokazila posiljas na sodisce...
Ja mas prou, sodisce ne upravna enota, zamesu ker mamo mi to skupi bajte
smile-1.gif

Varna voznja in zdravniski je v vsakem primeru, jest sm biu za brzino, uni za alko pa kot pravis se terapije, verjetn dost drazje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
ne ne, varne voznje ni pri alkotu. razen ce si tok na meji, da ti zbijanje tock pomaga obdrzat izpit...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Prvo ti pomolijo indikator (1), če se ne strinjaš morajo uporabiti etilometer ali odvzem krvi v ZD (2).
Do drugega dejanja ni prišlo.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.533