Telemach!!!

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
880
63
28
33
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Gigabitni ethernet seveda ima, pa tudi ni nujno, da je res karkoli s kablom (sploh če je nov), je pa to pomoje najbol enostavna zadeva, ki jo lahko še sam preveriš (da na direktno priklopljenem PCju/routerju pogledaš ali je vzpostavljen link 100Mbit/s ali giga), predvsem ker je res sumljivih teh 95Mbit/s. Sicer ponavadi za 100Mbit/s že lučka na mrežni kartici in modemu/routerju drugače sveti kot za giga.

Če je link 100Mbit/s, je še vedno lahko okvara na portu "modema" in bodo mogli menjat, lahko je pa tudi nastavitev na modemu (zelo mala verjetnost), nastavitev mrežne na PCju (samo potem bi se vsaj router povezan na giga, če se že PC ne), fuč kabel (tudi če je nov, sicer mala verjetno, ampak je enostavno probat z drugim).

Po drugi strani, če je link na direktno priklopljenem PCju vzpostavljen z giga hitrostjo in da po možnosti probaš več kot z eno napravo, vsaj veš, da najverjetneje tu ni težava in ti skoraj ne preostane durgega, kot da težiš na support.

Evo, sem priklopil kabel direkt na telemach modem. Kartica kaže 1 gbit povezavo, hitrost pa še vedno 92/92.
Tisto, kar ti kartica kaže nima veze, kliči na Telemach ...
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Ob uporabi TV paketa Razširjeni sem na internet strani Telemacha opazil tudi možnost uporabe EON na 1 napravi. Zanima me kje se to lahko uporablja in kje dobim user name ter password. D3GO do sedaj nisem uporabljal ker nisem imel paketa trojček.

Ali kdo ve odgovor na tole ?
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Ali kdo ve odgovor na tole ?

prijavi se kar z istimi podatki kot se prijavljas na moj.telemach.si

sedaj je odvisno ali mas na eni napravi generalno ali govoris o opciji kjer imas na eni TV napravi ali kako ze locijo.
Lahko si iz apple ali google store cuknes EON dol, ali pa se prijavi na eon.tv in glej preko racunalnika.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Ta EON je kar dobra zadeva v primerjavi z D3G0 ali pa kakim kičem od cisco stbja. Upam, da čimpreje ponudijo STBje za EON, kot je že bilo omenjeno.
Sem si pa sam uredil začasno zadevo tako, da sem uporabil nek kitajski box in zadeva dela presenetljivo dobro.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Evo sem aktiviral EON, se prijavil z uporabniškim imenom in geslom za Moj Telemach sedaj pa ko želim gledati TV programe (SLO1, SLO2, POP TV, Kanal A,....) na prenosniku in na katere sem naročen (DTV Razširjeni paket) se mi pojavi napis da na te programe nisem naročen in naj pokličem številko 080 2288.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Evo sem aktiviral EON, se prijavil z uporabniškim imenom in geslom za Moj Telemach sedaj pa ko želim gledati TV programe (SLO1, SLO2, POP TV, Kanal A,....) na prenosniku in na katere sem naročen (DTV Razširjeni paket) se mi pojavi napis da na te programe nisem naročen in naj pokličem številko 080 2288.

In glede na obvestilo - kaj se ti zdi smiselno naredit?
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
hysterical-1.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Bodo pa downskelali sliko.
Kaj obvestilo še je ?
Sicer pa je čas da vse programe prestavijo na HD ( kateri pač oddajajo SD pa se ukinejo tisti ki se podvoji.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
ksz

ve kdo kje si lahko sam naredim nov poštni predal, če se ne motim jih lahko ima telemach naročnik 5?
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Zanima me katere TV vmesnike se dobi trenutno pri Telemachu in ali imajo vgrajen disk za snemanje ter kako odkleniti (aktivirati) programe za odrasle, če si 3x napisal napačno kodo (starševsko) na EON-u.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Hvala - meni tudi v FF, kaj je potem problem v Safariju, sem čisto pozabil da imam FF tudi gor.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Evo sem aktiviral EON, se prijavil z uporabniškim imenom in geslom za Moj Telemach sedaj pa ko želim gledati TV programe (SLO1, SLO2, POP TV, Kanal A,....) na prenosniku in na katere sem naročen (DTV Razširjeni paket) se mi pojavi napis da na te programe nisem naročen in naj pokličem številko 080 2288.

In glede na obvestilo - kaj se ti zdi smiselno naredit?

hysterical-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Hvala - meni tudi v FF, kaj je potem problem v Safariju, sem čisto pozabil da imam FF tudi gor.

Ne vem, kako bi moralo izgledat, ampak se mi zdi to, kar vidim v Safariju, čist normalno:
2625044-tm-page.jpg

2625044-tm-page.jpg
 

Priponke

  • 2625044-tm-page.jpg
    2625044-tm-page.jpg
    107,2 KB · Ogledi: 585
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik McGiver pravi:

Jaz gledan na Safariju in je katastrofa, traja pa to sedaj par dni, na začetku tedna je bilo še OK.

Kako morte bit tolk
stupid-1.gif
, da uporabljate kaj drugega kot Chrom?
Itak, da ne dela :rolleyes :
bonk.gif